Tussenwoning te koop: Frankenhofweg 18, Vaals
KopenVaalsTussenwoningenFrankenhofweg 18

Frankenhofweg 18

Vaals, Vaals

€ 449.000
Buurt Vaals, VaalsBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 192m²
21% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in Vaals

Deze tussenwoning uit 2019 ademt moderne rust. Met 192 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele plek. De woning ligt in een rustige straat, dicht bij het groen. De vraagprijs van €449.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Vaals, maar de nieuwbouw en het formaat maken het marktconform.

De buurt: Vaals

Vaals is een dorp met een mix van inwoners. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 8,15. Een bewoner zegt: "Nooit problemen gehad." Een ander noemt het "een fijne buitenwijk van Vaals maar niet de beste." De buurt heeft veel oudere inwoners en eenpersoonshuishoudens. De buurt Vaals biedt voorzieningen op loopafstand.

Het dagelijks leven

Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn (om de hoek) of de Lidl (twee straten verder). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals De Robbedoes (vijf minuten lopen) of De Kleine Wereld (tien minuten lopen). De gemeente Vaals heeft een gemoedelijk karakter.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Laan20 Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 2.339
Woonoppervlakte192m²
Perceeloppervlakte190m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtVaals
WijkVaals
GemeenteVaals

Locatie

Frankenhofweg 18, Vaals

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

10
Fabrice
29-07-2025
Speciaal

Nooit problemen gehad

6.3
Rademakers
09-06-2024
Een fijne buitenwijk van Vaals maar niet de beste

De straat "Heuvel" in Vaals is een bijzondere en charmante locatie die de karakteristieke sfeer van deze Zuid-Limburgse gemeente perfect weet te vangen. Als je door deze straat wandelt, word je meteen getroffen door het schilderachtige beeld dat ze biedt, met oude huizen die een nostalgische uitstraling hebben en de unieke, glooiende topografie die haar naam eer aandoet. Heuvel is bekend om zijn historische panden en authentieke Limburgse architectuur. De woningen langs deze straat zijn vaak versierd met mooie gevels en goed onderhouden tuinen, wat bijdraagt aan een gevoel van rust en landelijke charme. Dit maakt Heuvel een populaire plek voor zowel inwoners als bezoekers die op zoek zijn naar een vleugje geschiedenis en traditie. Een van de opvallende aspecten van Heuvel is het rustige en vredige karakter. Ondanks dat het centraal gelegen is in Vaals, biedt de straat een oase van rust, ver weg van de drukte van de grote steden. Dit maakt het een ideale plek voor een ontspannen wandeling, waarbij je kunt genieten van het uitzicht op het omliggende heuvellandschap dat zo typerend is voor deze regio. Verder draagt de nabijheid van diverse voorzieningen, zoals winkels, cafés en culturele bezienswaardigheden, bij aan de aantrekkelijkheid van de straat. Heuvel ligt op korte afstand van het drielandenpunt, een toeristische trekpleister waar Nederland, België en Duitsland samenkomen. Deze geografische ligging geeft een extra dimensie aan het wonen of verblijven in deze straat. Al met al biedt Heuvel in Vaals een unieke combinatie van historische charme, natuurlijke schoonheid en praktische voordelen. Het is een straat die je uitnodigt om te verkennen en te genieten van alles wat het te bieden heeft. Of je nu een inwoner bent die de rustige ambiance waardeert, of een toerist die de authentieke sfeer van Vaals wil ervaren, Heuvel zal je zeker niet teleurstellen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Vaals

Inwoners7.510
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Vaals

Woningvoorraad4.535
Gem. WOZ-waarde€ 194.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen60%

Supermarkten

3 binnen 5 km

Albert Heijn
Pr Willem Alexanderplein 5
888m
Lidl
Sneeuwberglaan 20
999m
Aldi
Kerkstraat 2
1090m

Scholen

4 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Robbedoes
Basisonderwijs · 155 leerlingen
573m
Basisschool de kleine Wereld
Basisonderwijs · 158 leerlingen
659m
Basisschool Op de Top
Basisonderwijs · 104 leerlingen
3705m

Veelgestelde vragen

Over Frankenhofweg 18, Vaals

Welk energielabel heeft Frankenhofweg 18?

De woning aan Frankenhofweg 18 in Vaals heeft energielabel A.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Vaals (€423.043) en de mediaan (€369.000). Maar deze woning is met 192 m² groter dan gemiddeld (159 m²) en heeft energielabel A. In de buurt is 30,8% van de woningen label A. De prijs per m² is €2.339, lager dan het buurtgemiddelde van €2.790. Het is een scherpe prijs voor een ruime, moderne woning.

Hoe is de buurt om in te wonen?

Vaals is een rustige woonplaats met veel voorzieningen op loopafstand. Bewoners geven de buurt een 8,15. Een bewoner zegt: 'Nooit problemen gehad.' Een ander noemt het 'een fijne buitenwijk van Vaals maar niet de beste.' De buurt heeft een mix van leeftijden, met veel 65-plussers. Het is een veilige buurt met weinig misdrijven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Deze woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. In de buurt heeft 30,8% van de woningen label A. Een label A woning heeft lage stookkosten en is goed geïsoleerd. Je kunt rekenen op een comfortabel binnenklimaat zonder hoge energierekeningen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool De Robbedoes ligt op 573 meter (ongeveer 7 minuten lopen) en Basisschool de kleine Wereld op 659 meter (8 minuten lopen). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een andere plaats, de dichtstbijzijnde is op 11,4 km.

Hoe is het met de supermarkten in de buurt?

Binnen een kilometer vind je drie supermarkten: Albert Heijn (888 m), Lidl (999 m) en Aldi (1090 m). De PLUS is verder weg, op 5 km.

Is er openbaar vervoer in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 15,3 km, dus dat is niet vlakbij. Voor busverbindingen kun je het beste de lokale dienstregeling raadplegen. De auto is hier het meest praktisch.

Laan20 Makelaars