Tussenwoning te koop: De Roet 3, Bergeijk
Verkocht onder voorbehoud
KopenBergeijkTussenwoningenDe Roet 3

De Roet 3

Langveld en omgeving, Bergeijk

€ 615.000
Buurt Langveld en omgeving, BergeijkBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan De Roet 3 in Bergeijk ademt rust en ruimte. Met 187 m² woonoppervlak en een perceel van 231 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2015 en voorzien van energielabel A, lekker zuinig dus. De woning ligt in de buurt Langveld e.o., een rustige woonwijk waar het vooral gezinnen zijn die er wonen. De prijs van €615.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Bergeijk voor een idee van het aanbod.

De buurt Langveld e.o.

Langveld e.o. is een kleine, rustige buurt met 335 inwoners. Het is er groen en kindvriendelijk: veel huishoudens hebben kinderen en de gemiddelde huishoudensgrootte is 2,3. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en driekwart is koop. Het is er veilig, er werden vorig jaar maar 4 misdrijven geregistreerd. De buurt Langveld e.o. is een fijne plek voor wie van rust houdt.

Het dagelijks leven in de straat

Om de hoek zit Basisschool De Waterloop, op nog geen twee minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi of Albert Heijn, beide op een paar kilometer afstand, met de fiets zo gepiept. Ook een kinderdagverblijf vind je vlakbij. De gemeente Bergeijk biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op loopafstand en een restaurant op 1,5 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wijman & Jansen ERA makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 615.000
Prijs per m²€ 3.289
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar2015
EnergielabelA
BuurtLangveld en omgeving
WijkBergeijk ’t Loo
GemeenteBergeijk

Locatie

De Roet 3, Bergeijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Langveld en omgeving

Inwoners335
Mannen51%
Vrouwen48%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Burg. Magneestraat 57
1801m
Albert Heijn
Burg Magneestraat 37
1904m
Jumbo
Elsenhof 50
2125m

Scholen

8 binnen 5 km

Basisschool De Waterloop
Basisonderwijs · 130 leerlingen
101m
Basisschool Beisterveld
Basisonderwijs · 155 leerlingen
1737m
Rooms Katholieke Basisschool De Zonnesteen
Basisonderwijs · 108 leerlingen
1740m

Veelgestelde vragen

Over De Roet 3, Bergeijk

Welk energielabel heeft De Roet 3?

De woning aan De Roet 3 in Bergeijk heeft energielabel A.

Is €615.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €615.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Bergeijk, maar de woning is ook flink: 187 m² woonoppervlak, een perceel van 231 m², bouwjaar 2015 en energielabel A. Het is een ruime, moderne woning in een rustige buurt. Of de prijs marktconform is, hangt af van wat je zoekt. Vergelijk met andere tussenwoningen in de gemeente om een beeld te krijgen.

Hoe is de buurt Langveld e.o. om in te wonen?

Langveld e.o. is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen 335 mensen, de meeste in eengezinswoningen. Het is er veilig: in een jaar tijd werden er maar 4 misdrijven geregistreerd. De buurt is kindvriendelijk, met een basisschool op loopafstand en een kinderdagverblijf om de hoek. Wel zijn voorzieningen zoals supermarkten op fietsafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van je gebruik en de energieprijzen. Het label is een goede indicatie dat de woning goed geïsoleerd is en weinig energie verbruikt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen in de omgeving. Basisschool De Waterloop ligt op nog geen 100 meter afstand, dus die is letterlijk naast de deur. Andere scholen zoals Basisschool Beisterveld en De Zonnesteen zijn op ongeveer 1,7 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 7,4 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 21,2 km afstand. Dat is een flink eind, dus voor het openbaar vervoer ben je vooral aangewezen op de bus of de auto. De buurt is niet heel stedelijk, dus een auto is hier wel zo handig.