Twee-onder-één-kap te koop: Auke Mollemastraat 15, Zaltbommel
KopenZaltbommel2-onder-1-kapwoningenAuke Mollemastraat 15

Auke Mollemastraat 15

Verspreide huizen Hoeven, Zaltbommel

€ 720.000
Buurt Verspreide huizen Hoeven, ZaltbommelBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 175m²
175m² woonoppervlakte
Jumbo op 313m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruime twee-onder-één-kapwoning in een rustige buurt

Deze woning aan de Auke Mollemastraat 15 in Zaltbommel ademt rust en ruimte. Met 175 m² woonoppervlak en een perceel van 284 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De woning uit 2005 is modern en onderhoudsarm. Voor een prijs van €720.000 is dit een marktconform aanbod, zeker gezien het aanbod van twee onder een kapwoningen in Zaltbommel.

De buurt: Verspreide huizen Hoeven

De buurt Verspreide huizen Hoeven is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2780 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is een plek waar kinderen veilig kunnen spelen en buren elkaar kennen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen om de hoek.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo of Aldi, beide op een paar minuten lopen. Ook de basisscholen Openbare Basisschool De Walsprong en de Fonkelsteen zijn om de hoek. Het station van Zaltbommel is twee straten verder, dus je bent zo in de stad. De gemeente Zaltbommel biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Nanne Smit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 720.000
Prijs per m²€ 4.114
Woonoppervlakte175m²
Perceeloppervlakte284m²
Bouwjaar2005
EnergielabelB
BuurtVerspreide huizen Hoeven
WijkZaltbommel
GemeenteZaltbommel

Locatie

Auke Mollemastraat 15, Zaltbommel

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hoeven

Inwoners2.780
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Jumbo
Fiep Westendorpplein 12
313m
Aldi
Fiep Westendorpplein 2
350m
Coop
De Schans 36
1128m

Scholen

20 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Walsprong
Basisonderwijs · 127 leerlingen
281m
de Fonkelsteen
Basisonderwijs · 102 leerlingen
288m
Kentalis Compas College Zaltbommel
Speciaal onderwijs · 63 leerlingen
447m

Veelgestelde vragen

Over Auke Mollemastraat 15, Zaltbommel

Welk energielabel heeft Auke Mollemastraat 15?

De woning aan Auke Mollemastraat 15 in Zaltbommel heeft energielabel B.

Is €720.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, de prijs is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 175 m² met een perceel van 284 m² in Zaltbommel. Het energielabel B en het bouwjaar 2005 maken het een onderhoudsarme woning. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,6 km van het treinstation van Zaltbommel, dus je bent binnen 20 minuten lopen op het station. De buurt is rustig maar goed ontsloten.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool De Walsprong en de Fonkelsteen zitten beide op ongeveer 300 meter. Ook is er voortgezet onderwijs op 1 km afstand, zoals De Brug School voor Praktijkonderwijs.