Appartement te koop: Sleedoorn 75, Bergambacht

Sleedoorn 75

Uitbreiding Dorp, Krimpenerwaard

€ 1.299.000
Buurt Uitbreiding Dorp, BergambachtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
213m² woonoppervlakte
SPAR express op 138m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Bergambacht

Dit appartement aan de Sleedoorn 75 in Bergambacht is een verrassing: 213 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over één laag. Het voelt als een royale woning, met een energielabel A dat zorgt voor lage stookkosten. Gebouwd in 2006, dus modern en goed onderhouden. De vraagprijs van €1.299.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het met andere appartementen in Krimpenerwaard om te zien hoe het zich verhoudt.

De buurt Uitbreiding Dorp

De woning ligt in de buurt Uitbreiding Dorp, een rustige woonwijk in Bergambacht. De buurt telt zo'n 3270 inwoners, met veel gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent, zonder dat het te druk is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage stedelijkheidsgraad (4) en een omgevingsadressendichtheid van 824, wat duidt op een groene, ruime omgeving.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de SPAR express, die op 138 meter ligt, om de hoek dus. Ook de Lidl (277 meter) en PLUS (489 meter) zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar de Christelijke Basisschool De Ark, die op 67 meter afstand zit, of naar obs Kiezel en Kei op 637 meter. De gemeente Krimpenerwaard biedt verder voorzieningen zoals een huisartsenpraktijk op 500 meter en een park op 900 meter.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Egmond Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.299.000
Prijs per m²€ 6.099
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte2280m²
Bouwjaar2006
EnergielabelA
BuurtUitbreiding Dorp
WijkBergambacht
GemeenteKrimpenerwaard

Locatie

Sleedoorn 75, Bergambacht

Buurt statistieken

Gegevens uit Uitbreiding Dorp

Inwoners3.270
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

11 binnen 5 km

SPAR express
Provincialeweg 7
138m
Lidl
Hof ter Bergen 20
277m
PLUS
Hoofdstraat 110
489m

Scholen

16 binnen 5 km

Christelijke Basisschool De Ark
Basisonderwijs · 307 leerlingen
67m
obs Kiezel en Kei
Basisonderwijs · 214 leerlingen
637m
Basisschool De Kromme Draai
Basisonderwijs · 127 leerlingen
1728m

Veelgestelde vragen

Over Sleedoorn 75, Bergambacht

Welk energielabel heeft Sleedoorn 75?

De woning aan Sleedoorn 75 in Bergambacht heeft energielabel A.

Is €1.299.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.299.000 is fors, maar het appartement is met 213 m² ook uitzonderlijk groot. In de buurt Uitbreiding Dorp zijn koopwoningen in de meerderheid (58%), maar vergelijkbare objecten zijn schaars. Het energielabel A en het bouwjaar 2006 dragen bij aan de waarde. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, een vergelijking met andere appartementen in Krimpenerwaard kan helpen.

Hoe is de bereikbaarheid van Bergambacht?

Bergambacht ligt in de Krimpenerwaard, een landelijk gebied. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 12 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (824), wat past bij een rustige, groene omgeving. Voor dagelijkse voorzieningen zoals supermarkten en scholen hoef je de wijk niet uit.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 2006?

Een appartement uit 2006 is relatief modern en heeft doorgaans minder groot onderhoud nodig dan oudere woningen. Het energielabel A wijst op goede isolatie en een efficiënte installatie. Denk aan regulier schilderwerk, cv-ketelonderhoud en eventueel onderhoud aan de VvE-gemeenschappelijke delen. Specifieke details over de VvE-bijdrage zijn niet bekend.

Zijn er scholen in de buurt van Sleedoorn 75?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De Christelijke Basisschool De Ark ligt op 67 meter, obs Kiezel en Kei op 637 meter, en Basisschool De Kromme Draai op 1,7 kilometer. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het nabijgelegen dorp, op 5,6 kilometer afstand.

Hoe veilig is de buurt Uitbreiding Dorp?