Kopen›Renkum›Hoekwoningen›Kerkstraat 78

Kerkstraat 78

Onder de Bomen, Renkum

€ 495.000
Buurt Onder de Bomen, RenkumBuurt
Ruim woonoppervlak van 168m²
60% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 418m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in Renkum

Deze hoekwoning aan de Kerkstraat 78 staat in de buurt Onder de Bomen, een rustige woonwijk in Renkum. Met een vraagprijs van €495.000 ligt deze woning scherp geprijsd, zeker gezien de WOZ-waarde. Het is een van de hoekwoningen in Renkum die momenteel te koop staan.

De woning zelf

De woning uit 1902 heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 488 m³ en er is een achtertuin. De woning is in volle eigendom en wordt verwarmd via een cv-ketel. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 168 m², terwijl de makelaar 110 m² opgeeft. Het energielabel is C.

De buurt Onder de Bomen

Met bijna 2.000 inwoners en een mix van gezinnen en ouderen is dit een levendige buurt. Bewoners van de wijk Renkum Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,35; een van hen zegt: "Rustige groene buurt met vriendelijke bewoners". De buurt Onder de Bomen heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De PLUS op 418 meter en Albert Heijn op 505 meter zijn om de hoek voor de dagelijkse boodschappen. De Prinses Beatrixschool ligt op 251 meter, en de huisarts en apotheek zijn ook dichtbij. Buslijn 103 stopt op 210 meter bij halte Renkum, Bellevue. Het treinstation Wolfheze is op 5,3 km afstand. De gemeente Renkum biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €543.000 (peildatum 1 januari 2025), en de vraagprijs ligt 9% onder deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 70% gestegen, van €319.000 naar €543.000. De geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is laag, en de bodem is zand. Wateroverlast bij hevige regen is laag, en het overstromingsrisico is laag, nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt gemiddeld in 2050. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen inspectie van de woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rijnstreek Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Datum ontdekt21 augustus 2026

Prijs

Vraagprijs€ 495.000
Prijs per m²€ 2.946
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 543.000

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte110 m²
ObjectoppervlakteKadaster168 m²
Perceeloppervlakte293 m²
Inhoud488 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen2

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1902

Ligging

GemeenteRenkum
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 78, Renkum

Wat is de vraagprijs en hoe verhoudt die zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs is €495.000. De WOZ-waarde is €543.000 per 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 9% onder die waarde. De WOZ-waarde is tussen 2020 en 2025 met 70% gestegen, van €319.000 naar €543.000. Dit is een indicatie van de gemeentelijke taxatie, niet de actuele marktwaarde.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft 4 kamers, waaronder 3 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 2 woonlagen. De inhoud is 488 m³ en er is een achtertuin. De woning is in volle eigendom en heeft een cv-ketel. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 168 m², terwijl de makelaar 110 m² opgeeft.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dit label is een indicatie van de energiezuinigheid van de woning. Het zegt niets over de bouwkundige staat, maar je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit type en bouwjaar. Het label is vastgesteld op basis van de woningkenmerken.

Hoe is de buurt Onder de Bomen?

De buurt heeft bijna 2.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Bewoners van de wijk Renkum Zuid geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,8. Een bewoner zegt: "Rustige groene buurt met vriendelijke bewoners". De buurt heeft een dorps karakter en is goed voorzien.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De PLUS en Albert Heijn zijn op 418 en 505 meter, om de hoek. De Prinses Beatrixschool ligt op 250 meter, en de huisarts en apotheek zijn op 291 en 330 meter. Buslijn 103 stopt op 210 meter bij halte Bellevue. Het treinstation Wolfheze is op 5,5 km afstand.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens de openbare risicodata op adresniveau. De bodemsoort is zand. Dit is een indicatie op adresniveau, geen inspectie van de specifieke woning. Het bouwjaar is 1902, maar dat zegt niets over de fundering.

Hoe is de geluidsbelasting in de buurt?

De geluidsbelasting via wegverkeer is 57 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens peiljaar 2022. Dit is een indicatie op adresniveau, geen meting op de woning zelf. Het is een feit dat je kunt meenemen in je overweging.

Wat is het overstromingsrisico en hittestress?

Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag, maar wordt gemiddeld in 2050. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen inspectie van de woning.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De advertentie bevat wel woningdetails, zoals kamers, slaapkamers, badkamer, woonlagen, inhoud, tuin, eigendom en verwarming. Er is geen specifieke reden vermeld waarom deze details wel of niet zijn opgenomen. De woning wordt via meerdere kanalen aangeboden.