Hoekwoning te koop: Emailleerstraat 26, Gaanderen
KopenDoetinchemHoekwoningenEmailleerstraat 26

Emailleerstraat 26

De Elshof - zuid, Doetinchem

€ 399.026
Buurt De Elshof - zuid, GaanderenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Aldi op 142m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in Gaanderen

Deze hoekwoning aan de Emailleerstraat in Gaanderen is een flink huis met 115 m² woonoppervlak en een perceel van 180 m². De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. De woning is gebouwd in 2008 en wordt nu aangeboden voor €399.026. Dat is 40% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, maar het oppervlak is ook 60% groter dan het buurtgemiddelde. Bekijk ook andere hoekwoningen in Doetinchem.

De Elshof - zuid

De woning ligt in de buurt De Elshof - zuid, een rustige wijk in Gaanderen. De buurt telt zo'n 1425 inwoners en bestaat vooral uit eengezinswoningen (73%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. CBS-cijfers laten zien dat de buurt gemengd is qua leeftijden, met een redelijk aandeel gezinnen en ouderen.

Leven in de straat

In de straat zelf is het rustig, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op twee straten verder (142 meter) zit een Aldi, en om de hoek (178 meter) vind je een PLUS. Ook zijn er basisscholen op loopafstand: Basisschool Gaanderwijs (643 meter) en Openbare Basisschool Wis en Wierig (734 meter). Het treinstation is op tien minuten lopen (0,6 km). De gemeente Doetinchem biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Iets Anders Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt24 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.026
Prijs per m²€ 3.470
Woonoppervlakte115m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar2008
EnergielabelA
GemeenteDoetinchem

Locatie

Emailleerstraat 26, Gaanderen

Buurt statistieken

Gegevens uit De Elshof - zuid

Inwoners1.425
Mannen50%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Elshof - zuid

Woningvoorraad648
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Aldi
Hoofdstraat 4
142m
PLUS
Hoofdstraat 1-27
178m
Boni
Gasthuisstraat 2
1193m

Scholen

16 binnen 5 km

Basisschool Gaanderwijs
Basisonderwijs · 313 leerlingen
643m
Openbare Basisschool Wis en Wierig
Basisonderwijs · 113 leerlingen
734m
Dynamiek
Basisonderwijs · 231 leerlingen
834m

Veelgestelde vragen

Over Emailleerstraat 26, Gaanderen

Welk energielabel heeft Emailleerstraat 26?

De woning aan Emailleerstraat 26 in Gaanderen heeft energielabel A.

Is de prijs van €399.026 redelijk voor deze woning?

De vraagprijs ligt 40% boven het buurtgemiddelde van €284.667, maar het woonoppervlak van 115 m² is 60% groter dan het gemiddelde van 72 m². De prijs per vierkante meter is daarmee lager dan het buurtgemiddelde van €4.065 per m². Of de prijs redelijk is, hangt af van de staat en het energielabel, dat niet in de advertentie staat.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 60% van de woningen label A en 20% label B, maar dat zegt niets over deze specifieke woning.

Hoe groot is de tuin bij deze hoekwoning?

Het perceel is 180 m² groot, maar of dat volledig als tuin is ingericht, staat niet in de advertentie. De woning is een hoekwoning, dus er is waarschijnlijk meer buitenruimte dan bij een tussenwoning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand: Basisschool Gaanderwijs op 643 meter en Openbare Basisschool Wis en Wierig op 734 meter. Voortgezet onderwijs (Almende College) ligt op 2,5 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,6 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een hoekwoning, gebouwd in 2008, met een woonoppervlak van 115 m² en een perceel van 180 m². Het energielabel is niet vermeld in de advertentie.

Iets Anders Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Iets Anders Makelaars
ietsandersmakelaars.nl
Bekijk
Iets Anders Makelaars
huispedia.nl
Bekijk
Iets Anders Makelaars
pararius.nl
Bekijk
Iets Anders Makelaars
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt De Elshof - zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appEmailleerstraat 26, Gaanderen
Bekijk