Hoekwoning te koop: Zandbergweg 144, Breda
KopenBredaHoekwoningenZandbergweg 144

Zandbergweg 144

Zandberg, Breda

€ 450.000
Buurt Zandberg, BredaBekijk buurt
Albert Heijn op 292m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een hoekwoning met karakter in de Zandberg

Deze hoekwoning aan de Zandbergweg in Breda ademt historie met een bouwjaar van 1901. De woning heeft een woonoppervlak van 93 m² en een perceel van 114 m². De vraagprijs van €450.000 ligt aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €902.172, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook hoekwoningen in Breda voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Zandberg

De buurt Zandberg is een levendige wijk met ruim 5.000 inwoners. Het is een gemengde buurt met zowel eenpersoonshuishoudens als gezinnen. De woningvoorraad bestaat voor 68% uit eengezinswoningen en 69% is koop. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek ligt op 292 meter. Ook Aldi en SPAR zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Dr. De Visserschool (479 m) of Nutsbasisschool Dirk van Veen (540 m). De gemeente Breda biedt verder ruime voorzieningen zoals een park op 500 meter en een restaurant op 300 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarshuys Johanna en Gijs aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 450.000
Prijs per m²€ 4.839
Woonoppervlakte93m²
Perceeloppervlakte114m²
Bouwjaar1901
EnergielabelE
GemeenteBreda

Locatie

Zandbergweg 144, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Zandberg

Inwoners5.050
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Zandberg

Woningvoorraad2.212
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

38 binnen 5 km

Albert Heijn
Ginnekenweg 46
292m
Aldi
Graaf Hendrik III Plein 35
711m
Albert Heijn
Valkeniersplein 2B
939m

Scholen

61 binnen 5 km

Dr. De Visserschool
Basisonderwijs · 450 leerlingen
479m
Nutsbasisschool Dirk van Veen
Basisonderwijs · 405 leerlingen
540m
Montessori + locatie Breda
Basisonderwijs · 456 leerlingen
547m

Veelgestelde vragen

Over Zandbergweg 144, Breda

Welk energielabel heeft Zandbergweg 144?

De woning aan Zandbergweg 144 in Breda heeft energielabel E.

Is €450.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €450.000 ligt 50% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€902.172). De woning is met 93 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 169 m². De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar de lage vraagprijs maakt deze woning opvallend.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt heeft 20% van de woningen label A, 10% label B, 30% label C en 40% label D of lager.

Hoe oud is deze woning?

De woning is gebouwd in 1901, wat betekent dat het een karakteristiek pand is met historische uitstraling. In de buurt is 90,6% van de woningen gebouwd voor 1945.

Hoe groot is de tuin bij deze hoekwoning?

Het perceel is 114 m², maar of dit volledig als tuin is ingericht, staat niet in de advertentie. De woning heeft een oppervlakte van 93 m².

Is de Zandberg een veilige buurt?

In de buurt zijn 179 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dit lastig te duiden. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een hoge omgevingsadressendichtheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Dr. De Visserschool (479 m) en Nutsbasisschool Dirk van Veen (540 m). Ook voortgezet onderwijs is bereikbaar op 0,9 km.

Makelaarshuys Johanna en Gijs
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 4 bronnen
Makelaarshuys Johanna en Gijs
makelaarshuysjohanna.nl
Bekijk
Makelaarshuys Johanna en Gijs
huispedia.nl
Bekijk
Makelaarshuys Johanna en Gijs
funda.nl
Bekijk
Makelaarshuys Johanna en Gijs
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Zandberg

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appZandbergweg 144, Breda
Bekijk