Twee-onder-één-kap te koop: Stationsstraat 110, Hegelsom
Verkocht onder voorbehoud

Stationsstraat 110

Verspreide huizen Hegelsom, Horst aan de Maas

€ 425.000
Buurt Verspreide huizen Hegelsom, HegelsomBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 312m²
312m² woonoppervlakte
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Hegelsom

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Stationsstraat in Hegelsom ademt de sfeer van het platteland. Met een woonoppervlak van 312 m² en een perceel van maar liefst 1660 m² is er volop plek voor een gezin, hobby's of een mooie tuin. Het bouwjaar 1969 en energielabel D vragen om een kritische blik op de isolatie, maar de prijs van €425.000 is marktconform voor een woning van dit formaat in de regio. Vergelijk dit met andere twee onder een kapwoningen in Horst aan de Maas om een goed beeld te krijgen.

De buurt: Verspreide huizen Hegelsom

De buurt Verspreide huizen Hegelsom is een rustige, landelijke omgeving waar bewoners de stilte en ruimte waarderen. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 9,0. Een bewoner zegt: "Heel fijn wonen hier!" En een ander: "De rust, ruimte, natuur! Doet een mens goed!" De buurt telt zo'n 875 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het leven in een rustiger tempo gaat.

Leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij Jumbo op 1,5 km afstand, of bij PLUS of Lidl op 1,9 km. De kinderen kunnen naar Basisschool Onder De Linde op 600 meter lopen, of naar Kindcentrum de Doolgaard op 2 km. Voor het voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo op 900 meter een optie. Het treinstation ligt op 1,4 km. De gemeente Horst aan de Maas biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Maas en Peel Makelaardij en Taxaties op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 425.000
Prijs per m²€ 1.362
Woonoppervlakte312m²
Perceeloppervlakte1660m²
Bouwjaar1969
EnergielabelD
BuurtVerspreide huizen Hegelsom
WijkHegelsom
GemeenteHorst aan de Maas

Locatie

Stationsstraat 110, Hegelsom

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 3 bewoners

8.1
Roan
30-04-2025
Trein

Goede buurt

10
Silvia
01-01-2025
Topp

Heel fijn wonen hier!

9.0
Imke
05-11-2023
Zoals het hoort

Ik kom oorspronkelijk van de stad. En sinds ik hier ben komen te wonen ben ik echt helemaal tot mezelf gekomen. De rust, ruimte, natuur! Doet een mens goed!

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Hegelsom

Inwoners875
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Horsterweg 64
1462m
PLUS
Patronaat 13C
1920m
Lidl
Kerkstraat 2 G
1920m

Scholen

14 binnen 5 km

Basisschool Onder De Linde
Basisonderwijs · 170 leerlingen
613m
Yuverta vmbo en het groene lyceum Horst
Voortgezet onderwijs · 562 leerlingen
912m
Kindcentrum de Doolgaard
Basisonderwijs · 359 leerlingen
1996m

Veelgestelde vragen

Over Stationsstraat 110, Hegelsom

Welk energielabel heeft Stationsstraat 110?

De woning aan Stationsstraat 110 in Hegelsom heeft energielabel D.

Is €425.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €425.000 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning met 312 m² woonoppervlak en een perceel van 1660 m² in Hegelsom. Het energielabel D en bouwjaar 1969 betekenen dat je rekening moet houden met mogelijke isolatie-upgrades, maar de ruime opzet en ligging maken het een interessante optie. Vergelijk met andere woningen in de regio om te zien of de prijs past bij jouw budget.

Hoe is de bereikbaarheid van Hegelsom?

Hegelsom ligt in een landelijke omgeving in de gemeente Horst aan de Maas. Het treinstation bevindt zich op 1,4 km afstand, wat handig is voor reizen naar omliggende steden. De auto is vaak nodig voor dagelijkse boodschappen of werk, maar de rust en ruimte wegen daar voor veel mensen tegenop.

Wat voor onderhoud vraagt een woning uit 1969?

Een woning uit 1969 met energielabel D kan baat hebben bij isolatie van dak, muren of vloer om het energieverbruik te verlagen. Ook de installaties (cv-ketel, elektra) zijn mogelijk aan vervanging toe. Een bouwtechnische keuring geeft duidelijkheid.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loop- of fietsafstand. Basisschool Onder De Linde ligt op 600 meter, Kindcentrum de Doolgaard op 2 km. Voor voortgezet onderwijs is Yuverta vmbo op 900 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving, zoals op 1 km afstand.

Hoe is de sfeer in de buurt?

Bewoners geven de buurt een gemiddelde score van 9,0. Ze waarderen de rust, ruimte en natuur. Een bewoner zegt: 'Heel fijn wonen hier!' Een ander: 'De rust, ruimte, natuur! Doet een mens goed!' Het is een hechte gemeenschap waar je tot rust kunt komen.