Tussenwoning te koop: Hyacintplein 16, Breda
KopenBredaTussenwoningenHyacintplein 16

Hyacintplein 16

Zandberg, Breda

€ 1.050.000
Buurt Zandberg, BredaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 191m²
39% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 418m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in de Zandberg

Deze tussenwoning aan het Hyacintplein ademt de sfeer van een klassieke Bredase buurt: ruime kamers, hoge plafonds en een flinke tuin. Met 191 m² woonoppervlak is het een van de grotere huizen in de buurt. De vraagprijs van €1.050.000 ligt fors boven het gemiddelde in de Zandberg, maar dat past bij de royale afmetingen. Bekijk ook andere tussenwoningen in Breda voor een vergelijking.

De buurt Zandberg

De buurt Zandberg is een rustige, groene wijk met veel vooroorlogse bebouwing. Het is een gemengde buurt: er wonen zowel gezinnen als alleenstaanden, en de inkomens zijn bovengemiddeld. De woningvoorraad bestaat voor bijna 70% uit eengezinswoningen, en het overgrote deel is voor de Tweede Wereldoorlog gebouwd. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar voor deze straat.

Leven in de straat

Het Hyacintplein ligt in een rustige straat, maar voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver. Albert Heijn zit om de hoek, op nog geen 500 meter lopen. Ook SPAR is twee straten verder. Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand: De Zandberg en Nutsbasisschool Dirk van Veen liggen allebei op een paar minuten lopen. Het Onze Lieve Vrouwelyceum voor voortgezet onderwijs is ook vlakbij. De gemeente Breda biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze advertentie

De woning wordt op het moment van schrijven via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Storimans en Partners.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.050.000
Prijs per m²€ 5.497
Woonoppervlakte191m²
Perceeloppervlakte222m²
Bouwjaar1928
EnergielabelD
BuurtZandberg
WijkBreda oost
GemeenteBreda

Locatie

Hyacintplein 16, Breda

Buurt statistieken

Gegevens uit Zandberg

Inwoners5.050
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Zandberg

Woningvoorraad2.212
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen69%
Huurwoningen31%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Albert Heijn
Ginnekenweg 46
418m
SPAR
Ginnekenstraat 147-149
690m
Albert Heijn
Oude Vest 5
1025m

Scholen

62 binnen 5 km

De Zandberg
Basisonderwijs · 587 leerlingen
252m
Nutsbasisschool Dirk van Veen
Basisonderwijs · 405 leerlingen
256m
Onze Lieve Vrouwelyceum
Voortgezet onderwijs · 1365 leerlingen
317m

Veelgestelde vragen

Over Hyacintplein 16, Breda

Welk energielabel heeft Hyacintplein 16?

De woning aan Hyacintplein 16 in Breda heeft energielabel D.

Is €1.050.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs ligt 47% boven het buurtgemiddelde van €716.125, maar het woonoppervlak is met 191 m² ook 39% groter dan gemiddeld in de Zandberg. De prijs per vierkante meter is daarmee relatief hoog, maar past bij een royale vooroorlogse tussenwoning in een gewilde buurt.

Hoe is de buurt Zandberg om in te wonen?

Zandberg is een rustige, groene wijk met veel vooroorlogse huizen. Het is een gemengde buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat voor bijna 70% uit eengezinswoningen. Er zijn voldoende voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten en scholen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?