Tussenwoning te koop: Schipperhorst 3, Enschede
KopenEnschedeTussenwoningenSchipperhorst 3

Schipperhorst 3

Park Stokhorst, Enschede

€ 368.000
Buurt Park Stokhorst, EnschedeBekijk buurt
Jumbo op 418m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustige tussenwoning in Park Stokhorst

Deze tussenwoning aan de Schipperhorst 3 in Enschede staat in een rustige, groene buurt. Met 102 m² woonoppervlak en een perceel van 158 m² is het een fijne woning voor wie ruimte zoekt. De woning uit 1974 is degelijk en heeft een prettige indeling. De vraagprijs van €368.000 is marktconform vergeleken met andere tussenwoningen in Enschede.

Buurt Park Stokhorst

Park Stokhorst is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Het is een gezellige buurt met voldoende voorzieningen. Er is weinig tot geen overlast en ik voel me veilig." De buurt telt zo'n 3400 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De buurt Park Stokhorst heeft een hoog percentage eengezinswoningen (77%) en veel koopwoningen (75%).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Lidl en Aldi zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Openbare Basisschool Park Stokhorst, die twee straten verder ligt. Voor voortgezet onderwijs is er Tienercollege Florès op tien minuten lopen. De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Des Huizes aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 368.000
Prijs per m²€ 3.608
Woonoppervlakte102m²
Perceeloppervlakte158m²
Bouwjaar1974
BuurtPark Stokhorst
WijkRibbelt - Stokhorst
GemeenteEnschede

Locatie

Schipperhorst 3, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.5
Iris
29-04-2025
Veilige buurt met alle voorzieningen

Het is een gezellige buurt met voldoende voorzieningen. Er is weinig tot geen overlast en ik voel me veilig. Het enige wat ik mis is meer natuur op loopafstand en misschien een restaurantje of terras om te zitten. Verder is alles in de buurt. Als ik nu in de natuur wil wandelen is het een korte wandeling of we moeten met de auto naar een plek rijden.

Buurt statistieken

Gegevens uit Park Stokhorst

Inwoners3.405
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Park Stokhorst

Woningvoorraad1.651
Gem. WOZ-waarde€ 299.000
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

35 binnen 5 km

Jumbo
Magnoliastraat 100
418m
Lidl
Hortensiastraat 140
506m
Aldi
Noord Esmarkerrondweg 421-15
767m

Scholen

71 binnen 5 km

Openbare Basisschool Park Stokhorst
Basisonderwijs · 203 leerlingen
200m
Het Reliëf
Speciaal onderwijs · 190 leerlingen
726m
Obs de Uitvinding
Basisonderwijs · 184 leerlingen
754m

Veelgestelde vragen

Over Schipperhorst 3, Enschede

Is de prijs van €368.000 eerlijk voor deze woning?

De vraagprijs van €368.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs van €421.882 in de buurt, maar dat is inclusief duurdere woningen. De gemiddelde vraagprijs in Park Stokhorst is €385.000, dus deze woning is scherp geprijsd. Met 102 m² kom je op €3.608 per m², wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €2.899 per m². De prijs lijkt marktconform.

Hoe is de buurt Park Stokhorst om in te wonen?

Park Stokhorst is een rustige, veilige buurt met veel groen. Bewoners waarderen de voorzieningen en de lage overlast. Het enige minpunt is dat natuur op loopafstand beperkt is; voor een wandeling in het groen moet je soms de auto pakken. De buurt heeft een mix van gezinnen en ouderen, en veel eengezinswoningen.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool Park Stokhorst zit op 200 meter, en ook Obs de Uitvinding en De Kubus zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs is Tienercollege Florès op 866 meter. Er is ook speciaal onderwijs met Het Reliëf op 726 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Enschede ligt op 2,6 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of een korte fietsrit van 10 minuten. De bushaltes in de buurt bieden alternatieven.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt hebben de meeste woningen label C (66,7%) of B (33,3%).

Zijn er veel koopwoningen beschikbaar in Park Stokhorst?

Op dit moment staan er slechts 2 koopwoningen te koop in de buurt, waaronder deze. Dat is weinig, dus de markt is krap. In de afgelopen periode zijn er 17 woningen verkocht, met een gemiddelde verkooptijd van 33 dagen. De woningen gaan dus redelijk snel.

Des Huizes
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Des Huizes
deshuizes.nl