Hoekwoning te koop: Van Moersselestraat 3, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagHoekwoningenVan Moersselestraat 3

Van Moersselestraat 3

Waalsdorp, Den Haag

€ 1.300.000
Buurt Waalsdorp, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 215m²
17% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale hoekwoning in het rustige Waalsdorp

Deze hoekwoning aan de Van Moersselestraat ademt de sfeer van de jaren dertig, met een flinke tuin en een royale oppervlakte van 215 m². De woning is gebouwd in 1948 en heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €1.300.000 is dit een prijzig aanbod, maar wel in lijn met andere hoekwoningen in Den Haag in deze buurt.

De buurt Waalsdorp

Waalsdorp is een groene, rustige wijk in het Benoordenhout, met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (80%). De buurt telt ruim 4000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar. Twee bewoners geven de buurt een 8,4: "Het is een hele fijne buurt met gezellige mensen en bijna altijd schoon en hygiënisch", zegt een van hen. Een ander noemt het "een geweldige buurt voor kinderen". De buurt Waalsdorp heeft een speeltuin en veel scholen in de omgeving.

Het leven in de Van Moersselestraat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die op loopafstand ligt (om de hoek). Ook een SPAR express is twee straten verder. In de buurt vind je basisscholen zoals De Parachute en het voortgezet onderwijs op de Corbulo Tech & Design College, beide op tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder RM WONEN NVM Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.300.000
Prijs per m²€ 6.047
Woonoppervlakte215m²
Perceeloppervlakte267m²
Bouwjaar1948
EnergielabelD
GemeenteDen Haag

Locatie

Van Moersselestraat 3, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.4
Sam Beekland
15-05-2025
Aardige mensen en fijne buurt

Het is een hele fijne buurt met gezellige mensen en bijna altijd schoon en hygiënisch is een heel leuk plek om te wonen ook met kinderen, want er is een speeltuin in de buurt en ook veel scholen.

8.4
Sam Breekland
15-05-2025
Heel mooi en netjes

Het is een hele fijne buurt met gezellige mensen. Het is er vaak schoon (niet altijd helaas). Het is gezellig en een geweldige buurt voor kinderen. Als jij wil scholen in de buurt en zelfs een speeltuin.

Buurt statistieken

Gegevens uit Waalsdorp

Inwoners4.095
Mannen48%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Waalsdorp

Woningvoorraad1.786
Gem. WOZ-waarde€ 782.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

72 binnen 5 km

Albert Heijn
Sumatrastraat 2
774m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
883m
Albert Heijn
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 9
1031m

Scholen

17 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3372m
Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
3782m
Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
3836m

Veelgestelde vragen

Over Van Moersselestraat 3, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van Moersselestraat 3?

De woning aan Van Moersselestraat 3 in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €1.300.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.300.000 ligt boven de mediaanprijs van €995.000 in de buurt, maar de woning is met 215 m² ook bovengemiddeld groot. De gemiddelde prijs per m² in Waalsdorp is €5.956, wat voor deze woning neerkomt op €6.047 per m², iets boven het gemiddelde. De prijs is daarmee aan de hoge kant, maar niet extreem voor een hoekwoning van dit formaat in deze gewilde buurt.

Hoe is de buurt Waalsdorp voor gezinnen?

Waalsdorp wordt door bewoners omschreven als een fijne buurt voor kinderen, met een speeltuin en veel scholen in de buurt. De buurt heeft relatief veel huishoudens met kinderen (685) en een laag aantal eenpersoonshuishoudens. Het is er rustig en groen, met een park op 200 meter afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat is gemiddeld voor een woning uit 1948. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label G. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een half uur lopen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn op 750 meter. Ook zijn er basisscholen en voortgezet onderwijs binnen een kilometer. Een huisartsenpraktijk zit op 500 meter, en er zijn restaurants en een bibliotheek in de buurt.

Hoe veilig is Waalsdorp?

In de buurt zijn in totaal 116 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een stedelijke omgeving. Bewoners geven aan dat de buurt vaak schoon en hygiënisch is, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

RM WONEN NVM Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Waalsdorp

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appVan Moersselestraat 3, 'S-Gravenhage
Bekijk