Cuneraweg 118A
Achterberg, Rhenen
Een ruime twee-onder-één-kapwoning in Achterberg
Deze twee-onder-één-kapwoning uit 1994 staat in Achterberg, een dorp dat onder de gemeente Rhenen valt. Met een woonoppervlakte van 145 m² volgens de makelaar en een perceel van 390 m² is dit een royale woning voor wie veel ruimte zoekt. De vraagprijs van €749.000 ligt 23% boven de WOZ-waarde van €611.000, wat de makelaar als marktconform bestempelt. Ter vergelijking: twee onder een kapwoningen in Rhenen worden gemiddeld voor een vergelijkbaar bedrag aangeboden.
De woning zelf
De woning heeft zeven kamers, waaronder vijf slaapkamers, verdeeld over drie woonlagen. Er is één badkamer en de inhoud bedraagt 514 m³. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dak-, muur- en vloerisolatie en dubbel glas. De verwarming gaat via een c.v.-ketel. Buiten zijn er een voor- en achtertuin van respectievelijk 110 m² en 180 m², beide op het noordoosten gelegen, en er is een carport. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 139 m², terwijl de makelaar 145 m² opgeeft.
Achterberg, een dorp met karakter
Met ruim 900 inwoners en relatief veel gezinnen met kinderen is Achterberg een hechte gemeenschap. Bewoners van de gemeente Rhenen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0, en een van hen zegt: "Wonen in een mooie omgeving met leuke buren." Een ander noemt het "een fijne straat/wijk om te wonen, mensen maken graag een praatje met elkaar." De woningvoorraad bestaat voor 82% uit koopwoningen, wat typerend is voor dit dorp. De buurt is rustig, al is het aantal inwoners de afgelopen jaren wel gegroeid.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De PLUS-supermarkt ligt op vijf minuten lopen, en de dichtstbijzijnde basisschool, de W Teellinckschool, is nog dichterbij. Voor de dagelijkse zorg kun je terecht bij de huisartsenpraktijk in Rhenen, op ruim twee kilometer, en de apotheek is iets dichterbij. De bushalte Rhenen, Achterbergse Poort is op loopafstand en wordt bediend door lijn 87, N8 en 680. Het treinstation Rhenen ligt op 1,9 kilometer. De gemeente Rhenen biedt daarmee goede verbindingen naar de omliggende steden.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is vastgesteld op €611.000 met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 23% boven deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 40% gestegen, van €437.000 naar €611.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer en spoorweglawaai blijft onder de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Voor wateroverlast bij hevige regen en het huidige overstromingsrisico geldt een verhoogde indicatie, maar voor 2050 is dat risico laag. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via drie kanalen aangeboden, waaronder Zonnenberg Makelaardij B.V. op Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Cuneraweg 118A, Rhenen
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €749.000 ligt 23% boven de WOZ-waarde van €611.000, die is vastgesteld op peildatum 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 40% gestegen, van €437.000 naar €611.000. De makelaar bestempelt de vraagprijs als marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde.
Hoeveel slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft vijf slaapkamers en in totaal zeven kamers, verdeeld over drie woonlagen. Er is één badkamer. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 145 m², terwijl de BAG-registratie 139 m² aangeeft. Het perceel is 390 m² groot. De inhoud van de woning bedraagt 514 m³.
Wat is de WOZ-ontwikkeling van deze woning?
De WOZ-waarde is tussen 2020 en 2025 met 40% gestegen, van €437.000 naar €611.000. De waarde is daarmee in vijf jaar tijd flink toegenomen. De meest recente WOZ-waarde is vastgesteld op peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 23% boven deze waarde.
Hoe zit het met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, net als het huidige overstromingsrisico. Voor 2050 wordt het overstromingsrisico als laag ingeschat.
Welke voorzieningen liggen in de buurt?
De PLUS-supermarkt ligt op ongeveer 500 meter, en de dichtstbijzijnde basisschool, de W Teellinckschool, op 374 meter. De huisartsenpraktijk De Grebbe in Rhenen is op 2,1 kilometer, en de apotheek op 1,5 kilometer. De bushalte Rhenen, Achterbergse Poort is op 741 meter en wordt bediend door lijn 87, N8 en 680. Het treinstation Rhenen ligt op 1,9 kilometer.
Hoe is de buurt Achterberg om in te wonen?
Achterberg heeft ruim 900 inwoners, waarvan 51% van de huishoudens met kinderen. Bewoners van de gemeente Rhenen geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,0. Een bewoner zegt: "Wonen in een mooie omgeving met leuke buren." Een ander noemt het "een fijne straat/wijk om te wonen, mensen maken graag een praatje met elkaar." De woningvoorraad bestaat voor 82% uit koopwoningen.
Wat is de geluidsbelasting op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 42 dB Lden, wat niet boven de geluidsnorm ligt. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 28 dB Lden, ook onder de norm. Deze cijfers komen uit het peiljaar 2022 en 2023 en zijn indicaties op adresniveau, geen metingen ter plaatse.
Hoe is de woning geïsoleerd?
Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie, en heeft het dubbel glas. Het energielabel is C. De verwarming gaat via een c.v.-ketel. Het energielabel zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft wel een indicatie van de te verwachten energiekosten.





