Appartement te koop: Noorddammerlaan 78A, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenNoorddammerlaan 78A

Noorddammerlaan 78A

Bovenkerk, Amstelveen

€ 2.295.000
Buurt Bovenkerk, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 339m²
339m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 489m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in Bovenkerk

Dit royale appartement aan de Noorddammerlaan in Amstelveen ademt karakter en ruimte. Met 339 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+ is het een zeldzame combinatie van historie en duurzaamheid. De vraagprijs van €2.295.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijk het met andere appartementen in Amstelveen om een beeld te krijgen.

De buurt Bovenkerk

Bovenkerk is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen. De buurt heeft een gemoedelijke sfeer en ligt dicht bij voorzieningen. Lees meer over de buurt Bovenkerk.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, om de hoek op 500 meter. Ook Coop is twee straten verder. Kinderen kunnen naar basisschool Amsteltaal of de Openbare Basisschool de Westwijzer, beide op loopafstand. Voor voortgezet onderwijs is het Amstelveen College tien minuten lopen. De gemeente Amstelveen biedt verder ruime parken en restaurants in de buurt.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Voorma & Millenaar makelaars - taxateurs o.g. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.295.000
Prijs per m²€ 6.770
Woonoppervlakte339m²
Perceeloppervlakte68m²
Bouwjaar1926
EnergielabelA+
BuurtBovenkerk
WijkBovenkerk - Westwijk Noord
GemeenteAmstelveen

Locatie

Noorddammerlaan 78A, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bovenkerk

Inwoners3.025
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Maalderij 31
489m
Coop
Lindenlaan 65-69
863m
Ekoplaza
Van der Hooplaan 104-106
1174m

Scholen

42 binnen 5 km

Amsteltaal
Basisonderwijs · 119 leerlingen
610m
Openbare Basisschool de Westwijzer
Basisonderwijs · 282 leerlingen
630m
Amstelveen College - Stichting Openbaar Voortgezet Onderwijs Amstelveen
Voortgezet onderwijs · 1690 leerlingen
987m

Veelgestelde vragen

Over Noorddammerlaan 78A, Amstelveen

Welk energielabel heeft Noorddammerlaan 78A?

De woning aan Noorddammerlaan 78A in Amstelveen heeft energielabel A+.

Is €2.295.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.295.000 is fors, maar het appartement is met 339 m² ook uitzonderlijk groot. Het energielabel A+ en het bouwjaar 1926 geven een mix van moderne zuinigheid en klassieke uitstraling. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare objecten in Amstelveen. Er zijn geen recente verkoopcijfers in de buurt bekend, dus een taxatie kan uitsluitsel geven.

Hoe is de bereikbaarheid van Bovenkerk?

Bovenkerk ligt in een rustig deel van Amstelveen. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 8,2 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op buslijnen. Parkeren is over het algemeen geen probleem, maar check de lokale regels.

Wat voor onderhoud vraagt een appartement uit 1926?

Een woning uit 1926 kan karakteristieke details hebben, maar ook verouderde installaties. Het energielabel A+ suggereert dat er al veel is verbeterd, zoals isolatie en verwarming. Een bouwtechnische keuring geeft duidelijkheid.

Zijn er scholen in de buurt van de Noorddammerlaan?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Amsteltaal (610 m) en Openbare Basisschool de Westwijzer (630 m) zijn beide binnen tien minuten lopen. Voor voortgezet onderwijs is het Amstelveen College op 987 m en het Keizer Karel College op 1,3 km. Ook kinderdagverblijven zijn dichtbij.

Hoe veilig is de buurt Bovenkerk?

In de buurt zijn 155 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk met ruim 3000 inwoners relatief laag is. Het gaat vooral om vermogensdelicten. De buurt oogt rustig en groen, met veel gezinnen. Een specifiek veiligheidsgevoel hangt af van de straat, maar over het algemeen staat Bovenkerk bekend als een veilige woonomgeving.