Studio te koop: Spuistraat 89, Breda
Verkocht onder voorbehoud
KopenBredaStudio'sSpuistraat 89

Spuistraat 89

Fellenoord, Breda

€ 209.500
Buurt Fellenoord, BredaBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ekoplaza op 88m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
41% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Studio in hartje Breda

Deze studio aan de Spuistraat zit midden in de levendige binnenstad van Breda. Met 35 m² woonoppervlak is het een compacte, maar complete woning. Het bouwjaar 1982 en energielabel D zijn puntjes om rekening mee te houden. De vraagprijs van €209.500 is aan de hoge kant voor een studio, maar de centrale ligging maakt het een bijzondere optie. Vergelijk je met andere studios in Breda, dan zie je dat het aanbod beperkt is.

Buurt Fellenoord

Fellenoord is een stedelijke buurt met veel eenpersoonshuishoudens (660) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,6. De buurt Fellenoord heeft een hoge bevolkingsdichtheid en veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een jonge, dynamische wijk zien.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Ekoplaza, om de hoek op 88 meter. Ook Albert Heijn (437 meter) en Jumbo (843 meter) zijn dichtbij. Voor kinderen is Kbs De Weerijs op 102 meter een optie, en ook Nutsbasisschool Boeimeer (965 meter) is bereikbaar. De gemeente Breda biedt een compleet stadsleven met winkels, horeca en cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt7 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 209.500
Prijs per m²€ 5.986
Woonoppervlakte35m²
Perceeloppervlakte246m²
Bouwjaar1982
EnergielabelD
BuurtFellenoord
WijkBreda centrum
GemeenteBreda

Locatie

Spuistraat 89, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Fellenoord

Inwoners1.605
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Fellenoord

Woningvoorraad946
Gem. WOZ-waarde€ 247.000
Koopwoningen14%
Huurwoningen86%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Ekoplaza
Nieuwe Haagdijk 7
88m
Albert Heijn
Haagdijk 108
437m
Albert Heijn
Nieuwstraat 45
666m

Scholen

68 binnen 5 km

Kbs De Weerijs
Basisonderwijs · 155 leerlingen
102m
De Singel SO
Speciaal onderwijs · 109 leerlingen
650m
Brederocollege HAVO
Speciaal onderwijs · 160 leerlingen
817m

Veelgestelde vragen

Over Spuistraat 89, Breda

Welk energielabel heeft Spuistraat 89?

De woning aan Spuistraat 89 in Breda heeft energielabel D.

Is €209.500 een realistische prijs voor deze studio?

De vraagprijs van €209.500 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde. In Fellenoord ligt de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen rond €325.000, maar dat is inclusief grotere woningen. De gemiddelde prijs per m² is €4.804, wat voor deze studio van 35 m² neerkomt op €5.986 per m², fors hoger. De prijs weerspiegelt vooral de centrale ligging.

Wat betekent energielabel D voor mijn energiekosten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1982. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 33,3% van de koopwoningen label A en nog eens 33,3% label B, dus deze studio scoort minder zuinig dan het meeste aanbod. Het is goed om rekening te houden met een hogere energierekening.

Hoe is de buurt Fellenoord om in te wonen?

Fellenoord is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden (660 van de 1015 huishoudens) en de gemiddelde leeftijd ligt laag. De buurt heeft een hoge bevolkingsdichtheid en er zijn relatief veel misdrijven (107 in de buurt). Het is een levendige, maar ook drukke omgeving.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. Ekoplaza ligt op 88 meter. Albert Heijn vind je op 437 meter en Jumbo op 843 meter. Ook Coop (736 meter) is een optie. Je hoeft dus niet ver te lopen voor je boodschappen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Breda ligt op 1,8 kilometer afstand. Dat is ongeveer 20 minuten lopen of een paar minuten met de fiets. De verbindingen naar andere steden zijn goed, maar het is niet direct naast de deur.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?

In Fellenoord stonden woningen gemiddeld 85 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is iets langer dan het landelijke gemiddelde. De markt is hier niet extreem snel, maar ook niet traag.