Appartement te koop: Prins Bernhardlaan 92, Alphen Aan Den Rijn
Niet meer online
KopenAlphen aan den RijnAppartementenPrins Bernhardlaan 92

Prins Bernhardlaan 92

Emmalaan, Alphen aan den Rijn

Niet meer online
Buurt Emmalaan, Alphen Aan Den RijnBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
33% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement aan de Prins Bernhardlaan

Dit appartement aan de Prins Bernhardlaan in Alphen aan den Rijn is een energiezuinige woning met energielabel A. Met 57 m² woonoppervlak is het compact, maar de indeling is praktisch. De vraagprijs van €110.446 ligt aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Alphen aan den Rijn.

De buurt Emmalaan

De woning ligt in de buurt Emmalaan, een stedelijke wijk met een mix van eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt telt ruim 2700 inwoners en kent een bovengemiddelde stedelijkheidsgraad. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige omgeving zien.

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl of Hoogvliet, beide op loopafstand. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn dichtbij. Scholen zijn er volop: het Groene Hart Lyceum ligt naast de deur, en basisscholen zoals Het Palet en De Tamboerijn zijn om de hoek. De gemeente Alphen aan den Rijn biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 110.446
Prijs per m²€ 1.938
Woonoppervlakte57m²
Bouwjaar1974
EnergielabelA
BuurtEmmalaan
WijkHoge Zijde
GemeenteAlphen aan den Rijn

Locatie

Prins Bernhardlaan 92, Alphen Aan Den Rijn

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmalaan

Inwoners2.730
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmalaan

Woningvoorraad1.255
Gem. WOZ-waarde€ 289.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

18 binnen 5 km

Lidl
Baronie 86
506m
Hoogvliet
Baronie 88
506m
SPAR express
Willem de Zwijgerlaan 37
792m

Scholen

47 binnen 5 km

Groene Hart Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1653 leerlingen
47m
Groene Hart Topmavo
Voortgezet onderwijs · 749 leerlingen
222m
Het Palet
Basisonderwijs · 162 leerlingen
228m

Veelgestelde vragen

Over Prins Bernhardlaan 92, Alphen Aan Den Rijn

Welk energielabel heeft Prins Bernhardlaan 92?

De woning aan Prins Bernhardlaan 92 in Alphen Aan Den Rijn heeft energielabel A.

Is €110.446 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €110.446 ligt 73% onder de gemiddelde vraagprijs van €403.333 in de buurt Emmalaan. Dat is een groot verschil, maar het appartement is met 57 m² ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 97 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de absolute prijs is laag.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verkocht?

In de buurt Emmalaan worden koopwoningen gemiddeld in 20 dagen verkocht. Dat is relatief snel, wat wijst op een actieve markt. Houd er rekening mee dat dit gemiddelde is en per woning kan verschillen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?