Schans 14C
Kern Arcen, Venlo
Een ruim appartement aan de rand van Arcen
Dit appartement aan de Schans 14C ligt in Kern Arcen, een dorp aan de Maas met een eigen karakter. Met een vraagprijs van 795.000 euro is dit een opvallend aanbod, zeker voor een appartement. De prijs is aan de hoge kant, zo blijkt uit de vergelijking met andere appartementen in Venlo. De woning is gebouwd in 1996 en heeft een woonoppervlakte van 218 vierkante meter volgens de BAG-registratie. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor je geen uitspraak kunt doen over de energiezuinigheid.
De woning zelf
De makelaar heeft geen woningkenmerken gepubliceerd, zoals het aantal kamers, slaapkamers of de aanwezigheid van een tuin of balkon. Wat wel bekend is: het bouwjaar 1996 en de woonoppervlakte van 218 vierkante meter. Daarmee is dit een fors appartement, maar over de indeling en staat van onderhoud is niets bekend. De woning wordt aangeboden via VeTeBe B.V. en Vastgoed Nederland.
Kern Arcen: een dorp met een gemeenschapsgevoel
Kern Arcen telt ruim 2.000 inwoners, met een mix van leeftijden en veel 65-plussers. Bewoners van de buurt Kern Arcen waarderen hun leefomgeving gemiddeld met een 7,97, op basis van 25 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje en altijd hallo ze". De reviews gaan over de gemeente Venlo, niet specifiek over deze buurt.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij SPAR, op ongeveer 560 meter afstand. Basisschool De Bottel ligt op 1,8 kilometer, en de huisartsenpraktijk De Dolgaard zit om de hoek, op 173 meter. De dichtstbijzijnde apotheek is in Grubbenvorst, op ruim 6 kilometer. De bushalte Arcen, Rotonde N271 is op 700 meter en wordt bediend door lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Horst-Sevenum ligt op ongeveer 10,8 kilometer. Meer over de omgeving vind je op de pagina van de gemeente Venlo.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er openbare risicodata op adresniveau, die indicaties geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Het funderingsrisico is laag, met een bodem van zand; wel is 46% van de panden in dit postcodegebied gebouwd vóór 1970. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag en wordt in 2050 gemiddeld.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VeTeBe B.V. en Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Schans 14C, Arcen
Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?
De makelaar heeft het energielabel niet gepubliceerd in de advertentie. Daardoor is niet bekend hoe energiezuinig deze woning is. Het bouwjaar 1996 zegt iets over de bouwtijd, maar niet over de isolatie of installaties. Je kunt op basis van de beschikbare gegevens geen uitspraak doen over de te verwachten energiekosten. Het energielabel staat niet in de advertentie.
Wat is de vraagprijs en hoe verhoudt die zich tot de markt?
De vraagprijs is 795.000 euro voor een appartement van 218 vierkante meter, wat neerkomt op 3.647 euro per vierkante meter. De prijs is aan de hoge kant ten opzichte van andere appartementen in de gemeente Venlo. Of dat gerechtvaardigd is, hangt af van de staat en indeling van de woning, maar die details zijn niet in de advertentie vermeld.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft dit appartement?
De advertentie vermeldt geen aantal kamers, slaapkamers of badkamers. Ook is niet bekend of er een tuin, balkon of garage bij de woning hoort. De woonoppervlakte is 218 vierkante meter volgens de BAG-registratie, wat duidt op een ruim appartement, maar de indeling is niet bekend. Deze gegevens staan niet in de advertentie.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens openbare risicodata. De bodem bestaat uit zand, wat gunstig is voor de fundering. Wel is 46% van de panden in dit postcodegebied gebouwd vóór 1970, wat een aandachtspunt kan zijn voor oudere woningen. Dit appartement is echter gebouwd in 1996. Het gaat om een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning.
Is er overlast van geluid of wateroverlast te verwachten?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 54 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag en wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze woning. De ligging aan de Maas kan een rol spelen bij het overstromingsrisico.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De SPAR-supermarkt ligt op ongeveer 560 meter afstand, en de huisartsenpraktijk De Dolgaard op 173 meter. Basisschool De Bottel is op 1,8 kilometer. De dichtstbijzijnde apotheek is in Grubbenvorst, op ruim 6 kilometer. De bushalte Arcen, Rotonde N271 is op 700 meter en wordt bediend door lijnen 83, 383 en 683. Het treinstation Horst-Sevenum ligt op ongeveer 10,8 kilometer.
Hoe is de buurt Kern Arcen om in te wonen?
Kern Arcen heeft ruim 2.000 inwoners, met een mix van leeftijden en relatief veel 65-plussers. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De reviews gaan over de gemeente, niet specifiek over deze buurt.
Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?
De makelaar heeft geen woningkenmerken gepubliceerd, zoals het aantal kamers, de indeling of het energielabel. Daardoor is alleen het bouwjaar en de woonoppervlakte bekend. Het adres is wel volledig, dus de locatie- en buurtgegevens kloppen. De ontbrekende details staan niet in de advertentie.





