Carmel
Zeeland›Hulst›Hulst›Carmel

Carmel, Hulst

Buurt in Hulst

Carmel heeft 1.115 inwonersDe meeste zijn 65 jaar of ouder oud
Er zijn 638 woningen in CarmelMomenteel staan er 14 te koop en 1 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in CarmelOp basis van geregistreerde woningen

Carmel bevindt zich in de provincie Zeeland, in de gemeente Hulst, in de wijk Hulst De buurt heeft een totaal oppervlakte van 61 hectare, waarvan 59 hectare land en 2 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU06770102. Het postcodegebied is 4561GW-4561ZX.

Inwoners

Carmel telt 1.115 inwoners. Hiervan is 49,3% man en 50,2% vrouw. De meeste inwoners zijn 65 jaar of ouder (31,4%). De overige leeftijden zijn 24,7% voor '25 tot 45 jaar', 23,3% voor '45 tot 65 jaar', 11,2% voor '0 tot 15 jaar' en 9,0% voor '15 tot 25 jaar'. Van de inwoners is 45,3% is ongehuwd, 34,1% is gehuwd, 12,6% is gescheiden en 7,2% is verweduwd. 690 inwoners komen uit Nederland, 350 komen uit Europa en 75 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 610 huishoudens in Carmel. 49,2% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 28,7% huishoudens zonder kinderen en 22,1% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,8 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Carmel zijn er 900 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €34.100, wat €8.100 (19%) lager is dan het nationale gemiddelde van €42.200. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €28.800, wat €6.100 (17%) lager is dan het nationale gemiddelde van €34.900. De meeste inwoners van Carmel zijn middelbaar opgeleid. 49,4% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 34,6% heeft VMBO of MBO 1 en 16,0% heeft HBO of WO.

Van de 1.115 inwoners heeft ongeveer 64% betaald werk, wat neerkomt op 714 mensen. Dit is 8% lager dan het nationale gemiddelde van 72%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (88%), terwijl 12% als zelfstandige actief is. In Carmel ontvangt 35% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 310 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Carmel zijn er 638 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €240.000. Hiervan is ongeveer 96% bewoond en 4% onbewoond. De meeste woningen zijn koopwoningen. Dit komt neer op 41% huurwoningen en 59% koopwoningen. Van de woningen is 59% in particulier bezit, 35% in handen van woningcorporaties en 6% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Carmel zijn 1950-1970 (36%) en 2010-2020 (12%).

Koopwoningen

Momenteel staan er 12 woningen te koop in Carmel. De nieuwste aangeboden woning is Liniestraat 15 door Reunis Vastgoed op Funda. Afgelopen jaar zijn er 52 woningen verkocht in Carmel. Een woning werd gemiddeld in 74 dagen verkocht.

De gemiddelde vraagprijs voor een koopwoning in Carmel was afgelopen jaar €289.615. Dit is 21% hoger dan de gemiddelde WOZ-waarde van €240.000. De gemiddelde vraagprijs per m² perceel is €2.178.

Huurwoningen

Er is 1 woningen te huur in Carmel. De meest recentelijke woning is den Waghemakerestraat 4 aangeboden door Reunis Vastgoed op Funda. Het afgelopen jaar zijn er 10 woningen verhuurd in Carmel. Een aanbod werd gemiddeld in 14 dagen verhuurd.

Geen recente verhuurdata beschikbaar voor Carmel.

Energie

In Carmel zijn er 450 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (24%), C (15%) en A+++ (13%). Gemiddeld verbruikt een adres in Carmel 2.230 kWh aan elektriciteit per jaar. Daarmee ligt het 13% lager dan het landelijke gemiddelde van 2.550 kWh. Met een jaarlijkse verbruik van 790 m³ per adres ligt het aardgasverbruik 1% onder het landelijke gemiddelde van 800 m³.

