Tussenwoning te koop: Dettifossstraat 162, Almere
KopenAlmereTussenwoningenDettifossstraat 162

Dettifossstraat 162

Columbuskwartier Zuid, Almere

€ 995.000
Buurt Columbuskwartier Zuid, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
132% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een jonge buurt

Deze tussenwoning aan de Dettifossstraat in Almere is een echte blikvanger: een moderne woning uit 2018 met een woonoppervlak van 213 m² en een enorm perceel van maar liefst 41319 m². De woning heeft energielabel A, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €995.000 ligt deze woning aanzienlijk hoger dan het buurtgemiddelde van €465.000, maar dat is te verklaren door de uitzonderlijke grootte. Bekijk ook andere tussenwoningen in Almere voor een vergelijking.

De buurt: Columbuskwartier Zuid

Columbuskwartier Zuid is een rustige, groene buurt in Almere. De buurt telt ruim 1300 inwoners, met veel gezinnen en een mix van een- en meergezinswoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, wat de buurt een moderne uitstraling geeft. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te delen. De buurt heeft een lage criminaliteit met 69 misdrijven in totaal. Meer weten? Lees over de buurt Columbuskwartier Zuid.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Op loopafstand (om de hoek) vind je Albert Heijn op 500 meter en PLUS op 700 meter. Ook zijn er meerdere scholen in de buurt: basisschool De Kleine Wereld op 350 meter en de International School Almere op 300 meter. Voor een avondje uit is er een restaurant op 800 meter. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Makelaardij De Nederlanden op Funda. De vraagprijs is €995.000, wat aan de hoge kant is vergeleken met andere woningen in de buurt, maar de woning is ook uitzonderlijk groot.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 4.671
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
GemeenteAlmere

Locatie

Dettifossstraat 162, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Columbuskwartier Zuid

Inwoners1.305
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Columbuskwartier Zuid

Woningvoorraad515
Gem. WOZ-waarde€ 426.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
512m
PLUS
Alseïdenstraat 11
721m
Albert Heijn
Olivier van Noortstraat 32
984m

Scholen

43 binnen 5 km

International School Almere
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
326m
De Kleine Wereld
Basisonderwijs · 179 leerlingen
358m
Arte College
Voortgezet onderwijs · 880 leerlingen
535m

Veelgestelde vragen

Over Dettifossstraat 162, Almere

Welk energielabel heeft Dettifossstraat 162?

De woning aan Dettifossstraat 162 in Almere heeft energielabel A.

Is €995.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €995.000 ligt 114% boven het buurtgemiddelde van €465.000. Dat komt doordat deze woning met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 41319 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in de buurt (92 m²). De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar voor een woning van deze omvang en met energielabel A is de prijs marktconform.

Hoe groot is het perceel en wat kun je ermee?

Het perceel is maar liefst 41319 m², wat uitzonderlijk groot is voor een tussenwoning. Dit biedt veel mogelijkheden voor een ruime tuin, eventueel een moestuin of andere buitenactiviteiten. De exacte indeling en mogelijkheden zijn afhankelijk van de ligging en bestemmingsplannen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer energiezuinig is. Je kunt daardoor lagere stookkosten verwachten dan bij woningen met een lager label. In de buurt hebben alle woningen energielabel A, dus dat is gebruikelijk voor deze wijk.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2 km afstand, dus op loopafstand (ongeveer 20 minuten lopen).

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Kleine Wereld zit op 350 meter, de International School Almere op 300 meter en het Arte College (voortgezet onderwijs) op 500 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals De Droomspiegel en Columbusschool binnen 800 meter.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 69 misdrijven geregistreerd, wat relatief laag is voor een wijk van deze omvang. Het is een rustige, moderne buurt met veel gezinnen.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 61 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de markt, maar voor deze specifieke woning kan de looptijd afwijken vanwege de uitzonderlijke grootte en prijs.

Makelaardij De Nederlanden
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Columbuskwartier Zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDettifossstraat 162, Almere
Bekijk