Appartement te koop: Stadhouderskade 22G, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenStadhouderskade 22G

Stadhouderskade 22G

Vondelparkbuurt-Oost, Amsterdam

€ 2.995.000
Buurt Vondelparkbuurt-Oost, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 278m²
35% groter dan gemiddeld in de buurt
SPAR op 27m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement aan de Stadhouderskade

Dit appartement aan de Stadhouderskade in Amsterdam is een echte stadsvilla. Met 278 m² woonoppervlak is het 35% groter dan het buurtgemiddelde van 206 m². Het energielabel B betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €2.995.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam.

De buurt Vondelparkbuurt-Oost

De Vondelparkbuurt-Oost is een levendige buurt met veel voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Vondelparkbuurt-Oost heeft een hoge omgevingsadressendichtheid van 10.055 adressen per km², wat typerend is voor het centrum van Amsterdam.

Leven in de straat

De Stadhouderskade ligt pal naast het Vondelpark. Voor dagelijkse boodschappen is SPAR om de hoek (27 meter), en Albert Heijn op twee straten verder (146 meter). Ook zijn er scholen dichtbij: de Cornelis Vrijschool voor basisonderwijs op 226 meter en het Barlaeus Gymnasium op 299 meter. De gemeente Amsterdam biedt verder talloze restaurants en culturele voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Huispedia en ME Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.995.000
Prijs per m²€ 10.773
Woonoppervlakte278m²
Perceeloppervlakte6288m²
Bouwjaar1991
EnergielabelB
BuurtVondelparkbuurt-Oost
WijkVondelparkbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Stadhouderskade 22G, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Vondelparkbuurt-Oost

Inwoners935
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Vondelparkbuurt-Oost

Woningvoorraad522
Gem. WOZ-waarde€ 1.242.000
Koopwoningen48%
Huurwoningen51%

Supermarkten

152 binnen 5 km

SPAR
Stadhouderskade 24B
27m
Albert Heijn
Leidseplein 31
146m
Lidl
Tweede Helmersstraat 29
353m

Scholen

215 binnen 5 km

Cornelis Vrijschool voor Basisonderwijs
Basisonderwijs · 243 leerlingen
226m
Barlaeus Gymnasium
Voortgezet onderwijs · 806 leerlingen
299m
Basisschool Het Museumkwartier
Basisonderwijs · 158 leerlingen
336m

Veelgestelde vragen

Over Stadhouderskade 22G, Amsterdam

Welk energielabel heeft Stadhouderskade 22G?

De woning aan Stadhouderskade 22G in Amsterdam heeft energielabel B.

Is €2.995.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.995.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €1.863.684 in de buurt, maar dit appartement is met 278 m² ook 35% groter dan het buurtgemiddelde. De prijs per m² is ongeveer €10.773, terwijl het buurtgemiddelde €8.228 per m² is. Het is dus een premium woning, passend bij de royale oppervlakte en de centrale locatie.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,1 km afstand. Dat is ongeveer een half uur lopen of een korte tramrit.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet het hoogste niveau. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, 20% label B en 40% label C. Dit appartement zit dus in de middenmoot.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is zeer goed voorzien. Op loopafstand vind je meerdere supermarkten, waaronder SPAR op 27 meter en Albert Heijn op 146 meter. Ook zijn er scholen, restaurants en het Vondelpark op 200 meter. De omgevingsadressendichtheid is met 10.055 adressen per km² extreem hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel winkels en horeca.

Hoe veilig is de Vondelparkbuurt-Oost?

In de buurt zijn in totaal 359 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief hoog, maar past bij een dichtbevolkt stadscentrum.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 58 dagen. Dat is iets korter dan het landelijk gemiddelde, maar niet extreem snel. Het geeft aan dat er redelijk wat vraag is naar woningen in deze omgeving.

Huispedia
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Huispedia
memakelaars.nl
Bekijk
Huispedia