Tussenwoning te koop: Lammermarkt 10, Zierikzee
Verkocht onder voorbehoud

Lammermarkt 10

Zierikzee binnen de vesten, Schouwen-Duiveland

€ 274.500
Buurt Zierikzee binnen de vesten, ZierikzeeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
SPAR express op 353m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een historische tussenwoning in Zierikzee

Deze tussenwoning aan de Lammermarkt 10 ademt geschiedenis. Met een bouwjaar van 1800 en een woonoppervlak van 105 m² op een perceel van 130 m², is het een karakteristiek pand in het oude centrum. De woning heeft energielabel F, wat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €274.500 is dit een scherpe prijs vergeleken met andere tussenwoningen in Schouwen-Duiveland.

De buurt: Zierikzee binnen de vesten

De woning ligt in de buurt Zierikzee binnen de vesten, een historische wijk met ongeveer 3.500 inwoners. De buurt kent een mix van leeftijden, met veel 45-plussers. Het is een stedelijke omgeving met een omgevingsadressendichtheid van 1.358 adressen per km². Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express (om de hoek) of de Albert Heijn (twee straten verder). Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Binnen de Veste (vijf minuten lopen) of het Pieter Zeeman Lyceum (twee straten verder). De gemeente Schouwen-Duiveland biedt een rustige woonomgeving met veel voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Delta Makelaardij B.V. en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt23 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 2.614
Woonoppervlakte105m²
Perceeloppervlakte130m²
Bouwjaar1800
EnergielabelF
BuurtZierikzee binnen de vesten
WijkZierikzee
GemeenteSchouwen-Duiveland

Locatie

Lammermarkt 10, Zierikzee

Buurt statistieken

Gegevens uit Zierikzee binnen de vesten

Inwoners3.500
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Zierikzee binnen de vesten

Woningvoorraad2.004
Gem. WOZ-waarde€ 253.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen41%

Supermarkten

4 binnen 5 km

SPAR express
Nieuwe Koolweg 4
353m
Albert Heijn
Lange Nobelstraat 28
469m
Lidl
Schelphoekstraat 1
642m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool Binnen de Veste
Basisonderwijs · 126 leerlingen
260m
OBS Binnen de Veste - afdeling Vitruvio
Basisonderwijs · 27 leerlingen
276m
Pieter Zeeman Lyceum
Voortgezet onderwijs · 924 leerlingen
367m

Veelgestelde vragen

Over Lammermarkt 10, Zierikzee

Welk energielabel heeft Lammermarkt 10?

De woning aan Lammermarkt 10 in Zierikzee heeft energielabel F.

Is €274.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €274.500 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €502.795. De mediaanprijs is €442.000. De woning is wel kleiner dan gemiddeld (105 m² versus 160 m²) en heeft een laag energielabel (F). De prijs lijkt marktconform voor een woning met deze kenmerken in Zierikzee.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is F, wat aangeeft dat de woning slecht geïsoleerd is. Dit betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. In de buurt heeft 80% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor de omgeving.