Kopen›Laren›Tussenwoningen›De Pijl 2

De Pijl 2

Laren-Centrum, Laren

€ 950.000
Buurt Laren-Centrum, LarenBuurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
31% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 401m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
36% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het hart van Laren

Deze tussenwoning aan De Pijl 2 staat in Laren-Centrum, een buurt waar het aangenaam wonen is. Met een vraagprijs van €950.000 ligt de prijs 33% onder het buurtgemiddelde van €1.416.400, wat deze woning relatief scherp geprijsd maakt. Het is een tussenwoning in Laren met een flinke oppervlakte.

Een huis met negen kamers en een rijk verleden

De woning uit 1920 telt negen kamers, verdeeld over meerdere woonlagen. Volgens de makelaar is de woonoppervlakte 177 m², terwijl de BAG-registratie 191 m² aangeeft; het perceel is in beide bronnen 320 m². Het energielabel is F, het minst zuinige label, dus je kunt hoge stookkosten verwachten. De woning wordt via twee kanalen aangeboden, waaronder VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HUIZEN.

Laren-Centrum: een levendige dorpskern

Met 1.760 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige, maar levendige kern. Bewoners van de wijk Laren geven hun leefomgeving gemiddeld een 10; een van hen zegt: "Gezellig en respectvolle buury", en noemt de buren "super aardig" die helpen wanneer nodig. Het is een buurt Laren-Centrum waar je snel thuis bent.

Voorzieningen en bereikbaarheid om de hoek

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn of Jumbo, beide op ongeveer 400 meter afstand. Basisscholen zoals de Mariaschool en Openbare Basisschool Blaricum liggen op loopafstand, net als de huisartspraktijk en de Service Gooische Apotheek Laren. De bushalte Laren, Groene Gerritsweg met lijn 108 is op 100 meter, en het treinstation Hilversum Media Park ligt op 4,2 kilometer. De gemeente Laren heeft verder voldoende voorzieningen. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB Lden, boven de norm, en van vliegverkeer 44 dB Lden, onder de norm. Het funderingsrisico is laag, op zandgrond, maar dit is een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, terwijl het overstromingsrisico laag is; hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder VOORMA EN WALCH MAKELAARS IN HET GOOI HUIZEN.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Datum ontdekt13 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 950.000
Prijs per m²€ 4.974

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte177 m²
ObjectoppervlakteKadaster191 m²
Perceeloppervlakte320 m²
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers9

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1920

Ligging

WijkLaren
GemeenteLaren

Veelgestelde vragen

Over De Pijl 2, Laren

Hoe verhoudt de vraagprijs van deze woning zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs van €950.000 ligt 33% onder de gemiddelde vraagprijs van €1.416.400 in de buurt. De mediaanprijs in Laren-Centrum is €985.000, dus deze woning zit daar net onder. Het is een relatief scherpe prijs voor een tussenwoning met deze oppervlakte, maar de uiteindelijke waarde hangt af van de staat en de markt.

Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?

De woning heeft volgens de makelaar negen kamers. Het aantal slaapkamers wordt niet specifiek vermeld in de advertentie, maar met negen kamers is er veel ruimte voor diverse indelingen. De woonoppervlakte is 177 m² volgens de makelaar, terwijl de BAG-registratie 191 m² aangeeft.

Hoe zit het met het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico voor dit adres is laag, volgens openbare risicodata. De woning is gebouwd in 1920 op zandgrond, wat gunstig is voor de fundering. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van de specifieke woning, maar het geeft wel een beeld van de ondergrond.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt van De Pijl 2?

Op loopafstand vind je Albert Heijn en Jumbo voor boodschappen, op ongeveer 400 meter. Basisscholen zoals de Mariaschool en Openbare Basisschool Blaricum liggen op circa 1,9 kilometer. De huisartspraktijk is op 2,2 kilometer, en de apotheek op 400 meter. De bushalte Laren, Groene Gerritsweg met lijn 108 is op 100 meter.

Hoe is de buurt Laren-Centrum om in te wonen?

Laren-Centrum heeft 1.760 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 10, en een bewoner noemt het "gezellig en respectvol". Het is een rustige kern met veel voorzieningen dichtbij, zoals restaurants en een park op 300 meter.

Waarom staat er geen energielabel A of B bij deze woning?

Het energielabel van deze woning is F, wat het minst zuinige label is. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft alleen een indicatie van de energieprestatie.

Is er een tuin of buitenruimte bij deze woning?

De advertentie vermeldt geen specifieke buitenruimte zoals een tuin of balkon.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De dichtstbijzijnde bushalte is Laren, Groene Gerritsweg op 100 meter, met buslijn 108. Ook Laren, Brink/Centrum is dichtbij, op 200 meter, met lijnen 108, 109 en 321. Het treinstation Hilversum Media Park ligt op 4,2 kilometer, dus voor de trein moet je iets verder reizen.

Wat is de gemiddelde prijs per vierkante meter in deze buurt?

De gemiddelde prijs per vierkante meter in Laren-Centrum is €8.787, terwijl deze woning wordt aangeboden voor €5.367 per m² op basis van de makelaarsopgave van 177 m². Dat is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde, wat de relatief scherpe prijs benadrukt.