Hoekwoning te koop: Bleijenbeek 31, Roden
Verkocht onder voorbehoud
KopenNoordenveldHoekwoningenBleijenbeek 31

Bleijenbeek 31

Roden West, Noordenveld

€ 349.000
Buurt Roden West, RodenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 137m²
16% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in een groene buurt

Deze hoekwoning aan de Bleijenbeek in Roden heeft een flinke tuin en een woonoppervlak van 137 m². Met een bouwjaar van 1979 en energielabel C is het een woning die nog wat aandacht vraagt, maar de basis is goed. De vraagprijs van €349.000 is marktconform voor een hoekwoning in deze omgeving. Bekijk ook andere hoekwoningen in Noordenveld.

Roden West: een rustige, groene buurt

Roden West is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en groen. De buurt telt bijna 7.000 inwoners en heeft een gemengde bevolking, van gezinnen tot senioren. Twee bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 5,75. Een van hen noemt het een 'keurige buurt in een keurig en leuk dorp', terwijl een ander klaagt over 'veel drugs en alcohol'. De sfeer is dus wisselend, maar overwegend positief. De buurt Roden West heeft een laag criminaliteitscijfer en veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, op nog geen tien minuten lopen. Ook Lidl, Jumbo en Aldi zijn op fietsafstand. Basisscholen zijn er in overvloed: cbs De Hoeksteen ligt om de hoek, en Het Valkhof en CBS De Parel zijn ook dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is rsg de Borgen, Ronerborg, op loopafstand. De gemeente Noordenveld biedt verder voldoende horeca en een park op vijf minuten lopen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Smit & Douma Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 349.000
Prijs per m²€ 2.547
Woonoppervlakte137m²
Perceeloppervlakte316m²
Bouwjaar1979
EnergielabelC
BuurtRoden West
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Bleijenbeek 31, Roden

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

3.3
e.sikkema
28-07-2024
asoo buurt

veel drugs en alcohol en van dat buitenlands rotzooi

8.3
Jos
11-09-2023
Keurige buurt in een keurig en leuk dorp

Groningen goed bereikbaar met buslijn 4 die sowieso altijd om het halfuur gaat, in de spitsuren zelfs om de 15 of 10 minuten. Is verder wel minimaal 10 minuten rijden naar de dichtstbijzijnde snelweg. Mooie groene, schone, veilige omgeving over het algemeen. Roden is een hecht dorp met veel keurige mensen en weinig asocialen. Mooie huizen en voor ieder wat wils, van starters tot senioren. Basisonderwijs in overvloed met een stuk of 8/9 basisscholen in Roden en Nieuw-Roden. Ook VMBO is er op alle niveaus. Voor HAVO en VWO moet je 15/20 minuten fietsen naar Leek, ook prima. Voor de rest zijn alle voorzieningen die je zou verwachten in een groot dorp aanwezig, vele supermarkten, genoeg horeca etc.

Buurt statistieken

Gegevens uit Roden West

Inwoners6.970
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Roden West

Woningvoorraad3.060
Gem. WOZ-waarde€ 333.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Poiesz
Roderweg 15 B
737m
Lidl
Westerbaan 7
1235m
Jumbo
Heerestraat 92
1302m

Scholen

20 binnen 5 km

cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 241 leerlingen
463m
Het Valkhof Openbare Basisschool voor Daltononderwijs
Basisonderwijs · 201 leerlingen
615m
CBS De Parel
Basisonderwijs · 88 leerlingen
633m

Veelgestelde vragen

Over Bleijenbeek 31, Roden

Welk energielabel heeft Bleijenbeek 31?

De woning aan Bleijenbeek 31 in Roden heeft energielabel C.

Is €349.000 een realistische prijs voor deze hoekwoning?

De vraagprijs van €349.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in Roden West (€464.167) en ook onder de mediaan van €359.500. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €3.426, wat bij 137 m² neerkomt op zo'n €469.000. De woning is dus relatief scherp geprijsd, mede doordat energielabel C en bouwjaar 1979 wat onderhoud vragen.

Hoe is de bereikbaarheid van Roden West?

Roden West ligt in een dorp met goede verbindingen. Het treinstation is op 16,6 km afstand, dus voor de trein ben je aangewezen op de auto of bus. De buslijn 4 rijdt richting Groningen en gaat in de spits elke 10-15 minuten. De dichtstbijzijnde snelweg is op ongeveer 10 minuten rijden.

Wat voor soort buurt is Roden West?

Roden West is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen (94% van de woningen). De buurt heeft een gemengde bevolking: veel gezinnen, maar ook senioren. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten, scholen en horeca. De criminaliteit is laag met 95 misdrijven per jaar.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1979 met energielabel C?

Een woning uit 1979 met label C is redelijk zuinig, maar niet top. Het label C betekent dat de isolatie matig is; je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een A-label. Het bouwjaar 1979 betekent dat installaties zoals cv-ketel en dak mogelijk aan vervanging toe zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: cbs De Hoeksteen (463 m), Het Valkhof (615 m) en CBS De Parel (633 m). Voor voortgezet onderwijs is rsg de Borgen, Ronerborg (826 m) dichtbij, met vmbo-niveaus. Voor havo/vwo moet je naar Leek, op 15-20 minuten fietsen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Roden West?

In Roden West stonden woningen gemiddeld 42 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat wijst op een actieve markt. Er zijn momenteel 3 koopwoningen beschikbaar in de buurt, dus het aanbod is beperkt.