Tussenwoning te koop: Graaf van Waldeckstraat 49B, Maastricht
KopenMaastrichtTussenwoningenGraaf van Waldeckstraat 49B

Graaf van Waldeckstraat 49B

Villapark, Maastricht

€ 989.000
Buurt Villapark, MaastrichtBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 257m²
122% groter dan gemiddeld in de buurt
Coop op 476m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in het Villapark

Deze tussenwoning aan de Graaf van Waldeckstraat ademt de sfeer van een klassieke, ruime gezinswoning. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. Met 257 m² woonoppervlak is het een uitzonderlijk grote woning, 122% meer dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €989.000 ligt 71% boven de gemiddelde vraagprijs in de buurt, wat deels te verklaren is door de royale oppervlakte. Bekijk ook andere tussenwoningen in Maastricht.

Buurt Villapark

Villapark is een rustige, groene buurt in Maastricht met een mix van oudere bewoners en gezinnen. De buurt telt ruim 3.000 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder. Het is een buurt met veel koopwoningen (74%) en eengezinswoningen (68%). De buurt Villapark staat bekend om zijn ruime opzet en parkachtige sfeer. Op basis van de beschikbare gegevens zijn er geen bewonersreviews om te citeren.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Coop, om de hoek op 5 minuten lopen. Ook Albert Heijn en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is de Rooms Katholieke Basisschool St Pieter twee straten verder, en de Openbare Basisschool Binnenstad op ongeveer 5 minuten lopen. De gemeente Maastricht biedt verder volop voorzieningen, van restaurants tot parken.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Tijs & Cyril Makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 989.000
Prijs per m²€ 3.848
Woonoppervlakte257m²
Perceeloppervlakte238m²
Bouwjaar1952
BuurtVillapark
WijkBuitenwijk Zuidwest
GemeenteMaastricht

Locatie

Graaf van Waldeckstraat 49B, Maastricht

Buurt statistieken

Gegevens uit Villapark

Inwoners3.190
Mannen47%
Vrouwen53%

Woningmarkt

Gegevens uit Villapark

Woningvoorraad1.503
Gem. WOZ-waarde€ 592.000
Koopwoningen74%
Huurwoningen26%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Coop
Sint Pieterstraat 72
476m
Albert Heijn
Plein 1992 52
767m
Ekoplaza
Rechtstraat 48a
970m

Scholen

44 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool St Pieter
Basisonderwijs · 351 leerlingen
476m
Openbare Basisschool Binnenstad
Basisonderwijs · 257 leerlingen
518m
Bernard Lievegoed School
Basisonderwijs · 283 leerlingen
999m

Veelgestelde vragen

Over Graaf van Waldeckstraat 49B, Maastricht

Is de prijs van €989.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 71% boven het buurtgemiddelde van €578.000, maar de woning is met 257 m² ook 122% groter dan gemiddeld. De prijs per m² is ongeveer €3.850, wat lager is dan het buurtgemiddelde van €5.056 per m². Daarmee is de prijs marktconform voor een woning van deze omvang.

Hoe groot is de woning en het perceel?

De woning heeft een woonoppervlak van 257 m² en een perceel van 238 m². Dat is fors boven het buurtgemiddelde van 116 m² woonoppervlak.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. In de buurt hebben woningen vooral label B of C, maar het label van deze woning is niet bekend.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,7 km afstand. Dat is op loop- of fietsafstand, maar niet direct om de hoek.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Rooms Katholieke Basisschool St Pieter (5 minuten lopen) en Openbare Basisschool Binnenstad (6 minuten lopen). Ook is er voortgezet onderwijs op ongeveer 1 km.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een tussenwoning, gebouwd in 1952. Met 257 m² is het een royale eengezinswoning in het Villapark.

Tijs & Cyril Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen