Tussenwoning te koop: Baijensweer 33, Hardinxveld-Giessendam

Baijensweer 33

Wielwijk-zuid, Hardinxveld-Giessendam

€ 439.995
Buurt Wielwijk-zuid, Hardinxveld-GiessendamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 138m²
138m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan Baijensweer 33 in Hardinxveld-Giessendam ademt de sfeer van een jaren '70-wijk: ruim opgezet, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 138 m² woonoppervlak en een perceel van 157 m² is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat de isolatie redelijk is maar niet top. De vraagprijs van € 439.995 is marktconform voor tussenwoningen in Hardinxveld-Giessendam.

Wielwijk-zuid: een gevestigde woonwijk

De woning ligt in de buurt Wielwijk-zuid, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2.485 inwoners, waarvan een groot deel in gezinsverband woont. Het is een gemengde wijk met zowel koop- als huurwoningen, en de sfeer is overwegend rustig en groen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus we kunnen niet terugvallen op ervaringen van bewoners.

Dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Dirk, beide op loopafstand (om de hoek, zo'n 5 minuten lopen). Ook zijn er diverse basisscholen in de buurt: Ichthusschool en Openbare basisschool De Driemaster liggen op 5 minuten lopen, en de Koningin Wilhelmina-School op 10 minuten. Het treinstation ligt op 1,1 km, dus ook het openbaar vervoer is goed bereikbaar. De gemeente Hardinxveld-Giessendam biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij Stuij & van Dijk B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 439.995
Prijs per m²€ 3.188
Woonoppervlakte138m²
Perceeloppervlakte157m²
Bouwjaar1974
EnergielabelC
BuurtWielwijk-zuid
WijkNeder Hardinxveld
GemeenteHardinxveld-Giessendam

Locatie

Baijensweer 33, Hardinxveld-Giessendam

Buurt statistieken

Gegevens uit Wielwijk-zuid

Inwoners2.485
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Albert Heijn
Talmastraat 16
667m
Dirk
Den Bogerd 24
673m
SPAR express
Steenenhoek 1
2643m

Scholen

23 binnen 5 km

Ichthusschool
Basisonderwijs · 202 leerlingen
438m
Openbare basisschool De Driemaster
Basisonderwijs · 255 leerlingen
440m
Koningin Wilhelmina-School
Basisonderwijs · 409 leerlingen
840m

Veelgestelde vragen

Over Baijensweer 33, Hardinxveld-Giessendam

Welk energielabel heeft Baijensweer 33?

De woning aan Baijensweer 33 in Hardinxveld-Giessendam heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van € 439.995 reëel voor deze woning?

De vraagprijs van € 439.995 is marktconform voor een tussenwoning van 138 m² met energielabel C in Hardinxveld-Giessendam. De woning heeft een ruim perceel en ligt in een rustige buurt. Vergelijkbare woningen in de regio worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,1 km van het treinstation, dus het openbaar vervoer is goed bereikbaar. De buurt is rustig en goed ontsloten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Ichthusschool en Openbare basisschool De Driemaster liggen op 5 minuten lopen, en de Koningin Wilhelmina-School op 10 minuten. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.