Kamillehof

Kamillehof, Arnhem – “Een mix van alles”

Buurt in Arnhem

5.8
Bewoners geven Kamillehof een voldoende beoordelingDeze score komt uit 1 reactie
Bekijk
Kamillehof heeft 2.295 inwonersDe meeste zijn 25 tot 45 jaar oud
Er zijn 1.049 woningen in KamillehofMomenteel staan er 8 te koop en 0 te huur
Energielabel A komt het vaakst voor in KamillehofOp basis van geregistreerde woningen

Kamillehof bevindt zich in de provincie Gelderland, in de gemeente Arnhem, in de wijk Malburgen-Oost (Noord) De buurt heeft een totaal oppervlakte van 41 hectare, waarvan 38 hectare land en 3 hectare water is. De buurt is gecodeerd als BU02021783. Het postcodegebied is 6833BN-6833JK.

Eén bewoner beoordeelt de buurt als voldoende met een score van 5.8. De inwoner beschrijft deze buurt als 'Een mix van alles'. Op basis van een beperkt aantal beoordelingen zijn er nog geen duidelijke trends zichtbaar in deze buurt.

Inwoners

Kamillehof telt 2.295 inwoners. Hiervan is 49,9% man en 50,1% vrouw. De meeste inwoners zijn 25 tot 45 jaar (32,7%). De overige leeftijden zijn 24,4% voor '45 tot 65 jaar', 18,3% voor '0 tot 15 jaar', 13,1% voor '15 tot 25 jaar' en 11,3% voor '65 jaar of ouder'. Van de inwoners is 59,5% is ongehuwd, 28,1% is gehuwd, 9,4% is gescheiden en 3,1% is verweduwd. 1.095 inwoners komen uit Nederland, 190 komen uit Europa en 1.010 komen uit landen buiten Europa.

Er zijn 1.105 huishoudens in Kamillehof. 43,4% daarvan zijn eenpersoonshuishoudens, 23,1% huishoudens zonder kinderen en 33,5% huishoudens met kinderen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,1 personen. Landelijk ligt dit op 2,1 personen.

In Kamillehof zijn er 1.800 inkomensontvangers. Het gemiddelde inkomen per inkomensontvanger is €26.600, wat €10.800 (29%) lager is dan het nationale gemiddelde van €37.400. Per inwoner ligt het gemiddelde inkomen op €20.300, wat €10.500 (34%) lager is dan het nationale gemiddelde van €30.800. De meeste inwoners van Kamillehof zijn middelbaar opgeleid. 39,3% heeft HAVO, VWO of MBO 2-4, 37,6% heeft VMBO of MBO 1 en 23,0% heeft HBO of WO.

Van de 2.295 inwoners heeft ongeveer 58% betaald werk, wat neerkomt op 1.331 mensen. Dit is 7% lager dan het nationale gemiddelde van 65%. Het merendeel van de werknemers werkt in loondienst (87%), terwijl 13% als zelfstandige actief is. In Kamillehof ontvangt 25% van de inwoners een uitkering. De grootste groep is die met een AOW-uitkering. 220 personen ontvangen deze uitkering.

Woningen

In Kamillehof zijn er 1.049 woningen met een gemiddelde WOZ-waarde van €243.000. Hiervan is ongeveer 97% bewoond en 3% onbewoond. De meeste woningen zijn huurwoningen. Dit komt neer op 67% huurwoningen en 33% koopwoningen. Van de woningen is 33% in particulier bezit, 53% in handen van woningcorporaties en 14% van overige verhuurders. De meest voorkomende bouwperiodes in Kamillehof zijn 1925-1950 (46%) en 1950-1970 (25%).

Koopwoningen

Momenteel zijn er geen woningen te koop in Kamillehof. De nieuwste aangeboden woning is Venkelstraat 33 door VHA Makelaars op Funda. Afgelopen jaar zijn er 8 woningen verkocht in Kamillehof. Een woning werd gemiddeld in 62 dagen verkocht.

Huurwoningen

Er zijn 3 woningen te huur in Kamillehof. De meest recentelijke woning is Veerpolderstraat 2926 aangeboden door Vesteda. Het afgelopen jaar zijn er 19 woningen verhuurd in Kamillehof. Een aanbod werd gemiddeld in 31 dagen verhuurd.

De gemiddelde huurprijs voor een huurwoning in Kamillehof was afgelopen jaar €1.332 per maand. Per m² perceeloppervlak is dat €15 per maand.

