Twee-onder-één-kap te koop: Woldstraat 73, Meppel
KopenMeppel2-onder-1-kapwoningenWoldstraat 73

Woldstraat 73

Indische buurt, Meppel

€ 374.500
Buurt Indische buurt, MeppelBekijk buurt
Ekoplaza op 80m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Woldstraat in Meppel ademt karakter met een bouwjaar van 1910. Met 91 m² woonoppervlak en een perceel van 97 m² is het een compacte, maar complete woning. De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor een woning van dit type in de regio. Bekijk ook de twee onder een kapwoningen in Meppel voor vergelijkbare opties.

Indische buurt

De Indische buurt is een rustige, groene wijk met een mix van koop- en huurwoningen. Ongeveer 65% van de woningen is koop, en de buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de sfeer is gemoedelijk. Meer over de buurt Indische buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Ekoplaza op 80 meter, of de Lidl op 138 meter. Ook de Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar K.B.S. De Plataan, om de hoek op 80 meter, of naar KC Het Avontuur op 377 meter. De gemeente Meppel biedt verder alle voorzieningen voor een compleet dorpsleven.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Roozeboom Makelaardij & Taxaties B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 374.500
Prijs per m²€ 4.115
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte97m²
Bouwjaar1910
EnergielabelD
BuurtIndische buurt
WijkCentrum
GemeenteMeppel

Locatie

Woldstraat 73, Meppel

Buurt statistieken

Gegevens uit Indische buurt

Inwoners1.330
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Ekoplaza
Woldstraat 60-62
80m
Lidl
Marktstraat 18
138m
Jumbo
Marktstraat 16
221m

Scholen

27 binnen 5 km

K.B.S. De Plataan
Basisonderwijs · 138 leerlingen
80m
KC Het Avontuur
Basisonderwijs · 151 leerlingen
377m
P.C. Basisschool Stadskwartier
Basisonderwijs · 264 leerlingen
421m

Veelgestelde vragen

Over Woldstraat 73, Meppel

Welk energielabel heeft Woldstraat 73?

De woning aan Woldstraat 73 in Meppel heeft energielabel D.

Is €374.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €374.500 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1910 in Meppel. De woning heeft 91 m² woonoppervlak en een perceel van 97 m². Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het energielabel D betekent dat er nog winst te behalen valt op het gebied van isolatie, wat de stookkosten kan beïnvloeden.

Hoe is de buurt Indische buurt om in te wonen?

De Indische buurt is een rustige wijk met veel groen en een mix van bewoners. Ongeveer 65% van de woningen is koop, en er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 2110, wat duidt op een stedelijke omgeving. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.