Tussenwoning te koop: Geulstraat 10, Emmeloord
2 uur geleden ontdekt

Geulstraat 10

Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West, Noordoostpolder

€ 495.000
Buurt Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West, EmmeloordBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Ruim woonoppervlak van 179m²
23% groter dan gemiddeld in de buurt
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een rustige Emmeloordse buurt

Deze tussenwoning aan de Geulstraat staat in een wijk waar het lekker wonen is, met vriendelijke buren en een schone straat. Met 179 m² woonoppervlak en een perceel van 248 m² is het een flink huis, gebouwd in 1972 en voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €495.000 ligt 17% boven het buurtgemiddelde van €421.950, wat het een prijzige optie maakt vergeleken met andere tussenwoningen in Noordoostpolder.

Buurt Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West

De buurt voelt rustig en saai, maar dat wordt juist gewaardeerd. Een bewoner zegt: "Mensen zijn vriendelijk, groeten elkaar. In geval van nood staan ze voor iedereen klaar." Het is een witte buurt, maar wel met een fijn sociaal vangnet. De straten en stoepen zijn schoon, en er ligt bijna nooit hondenpoep. De buurt Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West telt zo'n 2.840 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Het is een matig stedelijk gebied, met een omgevingsadressendichtheid van 1.287.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij Jumbo, die om de hoek zit op 600 meter. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Voor de kinderen is cbs De Triangel twee straten verder, en ook sbo De Klimboom en Eben-Haëzerschool zitten vlakbij. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Noordoostpolder biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Ingrid Goes Makelaars BV (NVM) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 juli 2026
StatusBeschikbaar
Prijs € 495.000
Prijs per m²€ 2.765
Woonoppervlakte179m²
Perceeloppervlakte248m²
Bouwjaar1972
EnergielabelC
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Locatie

Geulstraat 10, Emmeloord

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.1
C.Merjenburgh
19-08-2024
Rustig wel een beetje saai

Mensen zijn vriendelijk, groeten elkaar. In geval van nood staan ze voor iedereen klaar. Wel wit buurtje. Straat en stoepen zijn schoon er ligt bijna nooit hondenpoep. Je kunt je bootje in het haventje leggen zonder liggeld te betalen en je wandelt zo het park in, waar ook nog voetbaldoelen ingezet zijn. Hartstikke goeie buurt dus !!

Buurt statistieken

Gegevens uit Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West

Inwoners2.840
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West

Woningvoorraad1.117
Gem. WOZ-waarde€ 278.000
Koopwoningen73%
Huurwoningen27%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Europalaan 33
617m
Albert Heijn
Haarlemmermeer 2
1245m
Lidl
Nagelerstraat 47
1526m

Scholen

25 binnen 5 km

cbs De Triangel
Basisonderwijs · 144 leerlingen
215m
sbo De Klimboom
Speciaal onderwijs · 141 leerlingen
237m
Eben-Haëzerschool
Basisonderwijs · 220 leerlingen
274m

Veelgestelde vragen

Over Geulstraat 10, Emmeloord

Welk energielabel heeft Geulstraat 10?

De woning aan Geulstraat 10 in Emmeloord heeft energielabel C.

Is €495.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €495.000 ligt 17% boven het gemiddelde van €421.950 in de buurt. De woning is met 179 m² wel ruimer dan het buurtgemiddelde van 146 m². Of de prijs realistisch is, hangt af van de staat en afwerking, maar het is aan de hoge kant vergeleken met andere koopwoningen in de buurt.

Hoe is de buurt om in te wonen?

De buurt wordt omschreven als rustig en saai, maar dat wordt juist gewaardeerd. Bewoners zijn vriendelijk en helpen elkaar in nood. De straten zijn schoon, er ligt bijna nooit hondenpoep, en je kunt je bootje in het haventje leggen zonder liggeld. Het park is vlakbij, met voetbaldoelen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. cbs De Triangel zit op 215 meter, sbo De Klimboom op 237 meter, en Eben-Haëzerschool op 274 meter. Ook de Albert Schweitzer-School en Roderik van Voorstschool zijn dichtbij. Voortgezet onderwijs is op 1,1 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een A-label, maar het is beter dan een G-label. In de buurt heeft 45,5% van de koopwoningen label B en 27,3% label C.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is 25,1 km verderop. Dat is een flinke afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor treinreizen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, Jumbo zit op 617 meter, Albert Heijn op 1,2 km, en Lidl op 1,5 km. Ook Aldi is op 1,7 km. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Ingrid Goes Makelaars BV (NVM)
Geen Quicklane™
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
JouwHypotheek.nl
Wat kun jij maximaal lenen?
10/10 · 634 reviews
  • Gratis & geheel vrijblijvend
  • Alle banken vergeleken
  • 3× Hypotheker van het Jaar
In 2 minuten · gratis & vrijblijvend

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Emmeloord-Espelervaart-Espelervaart West

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appGeulstraat 10, Emmeloord
Bekijk