Steenweg 71

Moerdijk · 4781 AM Moerdijk

€ 388.800
Buurt Moerdijk, Moerdijk
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 147m²
11% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een tussenwoning met een verrassend modern energielabel

Aan de Steenweg in Moerdijk staat een tussenwoning uit 1861 die met energielabel A++ opvallend zuinig is voor zijn leeftijd. Met een vraagprijs van €388.800 is dit de goedkoopste van de zeven koopwoningen die nu in deze buurt te koop staan, en de prijs ligt 19% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €480.286. Daarmee is de prijs scherp geprijsd ten opzichte van andere tussenwoningen in Moerdijk.

Een woning met drie woonlagen en een achtertuin

Deze eengezinswoning heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 550 m³ en de woning heeft een achtertuin van 87 m² op het zuidwesten, bereikbaar via de achterom. De woning is in volle eigendom en wordt verwarmd met een cv-ketel. Volgens de BAG-registratie is de woonoppervlakte 147 m², terwijl de makelaar 124 m² opgeeft.

Een rustige dorpskern met een actieve gemeenschap

Met ruim 1.000 inwoners en relatief veel 65-plussers is dit een rustige dorpskern. Bewoners van de gemeente Moerdijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,5; een van hen zegt: "Een goede buurt waar men prettig met elkaar kan wonen." Een ander noemt het "een leuk dorp voor jong en oud, waar het leven nog goed is." De beoordelingen zijn gebaseerd op acht reviews op gemeenteniveau.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dichtstbijzijnde basisschool, interconfessionele basisschool De Klaverhoek, ligt op 389 meter lopen. Voor boodschappen is de SPAR express op 3,4 km de dichtstbijzijnde supermarkt, en de huisartsenpraktijk Den Hoek zit op 4,9 km. De bushalte Moerdijk, Havenkant met lijn 218 is op 54 meter, en het treinstation Lage Zwaluwe ligt op 2,9 km. De buurt Moerdijk is via de weg goed verbonden met omliggende plaatsen.

Risico-indicaties op adresniveau

De risico-indicaties op adresniveau tonen een geluidsbelasting van wegverkeer van 55 dB Lden, boven de geluidsnorm, en spoorweglawaai van 45 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, met een bodem van klei en een bouwjaar van 1861. Het overstromingsrisico is gemiddeld, zowel nu als in 2050, terwijl wateroverlast bij hevige regen laag is. Deze indicaties zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.

Bron en aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Van Herk Makelaars.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusVerkocht onder voorbehoud
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds1 juli 2026

Prijs

Vraagprijs€ 388.800
Prijs per m²€ 2.645

Energie

EnergielabelA++
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte124 m²
ObjectoppervlakteKadaster147 m²
Perceeloppervlakte157 m²
Inhoud550 m³

Indeling

Kamers4
Slaapkamers3
Badkamers1
Woonlagen3

Bouw

Soort woningEengezinswoning, tussenwoning
Bouwjaar1861
Type omgevingIn woonwijk

Buitenruimte

TuinAchtertuin (87 m²)
Ligging tuinZuidwesten bereikbaar via achterom

Ligging

GemeenteMoerdijk

Veelgestelde vragen

Over Steenweg 71, Moerdijk

Hoe verhoudt de vraagprijs van deze woning zich tot andere koopwoningen in de buurt?

De vraagprijs van €388.800 ligt 19% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €480.286. Het is daarmee de goedkoopste van de zeven koopwoningen die nu in de buurt te koop staan. De gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt is €3.372, terwijl deze woning op €3.135 per m² zit op basis van de makelaar-opgave.

Hoe is de woning ingedeeld?

De woning heeft vier kamers, waaronder drie slaapkamers, en één badkamer. Het is een eengezinswoning met drie woonlagen en een inhoud van 550 m³. De achtertuin is 87 m² groot en ligt op het zuidwesten, bereikbaar via de achterom. De woning is in volle eigendom en wordt verwarmd met een cv-ketel.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A++, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. In de buurt heeft maar 14% van het koopaanbod een label A+ of hoger, dus dit is een uitzondering voor een woning uit 1861. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. De woning is gebouwd in 1861 op kleigrond, wat mogelijk houten palen of een ondiepe fundering betekent. Het is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. In dit postcodegebied is 71% van de panden gebouwd vóór 1970.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is interconfessionele basisschool De Klaverhoek op 389 meter. De dichtstbijzijnde supermarkt is SPAR express op 3,4 km, en de huisartsenpraktijk Den Hoek zit op 4,9 km. De bushalte Moerdijk, Havenkant met lijn 218 is op 54 meter, en het treinstation Lage Zwaluwe ligt op 2,9 km.

Hoe is de buurt Moerdijk om in te wonen?

De buurt heeft ruim 1.000 inwoners, waarvan 22% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Moerdijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,5. Een bewoner zegt: "Een goede buurt waar men prettig met elkaar kan wonen." Een ander noemt het "een leuk dorp voor jong en oud, waar het leven nog goed is."

Wat is de geluidsbelasting bij deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 55 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 45 dB Lden, niet boven de norm, volgens gegevens uit 2023. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen ter plaatse.