Straatnamen

  • IJzerenhandstraat
  • Willem de Zwijgerlaan
  • van der Leijenlaan
  • Hendrik Casimirlaan
  • de Casembrootweg
  • Glacisweg
  • Abdijstraat
  • Carmelweg
  • Galgestraat
  • Calandlaan
  • van Dortmontlaan
  • Rooseveltweg
  • Keldermanstraat
  • Baljuwstraat
  • Hattingalaan
  • Trumanlaan
  • van Lansberghelaan
  • Zandstraat
  • Poorterslaan
  • Koolstraat
  • Churchillweg
  • Frederik Hendriklaan
  • Tegelberglaan
  • den Waghemakerestraat
  • de Beaufortlaan
  • Mauritslaan
  • Liniestraat
  • Gildenstraat
  • Schoutstraat
  • Zoutestraat
  • Vierambachtenstraat
  • Rederijkersstraat

Voorzieningen

Huisarts
0,9 km
Apotheek
1,0 km
Ziekenhuis
1,1 km
Supermarkt
0,3 km
Treinstation
46,4 km
Dagverblijf
0,6 km
Basisschool
0,6 km
Middelbare school
0,2 km
Bekijk woningen in Carmel

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Carmel

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
–
Carmel heeft nog geen beoordelingen
Beoordelingen kunnen worden gegeven via de knop hieronder
Schrijf een beoordeling
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
300Eenpersoonshuishoudens
175Huishoudens zonder kinderen
135Huishoudens met kinderen

Geslacht

Inwoners per geslacht
Mannen
Vrouwen

Burgerlijke staat

Inwoners per burgerlijke staat
Gehuwd
Ongehuwd
Gescheiden
Verweduwd

Herkomst

Inwoners per categorie herkomst
Nederland
Europa
Buiten Europa

Arbeid & inkomen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€28.800 P.J.gemiddeld per inwoner17% onder landelijk gemiddelde
€34.100 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger19% onder landelijk gemiddelde
88%van de werkenden is in loondienst
12%van de werkenden is zelfstandig
64%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4
HBO-WO

Vermogen

Mediaan vermogen per huishouden
Carmel
Nederland

Uitkeringen

Inwoners per uitkering
Bijstand
AO
WW

Woningmarkt in Carmel

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
78 dagen ▼ 9,4%
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
46
verkopen in afgelopen jaar
120 m²
gemiddelde woonoppervlakte
€174.000
laagste verkoopprijs in afgelopen jaar

Bouwjaar

Leeftijd van de woningvoorraad

Energielabels

Duurzaamheid van de woningvoorraad

Woonoppervlakte

Verdeling van woninggroottes

Statistieken over de woningen

Type woningen

Adressen per type woning

Bouwperiodes

Adressen per bouwperiode

Labels

Adressen per energielabel

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Carmel
790
Nederland
800
Elektriciteit (kWh)
Carmel
2.230
Nederland
2.550

Veelgestelde vragen over Carmel

Wat voor woningen staan er in Carmel?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 81% is gebouwd tussen 1945 en 1990.

Wat moet je betalen voor een koophuis in Carmel?

Een koopwoning in Carmel werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €293.413 (€2.581 per m²).

Hoe is de bevolking van Carmel samengesteld?

Buurt Carmel telt 1.115 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 65+ jaar (31%).

Wat zijn de energielabels in Carmel?

Een aanzienlijk deel van het aanbod in Carmel is minder zuinig: 50% heeft een label E, F of G. Het gemiddeld aardgasverbruik per huishouden ligt op 790 m³ per jaar.

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Carmel?

Vanuit Carmel bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,3 km, een huisarts op 0,9 km, een treinstation op 46,4 km, een basisschool op 0,6 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Hoeveel woningen staan er nu te koop in Carmel?

Op dit moment vind je in Carmel 14 koopwoningen en 1 huurwoningen. Een koopwoning staat hier gemiddeld 78 dagen te koop — relatief lang voor de huidige markt.

Buurtje.nl
Buurtje.nl in de appSneller zoeken en als eerste reageren
Openen