Appartement te koop: Penningkruid 6, Kampen
Verkocht onder voorbehoud
KopenKampenAppartementenPenningkruid 6

Penningkruid 6

Cellesbroek, Kampen

€ 220.000
Buurt Cellesbroek, KampenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 65m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement in een groene, rustige buurt

Dit appartement aan de Penningkruid 6 in Kampen ligt in de rustige, kindvriendelijke buurt Cellesbroek. Met 46 m² woonoppervlak is het compact en overzichtelijk. De woning uit 1976 heeft energielabel D. De vraagprijs van €220.000 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Kampen.

Buurt Cellesbroek

Cellesbroek wordt door bewoners gewaardeerd om de sociale sfeer. Een bewoner zegt: "We wonen hier met ontzettend veel plezier, eensgezind, hulpvaardig, sociaal, gezellig." Een ander noemt het een "prettige, rustige, kindvriendelijke buurt". Op basis van acht beoordelingen scoort de buurt Cellesbroek een 8,6. De buurt telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in een minuut naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool De Mirt is naast de deur, en ook de Wegwijzer en OBS Dirk van Dijk zitten op loopafstand. De gemeente Kampen biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Bonthuis Vaartjes Makelaars (eerst Alex Makelaars) op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 220.000
Prijs per m²€ 4.783
Woonoppervlakte46m²
Perceeloppervlakte433m²
Bouwjaar1976
EnergielabelD
BuurtCellesbroek
WijkKampen
GemeenteKampen

Locatie

Penningkruid 6, Kampen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 8 bewoners

9.0
Henk van het Ende
15-01-2026
Topbuurt

We wonen hier met ontzettend veel plezier , eensgezind , hulpvaardig, sociaal , gezellig, Spontane buurtborrels, buurt BBQ , buurtapp , sociale controle, kortom The buurt to be !! Slootjes , singels , dus ook een natuurrijke buurt Wij wonen hier nu 12 jaar , had me geen betere buurt kunnen wensen .

7.6
Annelies
14-12-2025
Prettige, rustige, kindvriendelijke buurt

Rustige buurt om in te wonen. kindvriendelijk en redelijk ruim opgezet. Aantal scholen in de buurt, zowel basis- als voortgezet onderwijs. Het groenonderhoud laat wel te wensen over; misschien kan dat met een buurtinitiatief worden aangepakt? Nadeel: verkeer dat veel te hard over de Silene rijdt.

10
Anita Wubs
24-03-2025
Leuke buurt jong en ouderen wonen er de meeste kennen elkaar

Als je hulp nodig heb vraag het dan zijn we er voor elkaar We hebben een leuke buurt Gezellige Buurt BBQ Blij dat we hier wonen

8.3
N. N. H. S.
21-02-2025
Wonen bij Penningkruid

Alle 'nodige' dingen op loop/fiets afstand, en toch vrij rustig. Rijdt aardig wat verkeer, maar niet hinderlijk. Wordt welmet regelmaat boven snelheidslimiet gereden. Verder geen overlast van hondenpoep / vuilnis naast de container of dergelijke. Parkeergelegendheid is wel lastig, veel huizen hebben geen plek voor de deur.

9.9
Anita
28-07-2024
Gezellige buurt

Jong en oud samen v Gezellige dagen avonden Helpende hand

8.0
T
13-06-2024
mooie wijk in de stad kampen

Wonen in de wijk Cellesbroek is een geweldige ervaring. De buurt heeft een hechte gemeenschap waar buren elkaar kennen en begroeten, wat zorgt voor een warme en veilige sfeer. De nabijheid van groene parken en speelfaciliteiten maakt het ideaal voor gezinnen met kinderen. Daarnaast zijn er veel voorzieningen zoals winkels, scholen en sportclubs op loopafstand, wat het dagelijks leven zeer comfortabel maakt. De regelmatige buurtactiviteiten en markten zorgen voor een levendige en gezellige ambiance, waardoor het altijd een plezier is om thuis te komen in Cellesbroek.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cellesbroek

Inwoners6.925
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Cellesbroek

Woningvoorraad2.961
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Jumbo
Penningkruid 25
65m
Jumbo
Hanzeplein 27
692m
Lidl
Hanzeplein 29
692m

Scholen

39 binnen 5 km

Basisschool De Mirt
Basisonderwijs · 125 leerlingen
89m
Basisschool de Wegwijzer
Basisonderwijs · 87 leerlingen
283m
OBS Dirk van Dijk
Basisonderwijs · 126 leerlingen
368m

Veelgestelde vragen

Over Penningkruid 6, Kampen

Welk energielabel heeft Penningkruid 6?

De woning aan Penningkruid 6 in Kampen heeft energielabel D.

Is €220.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €220.000 ligt 32% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€321.333). Het appartement is met 46 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 103 m². De prijs per m² is met €4.783 relatief hoog, maar de totale prijs is laag. In de buurt worden woningen gemiddeld in 20 dagen verkocht, wat wijst op een snelle markt.

Hoe is de buurt Cellesbroek om in te wonen?

Cellesbroek is een rustige, kindvriendelijke buurt met veel groen en water. Bewoners waarderen de sociale controle en gezelligheid, met spontane buurtborrels en een buurtapp. Het groenonderhoud laat soms te wensen over, en er wordt te hard gereden op de Silene. De buurt heeft een gemiddelde score van 8,6 uit acht reviews.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een zuiniger label. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 50% label D of lager. Het is niet bekend of er al dubbel glas of isolatie is aangebracht.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je basisscholen zoals De Mirt (89 m), de Wegwijzer (283 m) en OBS Dirk van Dijk (368 m). De Jumbo supermarkt zit op 65 meter. Ook Albert Heijn en Lidl zijn binnen een kwartier lopen bereikbaar.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Kampen ligt op 2,8 km afstand, ongeveer 35 minuten lopen of een korte fietsrit.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In de buurt worden koopwoningen gemiddeld in 20 dagen verkocht. Dat is snel, wat aangeeft dat er vraag is naar woningen in Cellesbroek. Dit appartement is met een scherpe prijs mogelijk ook snel van de hand.