Studio te koop: Kruidenhof 10, Leiden
Verkocht onder voorbehoud
KopenLeidenStudio'sKruidenhof 10

Kruidenhof 10

De Waard, Leiden

€ 375.000
Buurt De Waard, LeidenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een stek in de stad

Deze studio in Leiden is een plek waar je direct thuiskomt. Het is een nieuwbouwwoning uit 2020, dus alles is fris en modern. Met 44 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €375.000 is scherp vergeleken met andere studios in Leiden, want het gemiddelde in de buurt ligt hoger.

De Waard

De studio staat in buurt De Waard, een levendige wijk in Leiden. De buurt telt ruim 2200 inwoners, met veel jonge mensen en gezinnen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met een doorsnee inkomen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (op 600 meter) of bij de Dekamarkt (650 meter). Voor schoolgaande kinderen is er basisschool De Pionier op 700 meter en het Stedelijk Gymnasium op 690 meter. Het is een buurt waar je lopend of fietsend alles kunt doen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rotsvast Leiden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 8.523
Woonoppervlakte44m²
Perceeloppervlakte350m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtDe Waard
WijkBinnenstad-Noord
GemeenteLeiden

Locatie

Kruidenhof 10, Leiden

Buurt statistieken

Gegevens uit De Waard

Inwoners2.235
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit De Waard

Woningvoorraad1.071
Gem. WOZ-waarde€ 352.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Albert Heijn
Hooigracht 85
593m
Dekamarkt
Levendaal 140
649m
Albert Heijn
Soestdijkkade 82
757m

Scholen

85 binnen 5 km

Bonaventura College Burggravenlaan
Voortgezet onderwijs · 498 leerlingen
495m
Bonaventura Agora Leiden
Voortgezet onderwijs · 1464 leerlingen
601m
Stedelijk Gymnasium Leiden (locatie Athena)
Voortgezet onderwijs · 795 leerlingen
690m

Veelgestelde vragen

Over Kruidenhof 10, Leiden

Welk energielabel heeft Kruidenhof 10?

De woning aan Kruidenhof 10 in Leiden heeft energielabel A+++.

Is €375.000 een realistische prijs voor deze studio?

Ja, de prijs is marktconform en ligt zelfs 17% onder de gemiddelde vraagprijs van €453.000 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in De Waard is €480.333, maar die woningen zijn gemiddeld 76 m². Voor een nieuwbouwstudio van 44 m² met energielabel A+++ is €375.000 een scherpe prijs.

Hoe hoog zijn de energiekosten met label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. Dat betekent dat de woning zeer goed geïsoleerd is en waarschijnlijk lage stookkosten heeft. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A, maar deze studio steekt daar nog bovenuit.

Wat is de ligging van deze studio in Leiden?

De studio ligt in de buurt De Waard, vlak bij het centrum van Leiden. Het treinstation is op 2 km afstand, dus met de fiets ben je er zo. Ook zijn er veel voorzieningen dichtbij, zoals supermarkten, scholen en een park op 200 meter.

Zijn er veel andere studio's te koop in Leiden?

In de buurt De Waard staan momenteel 6 koopwoningen te koop, waarvan een deel studio's. Het aanbod is beperkt, dus als je een studio zoekt, is dit een kans. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.957, wat deze studio met €8.523 per m² aan de hoge kant maakt, maar nieuwbouw en energielabel verklaren dat.

Hoe is de buurt De Waard voor jonge alleenstaanden?

De Waard heeft veel eenpersoonshuishoudens (540) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,9. De grootste leeftijdsgroep is 25-45 jaar (850 inwoners). Het is dus een buurt met veel jonge alleenstaanden en stellen.

Wat is de staat van onderhoud van deze woning?

De woning is gebouwd in 2020, dus alles is nieuw. Je hoeft de eerste jaren geen groot onderhoud te verwachten. Het energielabel A+++ betekent ook dat de isolatie en installaties up-to-date zijn.

Rotsvast Leiden
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen