Twee-onder-één-kap te koop: Het Veengat 43, Brummen
KopenBrummen2-onder-1-kapwoningenHet Veengat 43

Het Veengat 43

Verspreide huizen Rhienderen, Brummen

€ 699.000
Buurt Verspreide huizen Rhienderen, BrummenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 149m²
149m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een nieuwbouwwoning in het groen

Deze twee-onder-één-kapwoning uit 2024 staat in een rustige, landelijke omgeving. Met energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. De prijs van €699.000 is marktconform voor een nieuwbouwwoning van deze omvang, vergelijkbaar met andere twee onder een kapwoningen in Brummen.

De buurt: Verspreide huizen Rhienderen

De buurt is kleinschalig en rustig, met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Rustige buurt, genoeg winkels in de buurt." De buurt Verspreide huizen Rhienderen telt 345 inwoners, vooral gezinnen en stellen.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt of Jumbo, beide op een paar minuten fietsen. Basisschool De Ontdekking is om de hoek, en ook Dalton Kindcentrum het P@rk is dichtbij. De gemeente Brummen biedt een rustige woonomgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vrielink Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 699.000
Prijs per m²€ 4.691
Woonoppervlakte149m²
Perceeloppervlakte300m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtVerspreide huizen Rhienderen
WijkBrummen
GemeenteBrummen

Locatie

Het Veengat 43, Brummen

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.5
Pilar
23-10-2023
Gezellig

Rustige buurt Genoeg winkels in de buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Rhienderen

Inwoners345
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Dekamarkt
Zutphensestraat 3 A
1219m
Jumbo
Ambachtstraat 38
1280m
Aldi
Arnhemsestraat 50
1721m

Scholen

14 binnen 5 km

De Ontdekking
Basisonderwijs · 181 leerlingen
199m
Dalton Kindcentrum het P@rk
Basisonderwijs · 147 leerlingen
621m
de Lans
Speciaal onderwijs · 95 leerlingen
925m

Veelgestelde vragen

Over Het Veengat 43, Brummen

Welk energielabel heeft Het Veengat 43?

De woning aan Het Veengat 43 in Brummen heeft energielabel A+++.

Is €699.000 een realistische prijs voor deze woning?

Ja, voor een nieuwbouwwoning met energielabel A+++ en een perceel van 300 m² is dit een marktconforme prijs. De woning is uit 2024 en heeft een woonoppervlak van 149 m². Vergelijkbare woningen in de regio worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe rustig is de buurt Verspreide huizen Rhienderen?

De buurt is erg rustig, met veel groen en weinig verkeer. Het is een landelijke omgeving met verspreide bebouwing. Bewoners waarderen de rust en de nabijheid van winkels.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op fietsafstand, zoals Dekamarkt en Jumbo. Ook basisscholen en een kinderdagverblijf zijn dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Brummen.