Kopen›Purmerend›Tussenwoningen›Puntmosstraat 75

Puntmosstraat 75

Gors-Noord, Purmerend

€ 475.000
Buurt Gors-Noord, PurmerendBuurt
Sinds 6 dagen te koop
Woningen staan ± 50 dagen te koop in deze buurt
Aldi op 403m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een scherpe prijs in Gors-Noord

Deze tussenwoning aan de Puntmosstraat 75 staat in Gors-Noord, een buurt in Purmerend waar het volgens bewoners gezellig en kindvriendelijk is. Met een vraagprijs van €475.000 zit deze woning onder het gemiddelde van de buurt, waar de gemiddelde vraagprijs op €507.754 ligt. De prijs is daarmee scherp, zo blijkt uit de vergelijking met andere tussenwoningen in Purmerend.

Een woning uit 1985 met drie woonlagen

De woning heeft vier kamers, waarvan drie slaapkamers, en één badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 111 m², terwijl de BAG-registratie 109 m² aangeeft. Het perceel is 114 m² groot. De woning is verdeeld over drie woonlagen en heeft een inhoud van 392 m³. Het energielabel is A+, een zuinig label.

Een buurt met een gemengd beeld

Met ruim 6.000 inwoners is Gors-Noord een levendige buurt, waar relatief veel gezinnen met kinderen wonen. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,83, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, gezellig, veilig en vooral vriendelijk en kind vriendelijk." Een ander noemt als minpunt "soms te veel en hard rijden de auto's". De buurt Gors-Noord heeft een gevarieerde woningvoorraad, met veel woningen uit de periode 1970-1990.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Aldi op 400 meter of de PLUS op 645 meter. Kindcentrum Willem Eggert, een basisschool, ligt op 386 meter. De huisartsenpraktijk de Gors en Apotheek de Gors zitten beide op ongeveer 470 meter. Het treinstation Purmerend ligt op 329 meter, en bushaltes met lijnen 110 en 416 zijn op 330 meter. De gemeente Purmerend biedt daarmee goede basisvoorzieningen.

Risico-indicaties op adresniveau

Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer, spoorweglawaai en vliegverkeer ligt niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, al is de bodem veen, wat gevoelig is voor zetting. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze woning. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en de hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Overbeek Makelaars o.g. Purmerend BV aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds9 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 475.000
Prijs per m²€ 4.358
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 416.000

Energie

EnergielabelA+
IsolatieVolledig geïsoleerd
VerwarmingStadsverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte111 m²
ObjectoppervlakteKadaster109 m²
Perceeloppervlakte114 m²
Inhoud392 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningHuis
Bouwjaar1985
Type omgevingIn woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin (48 m²) en voortuin
Ligging tuinZuidoosten bereikbaar via achterom

Ligging

WijkGors
GemeentePurmerend
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Puntmosstraat 75, Purmerend

Hoe verhoudt de vraagprijs van deze woning zich tot andere woningen in de buurt?

De vraagprijs van €475.000 ligt onder de gemiddelde vraagprijs van €507.754 in Gors-Noord. Het prijsverschil is berekend op 6 procent onder het buurtgemiddelde, wat als scherp wordt beoordeeld. Per vierkante meter ligt de prijs op €4.279, terwijl het buurtgemiddelde per m² €5.767 is. Dit betekent dat je voor deze woning relatief minder betaalt dan het gemiddelde in de buurt.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft vier kamers, waarvan drie slaapkamers, en één badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 111 m², terwijl de BAG-registratie 109 m² aangeeft. Het perceel is 114 m² groot. De woning is verdeeld over drie woonlagen en heeft een inhoud van 392 m³. Het energielabel is A+, een zuinig label.

Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?

Het funderingsrisico op dit adres is laag, volgens de openbare risicodata. De bodem bestaat uit veen, wat gevoelig is voor zetting. Dit is een indicatie op gebiedsniveau en geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er op basis van de gebiedsdata geen verhoogd risico wordt verwacht, maar het is geen garantie voor de individuele woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt zijn diverse voorzieningen op loopafstand. De Aldi ligt op 403 meter en de PLUS op 645 meter. Kindcentrum Willem Eggert, een basisschool, zit op 386 meter. De huisartsenpraktijk de Gors en Apotheek de Gors liggen beide op ongeveer 470 meter. Het Dijklander Ziekenhuis is op 640 meter. Het treinstation Purmerend ligt op 329 meter.

Hoe beoordelen bewoners de buurt Gors-Noord?

Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,83, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Fijne buurt, gezellig, veilig en vooral vriendelijk en kind vriendelijk." Een ander noemt als minpunt "soms te veel en hard rijden de auto's". De beoordelingen zijn gebaseerd op een klein aantal reviews, dus het beeld kan niet als representatief voor de hele buurt worden gezien.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De woning ligt op 329 meter van treinstation Purmerend. De dichtstbijzijnde bushalte is Purmerend, Station Purmerend op 330 meter, met buslijnen 110 en 416. Daarnaast zijn er haltes aan de Linnaeuslaan en Veenweidestraat op ongeveer 400 meter, met lijnen 276 en 306. De bereikbaarheid per OV is daarmee goed geregeld.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel van deze woning is A+, een zuinig label. Dit betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten in vergelijking met minder zuinige labels. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar geeft wel een indicatie van de energieprestatie. In de buurt heeft 77,8 procent van de woningen een A+ label.