Tussenwoning te koop: Dirk Willemszstraat 15, Asperen
KopenWest BetuweTussenwoningenDirk Willemszstraat 15

Dirk Willemszstraat 15

Westelijke uitbreiding Asperen, West Betuwe

€ 389.500
Buurt Westelijke uitbreiding Asperen, AsperenBekijk buurt
SPAR op 105m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Asperen

Deze tussenwoning aan de Dirk Willemszstraat in Asperen heeft een fijne, rustige uitstraling. Met 103 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 130 vierkante meter is er voldoende ruimte voor een gezin. De woning uit 1964 heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor tussenwoningen in West Betuwe.

De buurt: Westelijke uitbreiding Asperen

De buurt Westelijke uitbreiding Asperen is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen en ouderen, en de buurt heeft een dorps karakter. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren. De buurt kent weinig criminaliteit, met 39 misdrijven in het afgelopen jaar.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR, die om de hoek zit op 139 meter. Ook Albert Heijn en Jumbo zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen in de buurt: Openbare Basisschool De Zandheuvel op 193 meter en CBS De Open Poort op 245 meter. De gemeente West Betuwe biedt een groene omgeving met voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Ekeren Kuiper Leerdam op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 389.500
Prijs per m²€ 3.782
Woonoppervlakte103m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1964
EnergielabelD
GemeenteWest Betuwe
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Dirk Willemszstraat 15, Asperen

Buurt statistieken

Gegevens uit Westelijke uitbreiding Asperen

Inwoners1.840
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

SPAR
Van Langerakstraat 32
105m
Albert Heijn
Vlietskant 4
1287m
Jumbo
Westwal 14F
1509m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zandheuvel
Basisonderwijs · 107 leerlingen
167m
CBS De Open Poort
Basisonderwijs · 129 leerlingen
218m
Basisschool De Hobbitstee
Basisonderwijs · 212 leerlingen
1231m

Veelgestelde vragen

Over Dirk Willemszstraat 15, Asperen

Welk energielabel heeft Dirk Willemszstraat 15?

De woning aan Dirk Willemszstraat 15 in Asperen heeft energielabel D.

Is €389.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een tussenwoning van 103 m² in Asperen. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen recente verkoopcijfers in de buurt om direct mee te vergelijken.

Hoe is de bereikbaarheid van Asperen?

Asperen ligt in de gemeente West Betuwe, met een treinstation op 2,7 kilometer afstand.

Wat voor type woning is dit?

Het is een tussenwoning uit 1964 met een woonoppervlak van 103 m² en een perceel van 130 m². Het energielabel is D, wat duidt op een gemiddelde energiezuinigheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool De Zandheuvel (193 meter) en CBS De Open Poort (245 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,7 kilometer.

Hoe veilig is de buurt?

De buurt Westelijke uitbreiding Asperen is rustig met 39 geregistreerde misdrijven in het afgelopen jaar. Dat is laag voor een wijk van deze omvang.

Wat is de ligging van de woning?

De woning staat in een rustige straat in de wijk Westelijke uitbreiding Asperen. De buurt heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen en groen in de omgeving.

Van Ekeren Kuiper Leerdam
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Van Ekeren Kuiper Leerdam
funda.nl
Bekijk
Van Ekeren Kuiper Leerdam
huispedia.nl
Bekijk
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Asperen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appDirk Willemszstraat 15, Asperen
Bekijk