Twee-onder-één-kap te koop: 't Hazeveld 109, Nijkerk
KopenNijkerk2-onder-1-kapwoningen't Hazeveld 109

't Hazeveld 109

Zilverschoon/Oranjebuurt, Nijkerk

€ 700.000
Buurt Zilverschoon/Oranjebuurt, NijkerkBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 151m²
99% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
43% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een royale twee-onder-één-kapwoning in Nijkerk

Deze woning aan 't Hazeveld 109 is een ruime twee-onder-één-kapwoning met een woonoppervlak van 151 m², bijna twee keer zo groot als het gemiddelde in de buurt. Het perceel is 437 m². Het energielabel A betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €700.000 is dit aan de hoge kant, maar dat past bij de royale afmetingen en het energielabel. Bekijk ook andere twee onder een kapwoningen in Nijkerk voor een vergelijking.

De buurt Zilverschoon/Oranjebuurt

De buurt Zilverschoon/Oranjebuurt is een rustige wijk in Nijkerk. De bevolking is relatief oud: 43% is 65 jaar of ouder. Er zijn veel eenpersoonshuishoudens (29%) en huishoudens zonder kinderen (35%). De woningvoorraad bestaat voor 60% uit eengezinswoningen, waarvan 57% koop. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, dus een eigen indruk is aan te raden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 656 meter. Ook de Boni en Lidl zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Christelijke Basisschool De Open Kring (901 meter) en Kindcentrum De Koningslinde (1,2 km). Het treinstation Nijkerk ligt op 500 meter. De gemeente Nijkerk biedt verder voldoende voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Domicilie Makelaars Nijkerk op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 700.000
Prijs per m²€ 4.636
Woonoppervlakte151m²
Perceeloppervlakte437m²
Bouwjaar1977
EnergielabelA
BuurtZilverschoon/Oranjebuurt
WijkNijkerk-stad
GemeenteNijkerk

Locatie

't Hazeveld 109, Nijkerk

Buurt statistieken

Gegevens uit Zilverschoon/Oranjebuurt

Inwoners2.030
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Zilverschoon/Oranjebuurt

Woningvoorraad955
Gem. WOZ-waarde€ 447.000
Koopwoningen57%
Huurwoningen43%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Jumbo
Molenplein 15
656m
Boni
Wheemplein 31-39
1063m
Lidl
Amperestraat 3
1212m

Scholen

21 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Koningin Emma
Speciaal onderwijs · 123 leerlingen
560m
Protestants Christelijke Zeer Moeilijk Lerende Kinderen School De Lelie
Speciaal onderwijs · 30 leerlingen
577m
Aeres VMBO Nijkerk
Voortgezet onderwijs · 502 leerlingen
705m

Veelgestelde vragen

Over 't Hazeveld 109, Nijkerk

Welk energielabel heeft 't Hazeveld 109?

De woning aan 't Hazeveld 109 in Nijkerk heeft energielabel A.

Is €700.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €700.000 ligt fors boven de gemiddelde koopsom in de buurt van €375.000. Maar deze woning is met 151 m² ook bijna twee keer zo groot als het buurtgemiddelde van 76 m². Bovendien heeft het energielabel A, wat bijdraagt aan lagere maandlasten. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation Nijkerk ligt op 500 meter afstand, dus op loopafstand. Vanaf daar kun je bijvoorbeeld naar Amersfoort of Zwolle reizen.