Tussenwoning te koop: Engelsholm 52, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenEngelsholm 52

Engelsholm 52

Hoofddorp Bornholm Oost, Haarlemmermeer

€ 500.000
Buurt Hoofddorp Bornholm Oost, HoofddorpBekijk buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een fijne tussenwoning in Hoofddorp

Deze tussenwoning aan de Engelsholm in Hoofddorp heeft een prettige indeling met 119 m² woonoppervlak en een tuin. De woning uit 1981 heeft energielabel C, wat betekent dat de stookkosten redelijk zijn. Met een vraagprijs van €525.000 is dit aanbod marktconform voor een tussenwoning in Haarlemmermeer.

De buurt: Hoofddorp Bornholm Oost

De buurt Hoofddorp Bornholm Oost is een rustige wijk met veel groen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 8,5. Een bewoner zegt: "Woon hier nu 3 jaar en er gebeurd eigenlijk nooit iets, ik heb vriendelijke buren." Een ander noemt het "een leuke rustige buurt" waar mensen elkaar groeten. In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en de meeste woningen zijn eengezinswoningen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Lidl en Jumbo, beide op loopafstand. Ook Vomar en Hoogvliet zijn twee straten verder. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals de Eerste Montessorischool en Christelijke Basisschool Vesterhavet, die op loopafstand liggen. Het Kaj Munk College voor voortgezet onderwijs zit ook in de buurt. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder goede voorzieningen zoals parken en sportvelden.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via RE/MAX Uw Makelaar aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 500.000
Prijs per m²€ 4.202
Woonoppervlakte119m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1981
EnergielabelC
BuurtHoofddorp Bornholm Oost
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Engelsholm 52, Hoofddorp

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.9
Chantal
09-07-2025
Fijne buurt

Woon hier nu 3 jaar en er gebeurd eigenlijk nooit iets, ik heb vriendelijke buren, we bemoeien niet met elkaar. Maar heb er wel een paar waar je kan aanbellen als er iets zou zijn. Verder vind ik het groen hier in de omgeving heel erg mooi. Door de nieuwe ondergrondse container die veelste klein zijn, ligt er soms vuilnis op straat. Dit komt ook omdat uit de omliggende buurt hier vuil gestort word. Kwa veiligheid voel ik me hier wel veilig hoor, er gebeurd zelden iets.

8.5
Sem buitendijk
30-06-2024
Goede buurt

Goede buurt met alle dingen die je nodig hebt. Weinig melding van ongelukken. Veel scholen in de buurt, dus veel keuze. Goede verbindingen met haarlem en amsterdam.

8.3
Chantie
18-07-2023
Leuke rustige buurt

Woon hier nu anderhalf jaar en moet zeggen hiee groeten vreemde elkaar nog gewoon...en hebben de meeste mensen wel altijd een glimlach op hun gezicht, vind ik toch wel belangrijk nog die vriendelijkheid onder de mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Bornholm Oost

Inwoners3.725
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Bornholm Oost

Woningvoorraad1.537
Gem. WOZ-waarde€ 437.000
Koopwoningen80%
Huurwoningen20%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Lidl
Skagerrak 196
569m
Jumbo
Skagerrak 204
626m
Vomar
Bernadottestraat 161
828m

Scholen

45 binnen 5 km

Kaj Munk College
Voortgezet onderwijs · 1046 leerlingen
298m
Eerste Montessorischool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
323m
Christelijke Basisschool Vesterhavet
Basisonderwijs · 192 leerlingen
515m

Veelgestelde vragen

Over Engelsholm 52, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Engelsholm 52?

De woning aan Engelsholm 52 in Hoofddorp heeft energielabel C.

Is €525.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €525.000 ligt iets boven de gemiddelde verkoopprijs van €500.091 in de buurt, maar de woning is met 119 m² ook groter dan het gemiddelde van 101 m². De prijs per m² is met €4.412 lager dan het buurtgemiddelde van €5.117, dus de prijs is marktconform.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Bewoners geven de buurt een 8,5 en omschrijven het als rustig en groen. Een bewoner zegt: "Woon hier nu 3 jaar en er gebeurd eigenlijk nooit iets, ik heb vriendelijke buren." Een ander noemt het "een leuke rustige buurt" waar mensen elkaar groeten. Er is weinig overlast, al wordt afval bij de containers soms als storend ervaren.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Eerste Montessorischool (323 m) en Christelijke Basisschool Vesterhavet (515 m). Ook het Kaj Munk College voor voortgezet onderwijs zit op 298 m afstand. Er is dus veel keuze voor kinderen van alle leeftijden.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,1 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit. Vanaf daar kun je naar Amsterdam, Haarlem en andere steden reizen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, maar niet zo zuinig als nieuwbouw. De stookkosten zullen gemiddeld zijn. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label B en 33,3% label C, dus dit is normaal voor de wijk.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Lidl op 569 m, Jumbo op 626 m, Vomar op 828 m en Hoogvliet op 966 m. Ook zijn er restaurants en een bibliotheek in de omgeving.

RE/MAX Uw Makelaar