Appartement te koop: Prins Bernhardlaan 64, Alphen Aan Den Rijn
Niet meer online
KopenAlphen aan den RijnAppartementenPrins Bernhardlaan 64

Prins Bernhardlaan 64

Emmalaan, Alphen aan den Rijn

Niet meer online
Buurt Emmalaan, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 499m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement aan de Prins Bernhardlaan

Dit appartement aan de Prins Bernhardlaan 64 in Alphen aan den Rijn is een energiezuinige woning met energielabel A. Met 66 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De vraagprijs van €115.255 ligt aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €403.333, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Alphen aan den Rijn.

De buurt Emmalaan

De woning ligt in de buurt Emmalaan, een levendige wijk met een mix van bewoners. De buurt telt 2.730 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Hoogvliet, beide op loopafstand. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar basisscholen zoals Het Palet of de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer, die om de hoek liggen. Het Groene Hart Lyceum voor voortgezet onderwijs is zelfs naast de deur. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 115.255
Prijs per m²€ 1.746
Woonoppervlakte66m²
Bouwjaar1974
EnergielabelA
BuurtEmmalaan
WijkHoge Zijde
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Prins Bernhardlaan 64, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmalaan

Inwoners2.730
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmalaan

Woningvoorraad1.255
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Baronie 86
499m
Hoogvliet
Baronie 88
499m
Ekoplaza
Kerkstraat 4
797m

Scholen

47 binnen 5 km

Groene Hart Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1653 leerlingen
53m
Groene Hart Topmavo
Voortgezet onderwijs · 749 leerlingen
228m
Het Palet
Basisonderwijs · 162 leerlingen
231m

Veelgestelde vragen

Over Prins Bernhardlaan 64, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Prins Bernhardlaan 64?

De woning aan Prins Bernhardlaan 64 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel A.

Is €115.255 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €115.255 ligt 71% onder de gemiddelde vraagprijs van €403.333 in de buurt Emmalaan. Dat is een groot verschil, maar het appartement is met 66 m² ook 32% kleiner dan het buurtgemiddelde van 97 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar de lage prijs maakt het een opvallend aanbod.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

Woningen in de buurt Emmalaan worden gemiddeld in 20 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat kan wijzen op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?