Twee-onder-één-kap te koop: Slijpkruikweg 24, Ede
KopenEde2-onder-1-kapwoningenSlijpkruikweg 24

Slijpkruikweg 24

Zeeheldenbuurt, Ede

€ 745.000
Buurt Zeeheldenbuurt, EdeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 142m²
142m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een karakteristieke twee-onder-één-kapwoning in de Zeeheldenbuurt

Deze woning uit 1930 ademt karakter met een royale oppervlakte van 142 m² en een flinke tuin. De ligging in de Zeeheldenbuurt in Ede biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid. Met een vraagprijs van €745.000 is dit een marktconforme optie voor wie op zoek is naar een ruime eengezinswoning in een gewilde buurt. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Ede.

De Zeeheldenbuurt: een nette, christelijke buurt

De Zeeheldenbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (73%). De buurt telt zo'n 2900 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,6. Een bewoner zegt: "Nette maar leuke buurt" en noemt het "nette christelijke mensen". De buurt Zeeheldenbuurt is daarmee een prettige plek om te wonen.

Het dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR express, op nog geen tien minuten lopen. Ook Boni en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool De Lettertuin, die naast de deur ligt, of naar Veldhuizerschool, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is Vester College op loopafstand. De gemeente Ede biedt verder volop voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Wilhelm Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 745.000
Prijs per m²€ 5.246
Woonoppervlakte142m²
Perceeloppervlakte372m²
Bouwjaar1930
BuurtZeeheldenbuurt
WijkEde-West
GemeenteEde

Locatie

Slijpkruikweg 24, Ede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.6
Cristy
25-09-2024
Nette maar leuke buurt

Nette christelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt

Inwoners2.900
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

17 binnen 5 km

SPAR express
Soembaplein 20
731m
Boni
Brouwerstraat 21
931m
Albert Heijn
Parkweide 14
945m

Scholen

48 binnen 5 km

De Lettertuin
Basisonderwijs · 221 leerlingen
173m
Veldhuizerschool
Basisonderwijs · 282 leerlingen
297m
Stadhouder Willem 3 Basisschool
Basisonderwijs · 420 leerlingen
371m

Veelgestelde vragen

Over Slijpkruikweg 24, Ede

Is €745.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €745.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning van 142 m² met een perceel van 372 m² in de Zeeheldenbuurt. De buurt heeft een hoog percentage koopwoningen en een prettige leefomgeving, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbaar aanbod in de omgeving laat zien dat dit een gangbare prijs is voor dit type woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,5 km van het treinstation, dus op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is 2328, wat duidt op een stedelijke omgeving met goede voorzieningen.

Wat voor type woning is dit en wat zijn de kenmerken?

Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 1930 met een woonoppervlak van 142 m² en een perceel van 372 m². Het bouwjaar geeft de woning een karakteristieke uitstraling. De woning heeft een flinke tuin en is geschikt voor een gezin. Details zoals het aantal kamers of de staat van onderhoud zijn niet bekend uit de gegevens.