Tussenwoning te koop: Holthuizenbrink 27, Enschede
KopenEnschedeTussenwoningenHolthuizenbrink 27

Holthuizenbrink 27

Wesselerbrink Zuid-Oost, Enschede

€ 449.000
Buurt Wesselerbrink Zuid-Oost, EnschedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 140m²
140m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Holthuizenbrink 27 in Enschede ademt de sfeer van de jaren zestig: ruim opgezet, met een flinke tuin en een praktische indeling. Met 140 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 295 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten. De vraagprijs van €449.000 is marktconform voor tussenwoningen in Enschede.

Wesselerbrink Zuid-Oost: rustig en groen

De buurt Wesselerbrink Zuid-Oost is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 4300 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er wonen relatief veel gezinnen met kinderen, en de sfeer is gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,3 personen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo en Lidl, beide op loopafstand (om de hoek). Ook een Albert Heijn is binnen tien minuten fietsen te bereiken. In de buurt zijn diverse basisscholen, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Mecklenburg en Openbare Basisschool De Broekheurne, die allebei op loopafstand liggen. De gemeente Enschede biedt verder ruime voorzieningen, zoals parken en sportvelden.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Jahnig + ter Braak aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt16 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 449.000
Prijs per m²€ 3.207
Woonoppervlakte140m²
Perceeloppervlakte295m²
Bouwjaar1968
EnergielabelD
BuurtWesselerbrink Zuid-Oost
WijkEnschede-Zuid
GemeenteEnschede

Locatie

Holthuizenbrink 27, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Wesselerbrink Zuid-Oost

Inwoners4.375
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Jumbo
Wesseler-nering 21
846m
Lidl
Wesseler-Nering 2b
846m
Albert Heijn
Veldhoflanden 2
1546m

Scholen

46 binnen 5 km

Protestants Christelijke Basisschool Mecklenburg
Basisonderwijs · 113 leerlingen
366m
Openbare Basisschool De Broekheurne
Basisonderwijs · 93 leerlingen
366m
School voor Speciaal Basisonderwijs Het Pontem
Speciaal onderwijs · 261 leerlingen
1032m

Veelgestelde vragen

Over Holthuizenbrink 27, Enschede

Welk energielabel heeft Holthuizenbrink 27?

De woning aan Holthuizenbrink 27 in Enschede heeft energielabel D.

Is €449.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €449.000 voor een tussenwoning uit 1968 met 140 m² woonoppervlak en een perceel van 295 m² is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, afhankelijk van staat en ligging. Het energielabel D kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs lijkt in lijn met wat je in deze buurt mag verwachten.

Hoe is de buurt Wesselerbrink Zuid-Oost om in te wonen?

Wesselerbrink Zuid-Oost is een rustige, groene woonwijk met veel voorzieningen. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een park op loopafstand en diverse supermarkten en scholen in de buurt. Het is een fijne plek voor wie van rust en ruimte houdt.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation ligt op 4,9 kilometer afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets of een korte autorit. Er zijn ook busverbindingen in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Protestants Christelijke Basisschool Mecklenburg en Openbare Basisschool De Broekheurne, beide op 366 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op ongeveer een kilometer afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder, gemiddeld 1,7 kilometer.

Hoeveel onderhoud vraagt een woning uit 1968?

Een woning uit 1968 kan onderhoud vergen aan bijvoorbeeld de installaties, het dak of de gevel. Het energielabel D geeft aan dat isolatie mogelijk niet optimaal is. Een bouwtechnische keuring kan meer duidelijkheid geven.