Appartement te koop: Velpsestraat 183, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenVelpsestraat 183

Velpsestraat 183

Oostbroek-Zuid, Den Haag

€ 319.500
Buurt Oostbroek-Zuid, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 313m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Velpsestraat 183: een appartement in Oostbroek-Zuid

Dit appartement aan de Velpsestraat in Den Haag heeft een energielabel C en een woonoppervlak van 70 m². De vraagprijs van €319.500 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €293.900. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

De buurt Oostbroek-Zuid

Oostbroek-Zuid is een levendige buurt met een mix van culturen. Een bewoner zegt: 'Multiculturele vriendelijke buren.' Een ander noemt het 'Ghetto' en wijst op overlast van verkeer en zwerfvuil. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen. Meer weten? Lees over de buurt Oostbroek-Zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn om de hoek (313 m). Ook zijn er twee andere supermarkten op loopafstand. Basisscholen zoals De Parachute en De Hofvilla liggen op ruim een kwartier lopen. De gemeente Den Haag biedt verder veel voorzieningen in de omgeving.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Lex van Leeuwen Makelaardij B.V. op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 319.500
Prijs per m²€ 4.564
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte185m²
Bouwjaar1936
EnergielabelC
BuurtOostbroek-Zuid
WijkRustenburg en Oostbroek
GemeenteDen Haag

Locatie

Velpsestraat 183, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.5
Uela
11-10-2025
Meer veiligheid nodig

Heelveel onveilig situates in mij buurt Meer polite nodig

4.9
Katja
14-08-2025
Ghetto

Veel zwervers, en auto's die denken dat het een racebaan is. Fietsen op de stoep, fatbikes ellende. Weinig of geen. Respect van mensen. Mensen zouden vuiligheid gewoon in de prullenbakken moeten gooien. En mensen hier moeten niet hun vuilniszak bij de grondcontainer zetten als deze vol is.

8.5
Elif
10-06-2024
Multicultureel

Ik zou mijn buurt met een zin kunnen beschrijven. Multiculturele vriendelijke buren.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Inwoners8.295
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Oostbroek-Zuid

Woningvoorraad3.474
Gem. WOZ-waarde€ 237.000
Koopwoningen50%
Huurwoningen49%

Supermarkten

90 binnen 5 km

Albert Heijn
Apeldoornselaan 266
313m
Albert Heijn
Steijnlaan 106
648m
SPAR express
Kaapseplein 100
951m

Scholen

8 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4219m
WSKO Basisschool De Hofvilla
Basisonderwijs · 618 leerlingen
4308m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4567m

Veelgestelde vragen

Over Velpsestraat 183, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Velpsestraat 183?

De woning aan Velpsestraat 183 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €319.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €319.500 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€290.063) en ook boven het gemiddelde van de huidige koopaanbiedingen (€293.900). Appartementen in Oostbroek-Zuid worden gemiddeld voor €3.679 per m² verkocht; dit appartement kost €4.564 per m². De prijs is daarmee aan de hoge kant.

Hoe is de veiligheid in Oostbroek-Zuid?

In de buurt zijn 380 misdrijven geregistreerd. Bewoners geven gemengde signalen: een review noemt 'heel veel onveilige situaties' en een ander spreekt van 'veel zwervers en auto's die denken dat het een racebaan is'. Een derde bewoner waardeert de multiculturele sfeer. Het is een buurt met contrasten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 28,6% van de koopwoningen label C en 64,3% een lager label (D of slechter). Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn voor een woning uit 1936.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute (op 4,2 km) en WSKO Basisschool De Hofvilla (4,3 km). Dat is ongeveer tien minuten lopen. Ook zijn er acht scholen binnen vijf kilometer.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand, dus ongeveer een half uur lopen of een korte busrit. De omgevingsadressendichtheid is zeer hoog (7008 adressen per km²), wat wijst op een stedelijke omgeving met veel OV-mogelijkheden.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement uit 1936 met een oppervlakte van 70 m². Het energielabel is C. De woning is te koop voor €319.500.

Lex van Leeuwen Makelaardij B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.