Twee-onder-één-kap te koop: Slangenborg 11, Roden

Slangenborg 11

Roden West, Noordenveld

€ 489.000
Buurt Roden West, RodenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 148m²
25% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Roden

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Slangenborg 11 in Roden ademt de sfeer van een groene, rustige woonwijk. Met 148 m² woonoppervlak en een perceel van 282 m² is er volop ruimte voor een gezin. De woning uit 1973 heeft energielabel C en staat te koop voor €489.000. Dat is 23% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, maar de oppervlakte is ook 25% groter dan gemiddeld. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Noordenveld.

Roden West: een keurige buurt

De woning ligt in de buurt Roden West, een wijk die door bewoners wisselend wordt ervaren. Een bewoner noemt het een 'keurige buurt in een keurig en leuk dorp', met mooie huizen en een hechte gemeenschap. Een andere beoordeling is kritischer en spreekt van overlast. Op basis van twee beoordelingen is het beeld gemengd. In de buurt wonen relatief veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Poiesz, dat om de hoek ligt. Ook Lidl, Aldi en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar cbs De Hoeksteen, dat naast de deur zit, of naar Het Valkhof, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is rsg de Borgen, Ronerborg, tien minuten lopen. De gemeente Noordenveld biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Peter's makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 489.000
Prijs per m²€ 3.304
Woonoppervlakte148m²
Perceeloppervlakte282m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtRoden West
WijkRoden
GemeenteNoordenveld

Locatie

Slangenborg 11, Roden

Ervaringen uit de buurt

Redelijk · 2 bewoners

3.3
e.sikkema
28-07-2024
asoo buurt

veel drugs en alcohol en van dat buitenlands rotzooi

8.3
Jos
11-09-2023
Keurige buurt in een keurig en leuk dorp

Groningen goed bereikbaar met buslijn 4 die sowieso altijd om het halfuur gaat, in de spitsuren zelfs om de 15 of 10 minuten. Is verder wel minimaal 10 minuten rijden naar de dichtstbijzijnde snelweg. Mooie groene, schone, veilige omgeving over het algemeen. Roden is een hecht dorp met veel keurige mensen en weinig asocialen. Mooie huizen en voor ieder wat wils, van starters tot senioren. Basisonderwijs in overvloed met een stuk of 8/9 basisscholen in Roden en Nieuw-Roden. Ook VMBO is er op alle niveaus. Voor HAVO en VWO moet je 15/20 minuten fietsen naar Leek, ook prima. Voor de rest zijn alle voorzieningen die je zou verwachten in een groot dorp aanwezig, vele supermarkten, genoeg horeca etc.

Buurt statistieken

Gegevens uit Roden West

Inwoners6.970
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Roden West

Woningvoorraad3.060
Gem. WOZ-waarde€ 333.000
Koopwoningen72%
Huurwoningen28%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Poiesz
Roderweg 15 B
569m
Lidl
Westerbaan 7
1481m
Aldi
Padkamp 23
1519m

Scholen

20 binnen 5 km

cbs De Hoeksteen
Basisonderwijs · 241 leerlingen
81m
Het Valkhof Openbare Basisschool voor Daltononderwijs
Basisonderwijs · 201 leerlingen
329m
CBS De Parel
Basisonderwijs · 88 leerlingen
598m

Veelgestelde vragen

Over Slangenborg 11, Roden

Welk energielabel heeft Slangenborg 11?

De woning aan Slangenborg 11 in Roden heeft energielabel C.

Is €489.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €489.000 ligt 23% boven het buurtgemiddelde van €397.833. De woning is met 148 m² echter ook 25% groter dan het gemiddelde in de buurt (118 m²). Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat en afwerking, maar de prijs per m² is met €3.304 lager dan het buurtgemiddelde van €3.426.

Hoe is de buurt Roden West om in te wonen?

Roden West is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de hechte gemeenschap en de nabijheid van voorzieningen. Er zijn echter ook geluiden over overlast. De buurt heeft een gemengde bevolking met zowel gezinnen als ouderen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je cbs De Hoeksteen (81 m) en Het Valkhof (329 m). Ook CBS De Parel is dichtbij (598 m). Voor voortgezet onderwijs is rsg de Borgen, Ronerborg, op 628 m afstand.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Poiesz ligt op 569 m, op loopafstand. Ook Lidl, Aldi en Jumbo zijn binnen 1,5 km te vinden. Albert Heijn is iets verder, op 1,9 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 16,6 km afstand. Er rijdt buslijn 4, die in de spits elke 10-15 minuten gaat en Groningen goed bereikbaar maakt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een gemiddelde energiezuinigheid heeft. De stookkosten zullen naar verwachting redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Peter's makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen