Tussenwoning te koop: Dettifossstraat 162, Almere
KopenAlmereTussenwoningenDettifossstraat 162

Dettifossstraat 162

Columbuskwartier Zuid, Almere

€ 995.000
Buurt Columbuskwartier Zuid, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 213m²
132% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige, groene buurt

Deze tussenwoning aan de Dettifossstraat 162 ademt ruimte en licht. Met 213 m² woonoppervlak en een perceel van 204 m² is het een flinke woning, gebouwd in 2018 en voorzien van energielabel A, lekker zuinig dus. De woning ligt in het Columbuskwartier Zuid, een relatief jonge buurt in Almere. De vraagprijs van €995.000 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €465.000, maar daar staat wel een uitzonderlijk grote woning tegenover. Kijk ook eens naar andere tussenwoningen in Almere voor een idee van het aanbod.

De buurt: Columbuskwartier Zuid

Columbuskwartier Zuid is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, dus de buurt oogt modern en ruim opgezet. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen, en de inkomens zijn doorsnee. De buurt Columbuskwartier Zuid heeft een stedelijkheidsgraad van 2, dat betekent een stedelijke omgeving, maar met voldoende groen en rust.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die om de hoek zit op 500 meter. Ook PLUS is op loopafstand, zo'n 700 meter verderop. Voor de kinderen zijn er meerdere scholen in de buurt: basisschool De Kleine Wereld op 350 meter en de International School Almere op nog geen 400 meter. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij, op 400 meter. De gemeente Almere biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van parken tot restaurants.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaardij De Nederlanden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 995.000
Prijs per m²€ 4.671
Woonoppervlakte213m²
Perceeloppervlakte204m²
Bouwjaar2018
EnergielabelA
BuurtColumbuskwartier Zuid
WijkColumbuskwartier
GemeenteAlmere

Locatie

Dettifossstraat 162, Almere

Buurt statistieken

Gegevens uit Columbuskwartier Zuid

Inwoners1.305
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Columbuskwartier Zuid

Woningvoorraad515
Gem. WOZ-waarde€ 426.000
Koopwoningen76%
Huurwoningen24%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Hongarijeplaats 2
512m
PLUS
Alseïdenstraat 11
721m
Albert Heijn
Olivier van Noortstraat 32
984m

Scholen

43 binnen 5 km

International School Almere
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
326m
De Kleine Wereld
Basisonderwijs · 179 leerlingen
358m
Arte College
Voortgezet onderwijs · 880 leerlingen
535m

Veelgestelde vragen

Over Dettifossstraat 162, Almere

Welk energielabel heeft Dettifossstraat 162?

De woning aan Dettifossstraat 162 in Almere heeft energielabel A.

Is de prijs van €995.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het gemiddelde in de buurt (€465.000), maar deze woning is ook uitzonderlijk groot: 213 m² tegenover een buurtgemiddelde van 92 m². De prijs per m² is ongeveer €4.671, terwijl het gemiddelde in de buurt €5.161 per m² is. Dat maakt de prijs per vierkante meter juist relatief gunstig. Het is een woning uit 2018 met energielabel A, dus je hebt lage stookkosten.

Hoe is de buurt Columbuskwartier Zuid om in te wonen?

Het is een rustige, groene buurt met veel moderne eengezinswoningen. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd, dus de buurt oogt fris en ruim. Er wonen veel gezinnen met kinderen, en de voorzieningen zoals scholen en supermarkten zijn dichtbij. Het park of plantsoen is op 300 meter.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Kleine Wereld zit op 350 meter, de International School Almere op 326 meter, en de Columbusschool op 795 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven op 400 meter. Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Arte College op 535 meter.

Hoe bereikbaar is het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2 kilometer afstand, dus op loopafstand ben je er in ongeveer 25 minuten. Met de fiets ben je er sneller. De omgevingsadressendichtheid is hoog (1992), wat duidt op een stedelijke omgeving met goede OV-verbindingen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen energielabel A of beter, dus dat is normaal voor deze wijk.

Zijn er winkels voor dagelijkse boodschappen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten dichtbij. Albert Heijn zit op 500 meter, PLUS op 721 meter, en nog een Albert Heijn op 984 meter. Ook is er een SPAR express op 1,5 km. Voor een restaurant kun je terecht op 800 meter.