Studio te koop: Fellenoordstraat 22, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaStudio'sFellenoordstraat 22

Fellenoordstraat 22

Fellenoord, Breda

€ 245.000
Buurt Fellenoord, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ekoplaza op 47m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Studio in het centrum van Breda

Deze studio aan de Fellenoordstraat 22 is een compacte woning in het bruisende centrum van Breda. Met 40 m² woonoppervlak is het een praktische basis voor wie graag in de stad woont. Het energielabel C betekent dat de energiekosten redelijk zijn. De vraagprijs van €245.000 is aan de hoge kant voor een studio, maar past bij de centrale ligging. Bekijk ook andere studios in Breda voor vergelijking.

Buurt Fellenoord

Fellenoord is een levendige buurt in het centrum van Breda, met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt 1.605 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een dichtbevolkte wijk met een hoge omgevingsadressendichtheid. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. Lees meer over de buurt Fellenoord.

Leven in de straat

De Ekoplaza zit om de hoek, op 47 meter. Ook Albert Heijn is twee straten verder, op 339 meter. Voor kinderen is basisschool Kbs De Weerijs op 200 meter afstand, en kinderdagverblijven zijn ook dichtbij. Het station Breda is tien minuten lopen. De gemeente Breda biedt een uitgebreid aanbod aan stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Zuyderleven Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 245.000
Prijs per m²€ 6.125
Woonoppervlakte40m²
Perceeloppervlakte235m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtFellenoord
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Fellenoordstraat 22, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Fellenoord

Inwoners1.605
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Fellenoord

Woningvoorraad946
Gem. WOZ-waarde€ 247.000
Koopwoningen14%
Huurwoningen86%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Ekoplaza
Nieuwe Haagdijk 7
47m
Albert Heijn
Haagdijk 108
339m
Albert Heijn
Nieuwstraat 45
567m

Scholen

71 binnen 5 km

Kbs De Weerijs
Basisonderwijs · 155 leerlingen
200m
De Singel SO
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
557m
Brederocollege HAVO
Speciaal onderwijs · 160 leerlingen
886m

Veelgestelde vragen

Over Fellenoordstraat 22, Breda

Welk energielabel heeft Fellenoordstraat 22?

De woning aan Fellenoordstraat 22 in Breda heeft energielabel C.

Is €245.000 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €245.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs van €304.929 in de buurt, maar die cijfers zijn gebaseerd op grotere woningen (gemiddeld 68 m²). Voor een studio van 40 m² is de prijs per m² (€6.125) hoger dan het buurtgemiddelde van €4.804 per m². De prijs is aan de hoge kant, maar de centrale ligging in Breda rechtvaardigt dit deels.

Hoeveel energiekosten kan ik verwachten met label C?

Energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1982. Het betekent dat de isolatie redelijk is, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij label A, maar lager dan bij label G. Exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens, maar label C is gebruikelijk voor appartementen van deze leeftijd.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt Fellenoord is zeer centraal gelegen. De Ekoplaza zit op 47 meter, Albert Heijn op 339 meter, en er zijn meerdere scholen en kinderdagverblijven op loopafstand. Het station Breda is 1,8 km verderop, en er zijn parken, restaurants en een bibliotheek dichtbij.

Hoe veilig is de buurt Fellenoord?

In de buurt zijn 107 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer is niet uitgesplitst naar type. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen en een hoge bevolkingsdichtheid. Voor een specifiek veiligheidsgevoel kun je het beste zelf een bezoek brengen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

De gemiddelde verkooptijd van woningen in Fellenoord is 85 dagen. Dit is gebaseerd op 14 verkochte woningen. Het geeft een indicatie dat woningen hier niet extreem snel of langzaam worden verkocht.

Is er een VvE en wat zijn de kosten?

Deze informatie is niet opgenomen in de beschikbare gegevens. Het is gebruikelijk dat een studio in een appartementencomplex een VvE heeft, maar de hoogte van de bijdrage is niet bekend. Vraag dit na bij de makelaar.