Hoekwoning te koop: Grote Sloot 70, Burgerbrug
KopenSchagenHoekwoningenGrote Sloot 70

Grote Sloot 70

Burgerbrug (woonkern), Schagen

€ 669.000
Buurt Burgerbrug (woonkern), BurgerbrugBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor doorstromers
38% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime hoekwoning in het rustige Burgerbrug

Deze hoekwoning uit 1920 combineert authentieke charme met een modern energielabel A. Met 187 m² woonoppervlak is er volop ruimte voor een gezin. De woning staat in een dorpse omgeving, waar rust en ruimte de boventoon voeren. De vraagprijs van €669.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in deze regio. Bekijk ook andere hoekwoningen in Schagen voor een vergelijking.

Burgerbrug (woonkern)

Burgerbrug is een kleine kern met ongeveer 390 inwoners. Het is een rustige buurt waar veel eengezinswoningen staan. De bevolking bestaat voor een groot deel uit 45- tot 65-jarigen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving. Meer weten over de buurt Burgerbrug (woonkern)?

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar op 3,3 km afstand of SPAR op 3,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool, Sint Joseph School, ligt op slechts 177 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 400 meter. Het treinstation ligt op 10,4 km, dus je bent aangewezen op de auto of fiets voor verder reizen. De gemeente Schagen biedt voorzieningen op iets grotere afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Ridder Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 669.000
Prijs per m²€ 3.578
Woonoppervlakte187m²
Bouwjaar1920
EnergielabelA
BuurtBurgerbrug (woonkern)
WijkBurgerbrug
GemeenteSchagen

Locatie

Grote Sloot 70, Burgerbrug

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgerbrug (woonkern)

Inwoners390
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

5 binnen 5 km

Vomar
Dorpsstraat 38
3329m
SPAR
Plein 1945 NR 10
3462m
SPAR
Heereweg 279
3691m

Scholen

10 binnen 5 km

Sint Joseph School
Basisonderwijs · 48 leerlingen
177m
Basisschool De Springschans
Basisonderwijs · 117 leerlingen
3307m
RKBS Sint Barbaraschool
Basisonderwijs · 294 leerlingen
3329m

Veelgestelde vragen

Over Grote Sloot 70, Burgerbrug

Welk energielabel heeft Grote Sloot 70?

De woning aan Grote Sloot 70 in Burgerbrug heeft energielabel A.

Is €669.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €669.000 is marktconform voor een hoekwoning van 187 m² met energielabel A in Burgerbrug. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar het energielabel en de ruime oppervlakte maken deze prijs redelijk.

Hoe is de bereikbaarheid van Burgerbrug?

Burgerbrug ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation is 10,4 km verderop, dus je bent vooral aangewezen op de auto of fiets.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, de Sint Joseph School ligt op slechts 177 meter afstand. Andere basisscholen zoals De Springschans en Sint Barbaraschool bevinden zich op ongeveer 3,3 km. Voor voortgezet onderwijs moet je reizen naar een afstand van 9,8 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?