Twee-onder-één-kap te koop: Molenweg 25A, Nieuw- En Sint Joosland

Molenweg 25A

Nieuw- en Sint Joosland, Middelburg

€ 999.000
Buurt Nieuw- en Sint Joosland, Nieuw- En Sint JooslandBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 245m²
245m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning met een groot perceel

Deze woning aan de Molenweg 25A in Nieuw- en Sint Joosland ademt karakter en ruimte. Met een woonoppervlak van 245 m² en een perceel van maar liefst 1885 m² is er volop plek voor een gezin of wie van tuinieren houdt. Het bouwjaar 1923 geeft de woning een klassieke uitstraling, terwijl energielabel C aangeeft dat de isolatie redelijk is. De vraagprijs van €999.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen en de rustige ligging. Kijk ook naar andere twee onder een kapwoningen in Middelburg voor een prijsvergelijking.

Nieuw- en Sint Joosland: een dorpse gemeenschap

Nieuw- en Sint Joosland is een klein dorp met ongeveer 1175 inwoners, waar het rustig wonen is. De buurt heeft een dorps karakter met veel eengezinswoningen (93%) en een hoog percentage koopwoningen (75%). De bevolking is gemengd: er wonen zowel gezinnen met kinderen als ouderen. De stedelijkheid is laag (5 op een schaal van 5), wat betekent dat je hier echt in het groen zit. Meer over de buurt lees je op de pagina over Nieuw- en Sint Joosland.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo of Lidl, beide op ongeveer 2,7 km afstand, een kort ritje met de fiets. Voor de kinderen is basisschool De Lonneboot om de hoek (350 meter), ideaal om te voet te brengen. Ook de scholen Het Element en Franciscus zijn binnen fietsafstand (ruim 2 km). De huisartsenpraktijk zit op 400 meter, dus medische hulp is dichtbij. De gemeente Middelburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Sinke Komejan Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 999.000
Prijs per m²€ 4.078
Woonoppervlakte245m²
Perceeloppervlakte1885m²
Bouwjaar1923
EnergielabelC
BuurtNieuw- en Sint Joosland
WijkNieuw- en Sint Joosland
GemeenteMiddelburg

Locatie

Molenweg 25A, Nieuw- En Sint Joosland

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw- en Sint Joosland

Inwoners1.175
Mannen50%
Vrouwen49%

Supermarkten

13 binnen 5 km

Jumbo
Clasinastraat 5
2704m
Lidl
Johan van Reigersbergstraat 3
2729m
Jumbo
Johan van Reigersbergstraat 11
2768m

Scholen

35 binnen 5 km

Samenwerkingsschool De Lonneboot
Basisonderwijs · 160 leerlingen
347m
Archipelschool Het Element
Basisonderwijs · 118 leerlingen
2330m
RK Basisschool Franciscus
Basisonderwijs · 270 leerlingen
2368m

Veelgestelde vragen

Over Molenweg 25A, Nieuw- En Sint Joosland

Welk energielabel heeft Molenweg 25A?

De woning aan Molenweg 25A in Nieuw- En Sint Joosland heeft energielabel C.

Is €999.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €999.000 is aan de hoge kant, maar past bij de royale afmetingen: 245 m² woonoppervlak en een perceel van 1885 m². In Nieuw- en Sint Joosland zijn vergelijkbare twee-onder-één-kapwoningen schaars, dus de prijs weerspiegelt de unieke combinatie van ruimte en rust. Het energielabel C betekent dat de stookkosten gemiddeld zijn. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of de prijs marktconform is.

Hoe is de bereikbaarheid van Nieuw- en Sint Joosland?

Het dorp ligt landelijk, maar is goed bereikbaar. Het treinstation bevindt zich op 3,5 km afstand. Met de auto ben je snel op de snelweg. De omgeving is rustig, met veel groen en ruimte. Voor dagelijkse boodschappen zijn supermarkten op 2,7 km afstand, dus een auto of fiets is handig.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1923?

Een woning uit 1923 heeft vaak karakteristieke details, maar vergt ook onderhoud. Denk aan het controleren van het dak, de fundering en het houtwerk. Energielabel C wijst op redelijke isolatie, maar na-isolatie kan het wooncomfort verbeteren.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loop- of fietsafstand. De dichtstbijzijnde is Samenwerkingsschool De Lonneboot op 350 meter. Andere opties zijn Archipelschool Het Element (2,3 km) en RK Basisschool Franciscus (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je naar Middelburg, op 4,1 km afstand.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Nieuw- en Sint Joosland is een rustig dorp met een hechte gemeenschap. De meeste woningen zijn eengezinswoningen en koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de lage misdaadcijfers (17 misdrijven totaal) wijzen op een veilige buurt. Het is een plek waar mensen elkaar kennen.