Appartement te koop: Scheldekade 32-102, Breskens
KopenSluisAppartementenScheldekade 32-102

Scheldekade 32-102

Breskens, Sluis

€ 499.500
Buurt Breskens, BreskensBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 125m²
125m² woonoppervlakte
PLUS op 441m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte aan de Scheldekade

Dit appartement aan de Scheldekade in Breskens ademt rust en ruimte. Met 125 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning in een groene omgeving. De vraagprijs van €499.500 is scherp geprijsd vergeleken met andere appartementen in Sluis.

Breskens: een dorp aan de Westerschelde

Breskens is een kustplaats met een mix van oudere bewoners en gezinnen. De buurt heeft een dorps karakter met voorzieningen op loopafstand. Op basis van de beschikbare gegevens is er een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 personen. De buurt Breskens biedt een rustige woonomgeving.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar PLUS, om de hoek op 441 meter. Ook Jumbo is op loopafstand (ruim een kilometer). Kinderen kunnen naar Openbare Basisschool De Zeemeeuw, twee straten verder op 748 meter. De gemeente Sluis biedt verder basisonderwijs op afstand.

Aanbod en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt & Biesbroeck Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 499.500
Prijs per m²€ 3.996
Woonoppervlakte125m²
Perceeloppervlakte2907m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtBreskens
WijkBreskens
GemeenteSluis

Locatie

Scheldekade 32-102, Breskens

Buurt statistieken

Gegevens uit Breskens

Inwoners4.280
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Breskens

Woningvoorraad2.507
Gem. WOZ-waarde€ 277.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen34%

Supermarkten

3 binnen 5 km

PLUS
Spuiplein 49
441m
Jumbo
Burgemeester van Zuijenstraat 79
1257m
SPAR
Dorpsstraat 2
4602m

Scholen

3 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zeemeeuw
Basisonderwijs · 269 leerlingen
748m
Basisschool De Meerstromen
Basisonderwijs · 72 leerlingen
4433m
De Molenkreek
Basisonderwijs · 78 leerlingen
4629m

Veelgestelde vragen

Over Scheldekade 32-102, Breskens

Welk energielabel heeft Scheldekade 32-102?

De woning aan Scheldekade 32-102 in Breskens heeft energielabel A.

Is €499.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €499.500 ligt 16% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€591.481) en is iets boven de mediaan (€464.000). Met 125 m² en energielabel A is de prijs per m² ongeveer €3.996, wat onder het buurtgemiddelde van €4.549 ligt. Het is een scherpe prijs voor een energiezuinig appartement.

Hoe is de buurt Breskens om in te wonen?

Breskens is een rustige kustplaats met 4.280 inwoners. De bevolking is relatief oud: 34% is 65+. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (820) en huishoudens met kinderen (535). De omgevingsadressendichtheid is laag (828), wat duidt op een rustige, niet-stedelijke omgeving. Voorzieningen zoals supermarkt en huisarts zijn op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. In de buurt heeft slechts 11,1% van de woningen label A of beter. Dit label duidt op lage energiekosten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van gebruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van woningen met een lager label.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen binnen 5 km. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool De Zeemeeuw op 748 meter. Verderop liggen Basisschool De Meerstromen (4,4 km) en De Molenkreek (4,6 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 11,2 km.

Hoe is het openbaar vervoer in Breskens?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 44,3 km afstand, dus de auto is vaak nodig voor lange reizen. Voor dagelijkse boodschappen en lokale voorzieningen is lopen of fietsen goed mogelijk.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden afgelopen periode 49 koopwoningen verkocht met een gemiddelde looptijd van 100 dagen. Dat is iets langer dan het landelijk gemiddelde, maar de markt is niet extreem snel. Het appartement is scherp geprijsd, wat de verkoop kan versnellen.