Twee-onder-één-kap te koop: De Grote Wielen 53, Amstelveen
KopenAmstelveen2-onder-1-kapwoningenDe Grote Wielen 53

De Grote Wielen 53

Landschappenbuurt, Amstelveen

€ 1.975.000
Buurt Landschappenbuurt, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 323m²
323m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in de Landschappenbuurt

Deze ruime twee-onder-één-kapwoning uit 1993 staat in de rustige Landschappenbuurt van Amstelveen. Met 323 m² woonoppervlak en een perceel van 532 m² is het een echte gezinswoning. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €1.975.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit van deze woning. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Amstelveen voor een idee van het aanbod.

De buurt: Landschappenbuurt

De Landschappenbuurt is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt zo'n 2000 inwoners, waarvan een groot deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een plek waar gezinnen en ouderen zich thuis voelen. De buurt Landschappenbuurt staat bekend om zijn ruime opzet en nabijheid van parken. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: weinig criminaliteit en veel groen.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Albert Heijn of Vomar, beide op loopafstand. Voor de kinderen is de Karel Eykmanschool om de hoek, en ook de Elif Amstelveen en Katholieke basisschool De Triangel zijn dichtbij. Het park of plantsoen ligt op een paar minuten lopen. De gemeente Amstelveen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsgroep o.g. Commissaris aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.975.000
Prijs per m²€ 6.115
Woonoppervlakte323m²
Perceeloppervlakte532m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtLandschappenbuurt
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

De Grote Wielen 53, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Landschappenbuurt

Inwoners2.000
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Westwijkplein 7
614m
Vomar
Westwijkplein 90-102
614m
Aldi
Poldermeesterplein 7
1667m

Scholen

42 binnen 5 km

Karel Eykmanschool
Basisonderwijs · 552 leerlingen
446m
Elif Amstelveen
Basisonderwijs · 92 leerlingen
525m
Katholieke basisschool De Triangel
Basisonderwijs · 697 leerlingen
548m

Veelgestelde vragen

Over De Grote Wielen 53, Amstelveen

Welk energielabel heeft De Grote Wielen 53?

De woning aan De Grote Wielen 53 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is €1.975.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.975.000 is aan de hoge kant voor een twee-onder-één-kapwoning in Amstelveen, maar het woonoppervlak van 323 m² en het perceel van 532 m² zijn uitzonderlijk groot. Het energielabel A en het bouwjaar 1993 betekenen dat de woning goed onderhouden en zuinig is. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking. Vergelijk met andere twee-onder-één-kapwoningen in de buurt om een beeld te krijgen.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in de Landschappenbuurt in Amstelveen, een rustige woonwijk. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 9,6 km afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is 1780, wat duidt op een matig stedelijk gebied.