Energie

In Kamillehof zijn er 1.067 adressen met een geregistreerd energielabel. De meest voorkomende labels zijn A (35%), B (24%) en C (14%). Gemiddeld verbruikt een adres in Kamillehof 2.360 kWh aan elektriciteit per jaar. Daarmee ligt het 11% lager dan het landelijke gemiddelde van 2.640 kWh. Met een jaarlijkse verbruik van 950 m³ per adres ligt het aardgasverbruik 3% onder het landelijke gemiddelde van 980 m³.

Huisarts
1,0 km
Apotheek
1,1 km
Ziekenhuis
3,6 km
Supermarkt
0,5 km
Treinstation
3,9 km
Dagverblijf
0,5 km
Basisschool
0,5 km
Middelbare school
1,6 km
Bekijk woningen in Kamillehof

Vind gemakkelijk beschikbare woningen, scholen en supermarkten op onze kaart.

Bekijk koopwoningen Bekijk huurwoningen
Beoordeel Kamillehof

Deel je mening en help bij het verbeteren van de buurt.

  • Minder dan 2 minuten tijd
  • Help woningzoekenden
  • Verbeter je buurt
Schrijf een beoordeling
5.8
Bewoners geven Kamillehof een voldoende beoordeling
Deze score komt uit 1 reactie

Praat mee
5.8
Maria Marecos
Samenwonend · Appartement
31-08-2024
Een mix van alles

er zijn een aantal hele aardige mensen en huizen, maar er zijn ook mensen met heel slecht gedrag, wat jammer is. er is niet echt een gemeenschapsgevoel en de hygiëne is moeilijk te zeggen. er is bijvoorbeeld een man die herhaaldelijk tussen een struik en de muur van ons gebouw plast.

Statistieken over de inwoners

Leeftijden

Inwoners per leeftijds categorie

Huishoudensverhouding

Huishoudens per categorie
480Eenpersoonshuishoudens
255Huishoudens zonder kinderen
370Huishoudens met kinderen

Arbeidsparticipatie en gemiddeld inkomen
€20.300 P.J.gemiddeld per inwoner34% onder landelijk gemiddelde
€26.600 P.J.gemiddeld per inkomstenontvanger29% onder landelijk gemiddelde
1%is in loondienst
0%werkt zelfstandig
1%
van de inwoners heeft werk
72%
is het landelijk gemiddelde

Opleidingsniveau

Inwoners per opleidingsniveau
VMBO, MBO 1
HAVO/VWO, MBO 2-4

Sponsored
Bekijk meer dan 250 onderwerpen over Kamillehof in duidelijke cijfers en grafieken op AlleCijfers.nl!
Bekijk op AlleCijfers.nl

Woningmarkt in Kamillehof

Koopmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
29 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
20
verkopen in afgelopen jaar
87 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-44%
goedkoper dan landelijk gemiddelde

Huurmarkt

Marktsnelheid en dynamiek, laatste 12 maanden
50 dagen
staat gemiddeld online · t.o.v. vorig jaar
12
verhuringen in afgelopen jaar
86 m²
gemiddelde woonoppervlakte
-37%

Energieverbruik

Gemiddeld per adres, vergeleken met Nederland
Aardgas (m³)
Kamillehof
950
Nederland
1.280
Elektriciteit (kWh)
Kamillehof
2.360
Nederland
2.810

Veelgestelde vragen over Kamillehof

Welk type woningen overheerst in Kamillehof?

De woningvoorraad is voornamelijk naoorlogs — 61% is gebouwd tussen 1945 en 1990. Daarnaast is het meest voorkomende type is tussenwoningen (62%).

Hoe duur zijn huizen in Kamillehof?

Een koopwoning in Kamillehof werd afgelopen jaar gemiddeld aangeboden voor €292.925 (€3.392 per m²). Daarmee ligt het 44% onder het Nederlands gemiddelde.

Wat is de huurprijs in Kamillehof?

Een huurwoning in Kamillehof kostte gemiddeld €1.333 per maand (€15 per m²). Dat is 37% onder het landelijk gemiddelde.

Hoe is de bevolking van Kamillehof samengesteld?

Buurt Kamillehof telt 2.295 inwoners. De grootste leeftijdsgroep is 25 tot 45 jaar (33%).

Hoe ver zijn voorzieningen vanuit Kamillehof?

Vanuit Kamillehof bereik je gemiddeld een supermarkt op 0,5 km, een huisarts op 1,0 km, een treinstation op 3,9 km, een basisschool op 0,5 km (hemelsbreed, bron: CBS).

Buurtje.nl
Als eerste reageren?Download de gratis Buurtje.nl app
Bekijk