Zomertaling 7
Noordbuurt, Eemnes
Een royale twee-onder-één-kapwoning in Noordbuurt
Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Zomertaling 7 staat in de Noordbuurt, een woonwijk in Eemnes. Met een woonoppervlak van 199 m² is de woning een stuk ruimer dan het gemiddelde in de buurt, waar woningen gemiddeld 151 m² meten. De vraagprijs van €730.000 is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van €705.660. De woning is gebouwd in 1975 en heeft energielabel C. Vergelijk ook andere twee onder een kapwoningen in Eemnes.
Ruime indeling met zes slaapkamers
De woning telt zeven kamers, waaronder zes slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 709 m³. Volgens de makelaar is er een achtertuin van 300 m² en een voortuin, met de tuin op het oosten bereikbaar via de achterom. Er is een inpandige garage. De woning heeft dubbel glas en wordt verwarmd via een cv-ketel en heteluchtverwarming. Het betreft volle eigendom. De makelaar omschrijft het als een villa en geschakelde woning, gelegen aan een rustige weg in een woonwijk. Wat betreft het perceel: de BAG-registratie geeft 334 m², de makelaar geeft 399 m² op.
Leven in de Noordbuurt
De Noordbuurt telt ruim 4.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen; ongeveer een kwart is 65 jaar of ouder. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,88, op basis van één beoordeling. Een bewoner noemt de buurt "Rustig", maar merkt op dat "Openbaar vervoer er is bijna niet wel te begrijpen is kleine gemeenten". De woning staat in de buurt Noordbuurt, een rustige woonwijk.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij SPAR express op 612 meter of PLUS op 669 meter. Basisscholen zijn dichtbij: Merlin op 462 meter en De Hobbitstee op 561 meter. De huisartspraktijk C.P. de Bruin zit op 488 meter en de Service Apotheek Eemnes op 813 meter. De bushalte Eemnes, Zomertaling ligt op 67 meter en wordt bediend door buslijn 109. Het treinstation Baarn ligt op 5,9 kilometer. De gemeente Eemnes heeft verder voldoende voorzieningen.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er openbare risicogegevens op adresniveau, die indicaties op gebiedsniveau geven en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 49 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van vliegverkeer 43 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag, evenals het overstromingsrisico nu en in 2050. Hittestress is nu laag, maar in 2050 gemiddeld.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Campagne Makelaardij op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Zomertaling 7, Eemnes
Hoe verhoudt de vraagprijs van €730.000 zich tot andere woningen in de buurt?
De vraagprijs is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van €705.660. De gemiddelde vraagprijs per m² in de buurt is €4.666, terwijl deze woning op €3.668 per m² zit op basis van de makelaar-opgave. Het aantal beschikbare koopwoningen in de buurt is 25, met een prijsrange van €385.000 tot €1.500.000.
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft deze woning?
De woning heeft zeven kamers, waaronder zes slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over drie woonlagen. De inhoud is 709 m³. Er is een inpandige garage en een achtertuin van 300 m² met een voortuin. De tuin ligt op het oosten en is bereikbaar via de achterom.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
De woning heeft energielabel C. Dat is een gemiddeld label, dus je kunt redelijke stookkosten verwachten. De woning heeft dubbel glas en wordt verwarmd via een cv-ketel en heteluchtverwarming. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar geeft een indicatie van de energieprestatie.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het risico op wateroverlast bij hevige regen is ook laag, evenals het overstromingsrisico nu en in 2050.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt van Zomertaling 7?
Boodschappen kun je doen bij SPAR express op 612 meter of PLUS op 669 meter. Basisscholen Merlin en De Hobbitstee liggen op respectievelijk 462 en 561 meter. De huisartspraktijk C.P. de Bruin zit op 488 meter en de apotheek op 813 meter. De bushalte Eemnes, Zomertaling ligt op 67 meter met buslijn 109.
Wat vinden bewoners van de wijk Noordbuurt?
Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 6,88, op basis van één beoordeling. Een bewoner noemt de buurt "Rustig", maar merkt op dat "Openbaar vervoer er is bijna niet wel te begrijpen is kleine gemeenten". De wijk telt ruim 4.000 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen.
Hoe groot is het perceel volgens de verschillende registraties?
Het BAG-perceel is 334 m², terwijl de makelaar 399 m² opgeeft. Beide waarden worden genoemd, zonder dat er een 'juiste' wordt gekozen. Het verschil kan verschillende oorzaken hebben, maar daar wordt hier niet op ingegaan. De woonoppervlakte is 204 m² volgens de BAG en 199 m² volgens de makelaar.
Is er een treinstation in de buurt?
Het dichtstbijzijnde treinstation is Baarn, op 5,9 kilometer afstand. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, waaronder Eemnes, Zomertaling op 67 meter, bediend door buslijn 109. Het station is dus niet op loopafstand, maar wel bereikbaar met de auto of fiets.





