Tussenwoning te koop: Zenegroen 6, Kampen
Onder bod
KopenKampenTussenwoningenZenegroen 6

Zenegroen 6

Cellesbroek, Kampen

€ 399.500
Buurt Cellesbroek, KampenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 121m²
11% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene, rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Zenegroen staat in Cellesbroek, een wijk waar je merkt dat mensen elkaar kennen. Met 121 m² woonoppervlak en een perceel van 180 m² is er binnen en buiten ruimte genoeg. De woning uit 1972 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De vraagprijs van €399.500 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde, maar past bij de ruime opzet. Bekijk ook andere tussenwoningen in Kampen.

Cellesbroek: een buurt met saamhorigheid

Cellesbroek wordt door bewoners omschreven als een topbuurt. Een bewoner zegt: "We wonen hier met ontzettend veel plezier, eensgezind, hulpvaardig, sociaal, gezellig. Spontane buurtborrels, buurt BBQ, buurtapp, sociale controle, kortom The buurt to be!!" Een ander noemt het een "prettige, rustige, kindvriendelijke buurt" met scholen in de buurt. De buurt telt ruim 6900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Cellesbroek heeft een gemiddelde score van 8,55 op basis van acht beoordelingen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn of Jumbo, allebei om de hoek. Ook de bakker of slager zijn binnen vijf minuten lopen te vinden. Kinderen kunnen naar basisschool De Fontein, die twee straten verder ligt, of naar de Mirt of Wegwijzer. Voor voortgezet onderwijs is Ichthus College Kampen naast de deur. De gemeente Kampen biedt verder ruime parken en singels waar je kunt wandelen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Meuleman Makelaardij & Taxatiebureau op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 399.500
Prijs per m²€ 3.302
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar1972
EnergielabelB
BuurtCellesbroek
WijkKampen
GemeenteKampen

Locatie

Zenegroen 6, Kampen

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 8 bewoners

9.0
Henk van het Ende
15-01-2026
Topbuurt

We wonen hier met ontzettend veel plezier , eensgezind , hulpvaardig, sociaal , gezellig, Spontane buurtborrels, buurt BBQ , buurtapp , sociale controle, kortom The buurt to be !! Slootjes , singels , dus ook een natuurrijke buurt Wij wonen hier nu 12 jaar , had me geen betere buurt kunnen wensen .

7.6
Annelies
14-12-2025
Prettige, rustige, kindvriendelijke buurt

Rustige buurt om in te wonen. kindvriendelijk en redelijk ruim opgezet. Aantal scholen in de buurt, zowel basis- als voortgezet onderwijs. Het groenonderhoud laat wel te wensen over; misschien kan dat met een buurtinitiatief worden aangepakt? Nadeel: verkeer dat veel te hard over de Silene rijdt.

10
Anita Wubs
24-03-2025
Leuke buurt jong en ouderen wonen er de meeste kennen elkaar

Als je hulp nodig heb vraag het dan zijn we er voor elkaar We hebben een leuke buurt Gezellige Buurt BBQ Blij dat we hier wonen

8.3
N. N. H. S.
21-02-2025
Wonen bij Penningkruid

Alle 'nodige' dingen op loop/fiets afstand, en toch vrij rustig. Rijdt aardig wat verkeer, maar niet hinderlijk. Wordt welmet regelmaat boven snelheidslimiet gereden. Verder geen overlast van hondenpoep / vuilnis naast de container of dergelijke. Parkeergelegendheid is wel lastig, veel huizen hebben geen plek voor de deur.

9.9
Anita
28-07-2024
Gezellige buurt

Jong en oud samen v Gezellige dagen avonden Helpende hand

8.0
T
13-06-2024
mooie wijk in de stad kampen

Wonen in de wijk Cellesbroek is een geweldige ervaring. De buurt heeft een hechte gemeenschap waar buren elkaar kennen en begroeten, wat zorgt voor een warme en veilige sfeer. De nabijheid van groene parken en speelfaciliteiten maakt het ideaal voor gezinnen met kinderen. Daarnaast zijn er veel voorzieningen zoals winkels, scholen en sportclubs op loopafstand, wat het dagelijks leven zeer comfortabel maakt. De regelmatige buurtactiviteiten en markten zorgen voor een levendige en gezellige ambiance, waardoor het altijd een plezier is om thuis te komen in Cellesbroek.

Buurt statistieken

Gegevens uit Cellesbroek

Inwoners6.925
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Cellesbroek

Woningvoorraad2.961
Gem. WOZ-waarde€ 264.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Lovinkstraat 20 22
462m
Jumbo
Penningkruid 25
537m
Albert Heijn
Meeuwenweg 19
875m

Scholen

40 binnen 5 km

Ichthus College Kampen - locatie Campus
Voortgezet onderwijs · 928 leerlingen
72m
Christelijk Kindcentrum "De Fontein"
Basisonderwijs · 126 leerlingen
208m
Basisschool De Mirt
Basisonderwijs · 125 leerlingen
448m

Veelgestelde vragen

Over Zenegroen 6, Kampen

Welk energielabel heeft Zenegroen 6?

De woning aan Zenegroen 6 in Kampen heeft energielabel B.

Is de vraagprijs van €399.500 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde verkoopprijs in Cellesbroek ligt rond €363.948, en de mediaanvraagprijs is €375.000. Met €399.500 zit deze woning boven die gemiddelden, maar de oppervlakte van 121 m² is ook groter dan het buurtgemiddelde van 109 m². De prijs per m² is met €3.302 iets lager dan het gemiddelde van €3.406 in de buurt.

Hoe is de buurt Cellesbroek om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,55 en noemen het een topbuurt met veel saamhorigheid. Er zijn spontane buurtborrels, een buurtapp en sociale controle. De buurt is kindvriendelijk, met scholen en speelplekken. Wel wordt opgemerkt dat er soms te hard wordt gereden op de Silene.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het huis redelijk zuinig is, met goede isolatie en een efficiënte verwarmingsinstallatie. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Christelijk Kindcentrum De Fontein op 200 meter, Basisschool De Mirt op 450 meter en Basisschool de Wegwijzer op 500 meter. Ook Ichthus College voor voortgezet onderwijs ligt op 70 meter afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Kampen ligt op 2,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 7 minuten met de fiets of 10 minuten met de auto.

Wat is de ligging van de woning ten opzichte van voorzieningen?

De woning ligt in een rustige straat, maar voorzieningen zijn dichtbij. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 460 meter, een restaurant op 700 meter en een park of plantsoen op 400 meter. Ook een huisartsenpraktijk is op 700 meter.

Meuleman Makelaardij & Taxatiebureau o.z.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.