Tussenwoning te koop: Roostenlaan 154, Eindhoven
KopenEindhovenTussenwoningenRoostenlaan 154

Roostenlaan 154

Gerardusplein, Eindhoven

€ 750.000
Buurt Gerardusplein, EindhovenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 182m²
42% groter dan gemiddeld in de buurt
Albert Heijn op 146m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Roostenlaan ademt de sfeer van een ruime, klassieke gezinswoning. Met 182 m² woonoppervlak en een perceel van 201 m² is er volop ruimte. De woning uit 1929 heeft energielabel C. De vraagprijs van €750.000 ligt 17% onder het buurtgemiddelde, wat deze woning scherp geprijsd maakt. Bekijk ook andere tussenwoningen in Eindhoven.

Gerardusplein: rustig en kindvriendelijk

De buurt Gerardusplein is een rustige, groene wijk waar veel gezinnen wonen. Een bewoner zegt: "Het is een leuke veilige buurt waar je kinderen kan opvoeden, rust kan hebben en makkelijk activiteiten kunt doen." Een ander noemt de buurt "verwelkomen en heel bereikbaar." De meeste woningen zijn eengezinswoningen (78%) en koopwoningen (66%). De buurt Gerardusplein is zeer stedelijk, maar voelt door het vele groen toch rustig aan.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, dat naast de deur zit. Ook Aldi en Lidl zijn twee straten verder. Basisschool De Talisman en Basisschool Floralaan zitten op loopafstand. Het centrum van Eindhoven is met de fiets goed bereikbaar. De gemeente Eindhoven biedt volop stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Rosendaal Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Rosendaal Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 750.000
Prijs per m²€ 4.121
Woonoppervlakte182m²
Perceeloppervlakte201m²
Bouwjaar1929
EnergielabelC
GemeenteEindhoven

Locatie

Roostenlaan 154, Eindhoven

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

8.3
Renske
26-08-2024
Verwelkomen en heel bereikbaar

L

8.0
Renske
30-06-2024
Gezellig en veilig

Het is een leuke veilige buurt waar je kinderen kan opvoeden, rust kan hebben en makkelijk activiteiten kunt doen. Het is ook zeer bereikbaar ten opzichte van het centrum.

Buurt statistieken

Gegevens uit Gerardusplein

Inwoners3.380
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Gerardusplein

Woningvoorraad1.464
Gem. WOZ-waarde€ 426.000
Koopwoningen66%
Huurwoningen34%

Supermarkten

49 binnen 5 km

Albert Heijn
Roostenlaan 112
146m
Aldi
Aalsterweg 141
620m
Lidl
Kamperfoelielaan 39
648m

Scholen

55 binnen 5 km

Bs De Talisman
Basisonderwijs · 597 leerlingen
282m
Basisschool Floralaan
Basisonderwijs · 337 leerlingen
304m
Vrije School De Regenboog
Basisonderwijs · 423 leerlingen
473m

Veelgestelde vragen

Over Roostenlaan 154, Eindhoven

Welk energielabel heeft Roostenlaan 154?

De woning aan Roostenlaan 154 in Eindhoven heeft energielabel C.

Is €750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €750.000 ligt 17% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€898.533). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €879.102, dus de prijs is marktconform en aan de scherpe kant. De woning is met 182 m² ook 40% groter dan het buurtgemiddelde van 130 m².

Hoe is de buurt Gerardusplein om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een 8,13. Ze waarderen de rust, veiligheid en bereikbaarheid. Het is een kindvriendelijke buurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn koopwoningen (66%) en er wonen veel gezinnen met kinderen.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Op loopafstand vind je basisscholen zoals Bs De Talisman (282 m) en Basisschool Floralaan (304 m). Ook Vrije School De Regenboog (473 m) is dichtbij. Voor voortgezet onderwijs moet je ongeveer 1,3 km reizen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,7 km afstand. Dat is ongeveer tien minuten met de fiets.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label voor een woning uit 1929. Je kunt verwachten dat de energiekosten redelijk zijn, maar niet extreem laag.

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in de buurt?

Op dit moment staan er 15 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €898.533, maar de mediaan is €475.000, wat aangeeft dat er een grote spreiding is. In het afgelopen jaar zijn er 54 woningen verkocht.

Rosendaal Makelaardij
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Rosendaal Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Rosendaal Makelaardij
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Gerardusplein

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appRoostenlaan 154, Eindhoven
Bekijk