Kerkstraat 9

Blokzijl, Steenwijkerland

€ 475.000
Buurt Blokzijl, BlokzijlBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 469m²
469m² woonoppervlakte
Coop op 260m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze tussenwoning in Blokzijl ademt historie met een bouwjaar van 1900. Met 469 m² woonoppervlak en een perceel van 281 m² is het een royale woning. De vraagprijs van €475.000 is aan de hoge kant, maar past bij de ruime opzet en de karakteristieke uitstraling. Vergelijk tussenwoningen in Steenwijkerland om een beeld te krijgen van het aanbod.

Blokzijl

Blokzijl is een rustige buurt met 1.115 inwoners, waarvan een groot deel 45 jaar of ouder is. De sfeer is dorps en gemoedelijk. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er geen specifieke feedback van bewoners. De buurt kent een laag aantal misdrijven (16) en een lage stedelijkheidsgraad. Bekijk de buurt Blokzijl voor meer informatie.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Coop, om de hoek op 260 meter. Twee basisscholen zijn op loopafstand: Christelijk Kindcentrum De Schutsluis (156 meter) en Basisschool de Rolpaal (183 meter). Het centrum van Blokzijl met restaurants en een park is ook dichtbij. De gemeente Steenwijkerland biedt een overzicht van voorzieningen in de regio.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Prinsen Makelaars bv Lid NVM aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 475.000
Prijs per m²€ 1.013
Woonoppervlakte469m²
Perceeloppervlakte281m²
Bouwjaar1900
EnergielabelG
BuurtBlokzijl
WijkBlokzijl
GemeenteSteenwijkerland

Locatie

Kerkstraat 9, Blokzijl

Buurt statistieken

Gegevens uit Blokzijl

Inwoners1.115
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

1 binnen 5 km

Coop
Boffersweidje 35
260m
PLUS
Doelenstraat 14
5036m
Aldi
Voorpoort 13
5147m

Scholen

2 binnen 5 km

Christelijk Kindcentrum De Schutsluis
Basisonderwijs · 96 leerlingen
156m
Basisschool de Rolpaal
Basisonderwijs · 36 leerlingen
183m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 9, Blokzijl

Welk energielabel heeft Kerkstraat 9?

De woning aan Kerkstraat 9 in Blokzijl heeft energielabel G.

Is €475.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €475.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Blokzijl, maar het woonoppervlak van 469 m² is uitzonderlijk groot. Vergelijkbare woningen in de regio zijn vaak kleiner. Het energielabel G betekent wel dat je hoge stookkosten kunt verwachten.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. De woning is slecht geïsoleerd en heeft waarschijnlijk enkel glas en een oude cv-ketel. De stookkosten zullen hoog zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Na aankoop kun je investeren in isolatie en dubbel glas om het verbruik te verlagen.

Hoe is het openbaar vervoer in Blokzijl?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 14,8 km afstand, dus reizen per trein is niet ideaal. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld. Voor dagelijkse verplaatsingen ben je waarschijnlijk aangewezen op de auto of fiets.