Studio te koop: Amerbos 194, Amsterdam
KopenAmsterdamStudio'sAmerbos 194

Amerbos 194

Buikslotermeer-Noord, Amsterdam

€ 230.000
Buurt Buikslotermeer-Noord, AmsterdamBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een studio in Amsterdam-Noord

Deze studio aan de Amerbos is een rustige plek in de bruisende stad. Met 29 m² woonoppervlak is het een compacte woning. Het energielabel C betekent dat de stookkosten redelijk zijn. De vraagprijs van €230.000 is aan de scherpe kant vergeleken met andere studios in Amsterdam.

Buikslotermeer-Noord

De buurt Buikslotermeer-Noord is een stedelijke wijk met veel voorzieningen. Er wonen veel alleenstaanden en de sfeer is levendig. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat typerend is voor Amsterdam.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op loopafstand. Basisschool De Biënkorf is om de hoek, en ook de 11e Montessorischool Boven 't IJ is twee straten verder. De gemeente Amsterdam biedt volop mogelijkheden voor cultuur en recreatie.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roy Klaasen Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 230.000
Prijs per m²€ 7.931
Woonoppervlakte29m²
Perceeloppervlakte1049m²
Bouwjaar1966
EnergielabelC
BuurtBuikslotermeer-Noord
WijkBuikslotermeer
GemeenteAmsterdam

Locatie

Amerbos 194, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Buikslotermeer-Noord

Inwoners2.465
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Buikslotermeer-Noord

Woningvoorraad1.249
Gem. WOZ-waarde€ 402.000
Koopwoningen46%
Huurwoningen53%

Supermarkten

55 binnen 5 km

Jumbo
Buikslotermeerplein 52
764m
Lidl
Buikslotermeerplein 121c
764m
Albert Heijn
Buikslotermeerplein 310
812m

Scholen

89 binnen 5 km

Basisschool De Biënkorf
Basisonderwijs · 430 leerlingen
247m
11e Montessorischool Boven 't IJ
Basisonderwijs · 294 leerlingen
283m
School voor Speciaal Basisonderwijs Universum
Speciaal onderwijs · 143 leerlingen
563m

Veelgestelde vragen

Over Amerbos 194, Amsterdam

Welk energielabel heeft Amerbos 194?

De woning aan Amerbos 194 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €230.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is marktconform voor een studio van 29 m² in Amsterdam-Noord. De gemiddelde vraagprijs in de buurt ligt hoger (€511.250), maar dat is voor grotere woningen. Deze studio is met 29 m² aanzienlijk kleiner, dus de prijs past bij de oppervlakte.

Hoe is de buurt Buikslotermeer-Noord om in te wonen?

Buikslotermeer-Noord is een stedelijke buurt met veel alleenstaanden en een mix van leeftijden. Er zijn voldoende voorzieningen zoals supermarkten en scholen op loopafstand. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid, wat typisch is voor Amsterdam.